Ronde 1 (17 september 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
De Stukkenjagers            - HWP Sas van Gent           5  - 5 
Zuid Limburg                - Groninger Combinatie       4  - 6 
LSG IntelliMagic            - Zukertort Amstelveen       6½ - 3½
Charlois Europoort          - Amevo Apeldoorn            6  - 4 
Paul Keres                  - Kennemer Combinatie        6½ - 3½

Eerste Klasse A
Caissa-Eenhoorn             - HWP Haarlem                4½ - 5½
De Waagtoren                - En Passant                 5½ - 4½
LSG 2                       - Wageningen                 4½ - 5½
MSV 1                       - Purmerend                  5  - 5 
Philidor 1847               - Caissa                     4  - 6 

Eerste Klasse B
Spijkenisse                 - DSC Delft                  3½ - 6½
HMC Den Bosch               - DD 1                       6½ - 3½
UVS                         - Krimpen aan den IJssel     4  - 6 
Voorschoten                 - Vianen/DVP                 1½ - 8½
Paul Keres 2                - Venlo                      3½ - 6½

Tweede Klasse A
DSG Pallas                  - Emanuel Lasker             4  - 4 
Spassky's                   - Groninger Combinatie 2     2½ - 5½
SG Max Euwe 2                 vrij
Veenendaal                  - Amevo Apeldoorn 2          3½ - 4½
Assen                       - LOS                        6½ - 1½

Tweede Klasse B
VAS 2                       - SOPSWEPS '29               1½ - 6½
AAS                         - Fischer Z                  3  - 5 
SG Max Euwe 1               - Zukertort Amstelveen 2     4  - 4 
Promotie                    - De Wijker Toren            2½ - 5½
Europarcs Autovakm. MACh    - Kennemer Combinatie 2      4  - 4 

Tweede Klasse C
VAS                         - CSV                        5  - 3 
Dordrecht                   - Rokado                     4  - 4 
Rijswijk                    - Schaakmat Westland         3½ - 4½
BSG                         - Philidor Leiden            3½ - 4½
Sliedrecht                  - Messemaker 1847            3  - 5 

Tweede Klasse D
RSC 't Pionneke             - HWP Sas van Gent 2         4  - 4 
HMC Den Bosch 2             - Arnhemse Schaakacademie    5  - 3 
De Combinatie               - Eindhoven                  5½ - 2½
ASV                         - Blerick                    4½ - 3½
WLC                         - KiNG                       5  - 3 

Derde Klasse A
SISSA 2                     - Hoogeveen                  4½ - 3½
HSP/Veendam                 - Groninger Combinatie 3     4½ - 3½
Schaakwoude 1               - Staunton Groningen         1½ - 6½
ASV 2                       - Sneek                      5½ - 2½
Assen 2                     - Hardenberg                 1  - 7 

Derde Klasse B
SISSA 1                     - Almelo                     1  - 7 
WSG Winterswijk 1           - O&O Kampen                 4½ - 3½
SG Max Euwe 3               - Zevenaar                   3½ - 4½
ASV 4                       - Almere                     3  - 5 
PSV/DoDO                    - Lonneker                   3  - 5 

Derde Klasse C
PION/Mook combinatie        - BSV Bennekom               3  - 5 
Zuid Limburg 4              - En Passant 2               2½ - 5½
UVS 2                       - ASV 3                      3  - 5 
HSG                         - Het Kasteel                6  - 2 
PSV DoDO/Barneveld 2        - Amersfoort                 4  - 4 

Derde Klasse D
Amsterdam Berserkers        - HWP Haarlem 2              7½ -  ½
De Waagtoren 2              - Santpoort                  5  - 3 
Het Spaarne                 - ZSC HWP Combinatie         3  - 5 
Aartswoud                   - De Wijker Toren 2          4  - 4 
Paul Keres 3                - Caissa 2                   4½ - 3½

Derde Klasse E
VAS 3                       - Oegstgeest '80             3½ - 4½
Schaakhuis                  - Amsterdam West             3½ - 4½
LSG 3                       - Oud Zuylen Utrecht         2½ - 5½
Voorschoten 2               - Philidor Leiden 2          5½ - 2½
Leiderdorp                  - ASC                        3  - 5 

Derde Klasse F
Spijkenisse 2               - DSC Delft 2                2  - 6 
Woerden                     - Botwinnik                  3  - 5 
RSR Ivoren Toren            - Krimpen aan den IJssel 2   4½ - 3½
Charlois Europoort 2        - Overschie                  5½ - 2½
Erasmus                     - Laurierboom Gambiet        3  - 5 

Derde Klasse G
De Stukkenjagers 2          - HWP Sas van Gent 3         4½ - 3½
Souburg                     - Bergen op Zoom             7  - 1 
Goes                        - Krimpen aan den IJssel 3   5½ - 2½
Charlois Europoort 3        - S. Landau                  5  - 3 
De Giessen en Linge         - De Baronie                 3½ - 4½

Derde Klasse H
De Drie Torens              - HSC Helmond                3  - 5 
Zuid Limburg 3              - Kempen Combinatie          4½ - 3½
Zuid Limburg 2              - Eindhoven 2                5  - 3 
Maastricht                  - Dubbelschaak '97           4  - 4 
De Juiste Z                 - Gardé                      3  - 5