Ronde 5 (17 december 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
De Stukkenjagers            - LSG IntelliMagic           1  - 9 
Charlois Europoort          - Zuid Limburg               4  - 6 
Paul Keres                  - HWP Sas van Gent           6½ - 3½
Kennemer Combinatie         - Groninger Combinatie       5  - 5 
Amevo Apeldoorn             - Zukertort Amstelveen       5  - 5 

Eerste Klasse A
Caissa-Eenhoorn             - LSG 2                      4½ - 5½
MSV 1                       - De Waagtoren               3½ - 6½
Philidor 1847               - HWP Haarlem                5  - 5 
Caissa                      - En Passant                 6½ - 3½
Purmerend                   - Wageningen                 5  - 5 

Eerste Klasse B
Spijkenisse                 - UVS                        4½ - 5½
Voorschoten                 - HMC Den Bosch              4½ - 5½
Paul Keres 2                - DSC Delft                  6  - 4 
Venlo                       - DD 1                       5  - 5 
Vianen/DVP                  - Krimpen aan den IJssel     4½ - 5½

Tweede Klasse A
DSG Pallas                  - SG Max Euwe 2              2½ - 5½
Veenendaal                  - Spassky's                  3½ - 4½
Assen                       - Emanuel Lasker             5½ - 2½
LOS                         - Groninger Combinatie 2     2½ - 5½
Amevo Apeldoorn 2             vrij

Tweede Klasse B
VAS 2                       - SG Max Euwe 1              1½ - 6½
Promotie                    - AAS                        5½ - 2½
Europarcs Autovakm. MACh    - SOPSWEPS '29               4½ - 3½
Kennemer Combinatie 2       - Fischer Z                  3½ - 4½
De Wijker Toren             - Zukertort Amstelveen 2     6  - 2 

Tweede Klasse C
VAS                         - Rijswijk                   5  - 3 
BSG                         - Dordrecht                  5½ - 2½
Sliedrecht                  - CSV                        5  - 3 
Messemaker 1847             - Rokado                     7  - 1 
Philidor Leiden             - Schaakmat Westland         6½ - 1½

Tweede Klasse D
RSC 't Pionneke             - De Combinatie              3  - 5 
ASV                         - HMC Den Bosch 2            6½ - 1½
WLC                         - HWP Sas van Gent 2         5½ - 2½
KiNG                        - Arnhemse Schaakacademie    4½ - 3½
Blerick                     - Eindhoven                  5½ - 2½

Derde Klasse A
SISSA 2                     - Schaakwoude 1              3½ - 4½
ASV 2                       - HSP/Veendam                4  - 4 
Assen 2                     - Hoogeveen                  2½ - 5½
Hardenberg                  - Groninger Combinatie 3     3½ - 4½
Sneek                       - Staunton Groningen         4½ - 3½

Derde Klasse B
SISSA 1                     - SG Max Euwe 3              5½ - 2½
ASV 4                       - WSG Winterswijk 1          3½ - 4½
PSV/DoDO                    - Almelo                     2  - 6 
Lonneker                    - O&O Kampen                 7  - 1 
Almere                      - Zevenaar                   4½ - 3½

Derde Klasse C
PION/Mook combinatie        - UVS 2                      5½ - 2½
HSG                         - Zuid Limburg 4             3  - 5 
PSV DoDO/Barneveld 2        - BSV Bennekom               4  - 4 
Amersfoort                  - En Passant 2               6  - 2 
Het Kasteel                 - ASV 3                      6½ - 1½

Derde Klasse D
Amsterdam Berserkers        - Het Spaarne                7  - 1 
Aartswoud                   - De Waagtoren 2             3½ - 4½
Paul Keres 3                - HWP Haarlem 2              5  - 3 
Caissa 2                    - Santpoort                  3  - 5 
De Wijker Toren 2           - ZSC HWP Combinatie         4  - 4 

Derde Klasse E
VAS 3                       - LSG 3                      3  - 5 
Voorschoten 2               - Schaakhuis                 5  - 3 
Leiderdorp                  - Oegstgeest '80             4½ - 3½
ASC                         - Amsterdam West             3½ - 4½
Philidor Leiden 2           - Oud Zuylen Utrecht         2½ - 5½

Derde Klasse F
Spijkenisse 2               - RSR Ivoren Toren           2½ - 5½
Charlois Europoort 2        - Woerden                    2  - 6 
Erasmus                     - DSC Delft 2                2  - 6 
Laurierboom Gambiet         - Botwinnik                  4  - 4 
Overschie                   - Krimpen aan den IJssel 2   3½ - 4½

Derde Klasse G
De Stukkenjagers 2          - Goes                       5½ - 2½
Charlois Europoort 3        - Souburg                    3  - 5 
De Giessen en Linge         - HWP Sas van Gent 3         7  - 1 
De Baronie                  - Bergen op Zoom             5½ - 2½
S. Landau                   - Krimpen aan den IJssel 3   6  - 2 

Derde Klasse H
De Drie Torens              - Zuid Limburg 2             2  - 6 
Maastricht                  - Zuid Limburg 3             5  - 3 
De Juiste Z                 - HSC Helmond                1  - 7 
Gardé                       - Kempen Combinatie          4  - 4 
Dubbelschaak '97            - Eindhoven 2                3½ - 4½