Ronde 2 (8 oktober 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Kennemer Combinatie         - De Stukkenjagers           6  - 4 
Amevo Apeldoorn             - Paul Keres                 5½ - 4½
Zukertort Amstelveen        - Charlois Europoort         5  - 5 
Groninger Combinatie        - LSG IntelliMagic           6½ - 3½
HWP Sas van Gent            - Zuid Limburg               5½ - 4½

Eerste Klasse A
Caissa                      - Caissa-Eenhoorn            5½ - 4½
Purmerend                   - Philidor 1847              5½ - 4½
Wageningen                  - MSV 1                      6½ - 3½
En Passant                  - LSG 2                      5½ - 4½
HWP Haarlem                 - De Waagtoren               5  - 5 

Eerste Klasse B
Venlo                       - Spijkenisse                7  - 3 
Vianen/DVP                  - Paul Keres 2               5½ - 4½
Krimpen aan den IJssel      - Voorschoten                4  - 6 
DD 1                        - UVS                        7  - 3 
DSC Delft                   - HMC Den Bosch              4½ - 5½

Tweede Klasse A
LOS                         - DSG Pallas                 5½ - 2½
Amevo Apeldoorn 2           - Assen                      4  - 4 
Veenendaal                    vrij
Groninger Combinatie 2      - SG Max Euwe 2              5  - 3 
Emanuel Lasker              - Spassky's                  3½ - 4½

Tweede Klasse B
Kennemer Combinatie 2       - VAS 2                      5  - 3 
De Wijker Toren             - Europarcs Autovakm. MACh   4  - 4 
Zukertort Amstelveen 2      - Promotie                   2½ - 5½
Fischer Z                   - SG Max Euwe 1              1½ - 6½
SOPSWEPS '29                - AAS                        7  - 1 

Tweede Klasse C
Messemaker 1847             - VAS                        3½ - 4½
Philidor Leiden             - Sliedrecht                 3½ - 4½
Schaakmat Westland          - BSG                        3½ - 4½
Rokado                      - Rijswijk                   5  - 3 
CSV                         - Dordrecht                  4½ - 3½

Tweede Klasse D
KiNG                        - RSC 't Pionneke            6  - 2 
Blerick                     - WLC                        5  - 3 
Eindhoven                   - ASV                        3  - 5 
Arnhemse Schaakacademie     - De Combinatie              6  - 2 
HWP Sas van Gent 2          - HMC Den Bosch 2            3½ - 4½

Derde Klasse A
Hardenberg                  - SISSA 2                    5  - 3 
Sneek                       - Assen 2                    3½ - 4½
Staunton Groningen          - ASV 2                      1½ - 6½
Groninger Combinatie 3      - Schaakwoude 1              2  - 6 
Hoogeveen                   - HSP/Veendam                5  - 3 

Derde Klasse B
Lonneker                    - SISSA 1                    5½ - 2½
Almere                      - PSV/DoDO                   3½ - 4½
Zevenaar                    - ASV 4                      3½ - 4½
O&O Kampen                  - SG Max Euwe 3              2  - 6 
Almelo                      - WSG Winterswijk 1          5½ - 2½

Derde Klasse C
Amersfoort                  - PION/Mook combinatie       4½ - 3½
Het Kasteel                 - PSV DoDO/Barneveld 2       5  - 3 
ASV 3                       - HSG                        5  - 3 
En Passant 2                - UVS 2                      3½ - 4½
BSV Bennekom                - Zuid Limburg 4             4  - 4 

Derde Klasse D
Caissa 2                    - Amsterdam Berserkers       1½ - 6½
De Wijker Toren 2           - Paul Keres 3               2½ - 5½
ZSC HWP Combinatie          - Aartswoud                  4½ - 3½
Santpoort                   - Het Spaarne                5  - 3 
HWP Haarlem 2               - De Waagtoren 2             1½ - 6½

Derde Klasse E
ASC                         - VAS 3                      5½ - 2½
Philidor Leiden 2           - Leiderdorp                 2½ - 5½
Oud Zuylen Utrecht          - Voorschoten 2              3  - 5 
Amsterdam West              - LSG 3                      5½ - 2½
Oegstgeest '80              - Schaakhuis                 3½ - 4½

Derde Klasse F
Laurierboom Gambiet         - Spijkenisse 2              2½ - 5½
Overschie                   - Erasmus                    3½ - 4½
Krimpen aan den IJssel 2    - Charlois Europoort 2       5  - 3 
Botwinnik                   - RSR Ivoren Toren           5½ - 2½
DSC Delft 2                 - Woerden                    7  - 1 

Derde Klasse G
De Baronie                  - De Stukkenjagers 2         3½ - 4½
S. Landau                   - De Giessen en Linge        3  - 5 
Krimpen aan den IJssel 3    - Charlois Europoort 3       4½ - 3½
Bergen op Zoom              - Goes                       1½ - 6½
HWP Sas van Gent 3          - Souburg                    2  - 6 

Derde Klasse H
Gardé                       - De Drie Torens             3½ - 4½
Dubbelschaak '97            - De Juiste Z                6  - 2 
Eindhoven 2                 - Maastricht                 2  - 6 
Kempen Combinatie           - Zuid Limburg 2             1½ - 6½
HSC Helmond                 - Zuid Limburg 3             5  - 3