Ronde 8 (1 april 2023)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Groninger Combinatie        - De Stukkenjagers              -
HWP Sas van Gent            - Zukertort Amstelveen          -
Zuid Limburg                - Amevo Apeldoorn               -
LSG IntelliMagic            - Kennemer Combinatie           -
Charlois Europoort          - Paul Keres                    -

Eerste Klasse A
En Passant                  - Caissa-Eenhoorn               -
HWP Haarlem                 - Wageningen                    -
De Waagtoren                - Purmerend                     -
LSG 2                       - Caissa                        -
MSV 1                       - Philidor 1847                 -

Eerste Klasse B
DD 1                        - Spijkenisse                   -
DSC Delft                   - Krimpen aan den IJssel        -
HMC Den Bosch               - Vianen/DVP                    -
UVS                         - Venlo                         -
Voorschoten                 - Paul Keres 2                  -

Tweede Klasse A
Groninger Combinatie 2      - DSG Pallas                    -
Emanuel Lasker                vrij
Spassky's                   - Amevo Apeldoorn 2             -
SG Max Euwe 2               - LOS                           -
Veenendaal                  - Assen                         -

Tweede Klasse B
Fischer Z                   - VAS 2                         -
SOPSWEPS '29                - Zukertort Amstelveen 2        -
AAS                         - De Wijker Toren               -
SG Max Euwe 1               - Kennemer Combinatie 2         -
Promotie                    - Europarcs Autovakm. MACh      -

Tweede Klasse C
Rokado                      - VAS                           -
CSV                         - Schaakmat Westland            -
Dordrecht                   - Philidor Leiden               -
Rijswijk                    - Messemaker 1847               -
BSG                         - Sliedrecht                    -

Tweede Klasse D
Arnhemse Schaakacademie     - RSC 't Pionneke               -
HWP Sas van Gent 2          - Eindhoven                     -
HMC Den Bosch 2             - Blerick                       -
De Combinatie               - KiNG                          -
ASV                         - WLC                           -

Derde Klasse A
Groninger Combinatie 3      - SISSA 2                       -
Hoogeveen                   - Staunton Groningen            -
HSP/Veendam                 - Sneek                         -
Schaakwoude 1               - Hardenberg                    -
ASV 2                       - Assen 2                       -

Derde Klasse B
O&O Kampen                  - SISSA 1                       -
Almelo                      - Zevenaar                      -
WSG Winterswijk 1           - Almere                        -
SG Max Euwe 3               - Lonneker                      -
ASV 4                       - PSV/DoDO                      -

Derde Klasse C
En Passant 2                - PION/Mook combinatie          -
BSV Bennekom                - ASV 3                         -
Zuid Limburg 4              - Het Kasteel                   -
UVS 2                       - Amersfoort                    -
HSG                         - PSV DoDO/Barneveld 2          -

Derde Klasse D
Santpoort                   - Amsterdam Berserkers          -
HWP Haarlem 2               - ZSC HWP Combinatie            -
De Waagtoren 2              - De Wijker Toren 2             -
Het Spaarne                 - Caissa 2                      -
Aartswoud                   - Paul Keres 3                  -

Derde Klasse E
Amsterdam West              - VAS 3                         -
Oegstgeest '80              - Oud Zuylen Utrecht            -
Schaakhuis                  - Philidor Leiden 2             -
LSG 3                       - ASC                           -
Voorschoten 2               - Leiderdorp                    -

Derde Klasse F
Botwinnik                   - Spijkenisse 2                 -
DSC Delft 2                 - Krimpen aan den IJssel 2      -
Woerden                     - Overschie                     -
RSR Ivoren Toren            - Laurierboom Gambiet           -
Charlois Europoort 2        - Erasmus                       -

Derde Klasse G
Bergen op Zoom              - De Stukkenjagers 2            -
HWP Sas van Gent 3          - Krimpen aan den IJssel 3      -
Souburg                     - S. Landau                     -
Goes                        - De Baronie                    -
Charlois Europoort 3        - De Giessen en Linge           -

Derde Klasse H
Kempen Combinatie           - De Drie Torens                -
HSC Helmond                 - Eindhoven 2                   -
Zuid Limburg 3              - Dubbelschaak '97              -
Zuid Limburg 2              - Gardé                         -
Maastricht                  - De Juiste Z                   -