Ronde 9 (22 april 2023)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Paul Keres                  - De Stukkenjagers              -
Kennemer Combinatie         - Charlois Europoort            -
Amevo Apeldoorn             - LSG IntelliMagic              -
Zukertort Amstelveen        - Zuid Limburg                  -
Groninger Combinatie        - HWP Sas van Gent              -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Caissa-Eenhoorn               -
Caissa                      - MSV 1                         -
Purmerend                   - LSG 2                         -
Wageningen                  - De Waagtoren                  -
En Passant                  - HWP Haarlem                   -

Eerste Klasse B
Paul Keres 2                - Spijkenisse                   -
Venlo                       - Voorschoten                   -
Vianen/DVP                  - UVS                           -
Krimpen aan den IJssel      - HMC Den Bosch                 -
DD 1                        - DSC Delft                     -

Tweede Klasse A
Assen                       - DSG Pallas                    -
LOS                         - Veenendaal                    -
Amevo Apeldoorn 2           - SG Max Euwe 2                 -
Spassky's                     vrij
Groninger Combinatie 2      - Emanuel Lasker                -

Tweede Klasse B
Europarcs Autovakm. MACh    - VAS 2                         -
Kennemer Combinatie 2       - Promotie                      -
De Wijker Toren             - SG Max Euwe 1                 -
Zukertort Amstelveen 2      - AAS                           -
Fischer Z                   - SOPSWEPS '29                  -

Tweede Klasse C
Sliedrecht                  - VAS                           -
Messemaker 1847             - BSG                           -
Philidor Leiden             - Rijswijk                      -
Schaakmat Westland          - Dordrecht                     -
Rokado                      - CSV                           -

Tweede Klasse D
WLC                         - RSC 't Pionneke               -
KiNG                        - ASV                           -
Blerick                     - De Combinatie                 -
Eindhoven                   - HMC Den Bosch 2               -
Arnhemse Schaakacademie     - HWP Sas van Gent 2            -

Derde Klasse A
Assen 2                     - SISSA 2                       -
Hardenberg                  - ASV 2                         -
Sneek                       - Schaakwoude 1                 -
Staunton Groningen          - HSP/Veendam                   -
Groninger Combinatie 3      - Hoogeveen                     -

Derde Klasse B
PSV/DoDO                    - SISSA 1                       -
Lonneker                    - ASV 4                         -
Almere                      - SG Max Euwe 3                 -
Zevenaar                    - WSG Winterswijk 1             -
O&O Kampen                  - Almelo                        -

Derde Klasse C
PSV DoDO/Barneveld 2        - PION/Mook combinatie          -
Amersfoort                  - HSG                           -
Het Kasteel                 - UVS 2                         -
ASV 3                       - Zuid Limburg 4                -
En Passant 2                - BSV Bennekom                  -

Derde Klasse D
Paul Keres 3                - Amsterdam Berserkers          -
Caissa 2                    - Aartswoud                     -
De Wijker Toren 2           - Het Spaarne                   -
ZSC HWP Combinatie          - De Waagtoren 2                -
Santpoort                   - HWP Haarlem 2                 -

Derde Klasse E
Leiderdorp                  - VAS 3                         -
ASC                         - Voorschoten 2                 -
Philidor Leiden 2           - LSG 3                         -
Oud Zuylen Utrecht          - Schaakhuis                    -
Amsterdam West              - Oegstgeest '80                -

Derde Klasse F
Erasmus                     - Spijkenisse 2                 -
Laurierboom Gambiet         - Charlois Europoort 2          -
Overschie                   - RSR Ivoren Toren              -
Krimpen aan den IJssel 2    - Woerden                       -
Botwinnik                   - DSC Delft 2                   -

Derde Klasse G
De Giessen en Linge         - De Stukkenjagers 2            -
De Baronie                  - Charlois Europoort 3          -
S. Landau                   - Goes                          -
Krimpen aan den IJssel 3    - Souburg                       -
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 3            -

Derde Klasse H
De Juiste Z                 - De Drie Torens                -
Gardé                       - Maastricht                    -
Dubbelschaak '97            - Zuid Limburg 2                -
Eindhoven 2                 - Zuid Limburg 3                -
Kempen Combinatie           - HSC Helmond                   -