Ronde 4 (26 november 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Amevo Apeldoorn             - De Stukkenjagers           6  - 4 
Zukertort Amstelveen        - Kennemer Combinatie        4½ - 5½
Groninger Combinatie        - Paul Keres                 5  - 5 
HWP Sas van Gent            - Charlois Europoort         4½ - 5½
Zuid Limburg                - LSG IntelliMagic           5  - 5 

Eerste Klasse A
Purmerend                   - Caissa-Eenhoorn            3  - 7 
Wageningen                  - Caissa                     3½ - 6½
En Passant                  - Philidor 1847              2½ - 7½
HWP Haarlem                 - MSV 1                      6½ - 3½
De Waagtoren                - LSG 2                      4½ - 5½

Eerste Klasse B
Vianen/DVP                  - Spijkenisse                9½ -  ½
Krimpen aan den IJssel      - Venlo                      8½ - 1½
DD 1                        - Paul Keres 2               5½ - 4½
DSC Delft                   - Voorschoten                6  - 4 
HMC Den Bosch               - UVS                        7  - 3 

Tweede Klasse A
Amevo Apeldoorn 2           - DSG Pallas                 3½ - 4½
LOS                           vrij
Groninger Combinatie 2      - Assen                      5  - 3 
Emanuel Lasker              - Veenendaal                 4  - 4 
Spassky's                   - SG Max Euwe 2              3  - 5 

Tweede Klasse B
De Wijker Toren             - VAS 2                      4  - 4 
Zukertort Amstelveen 2      - Kennemer Combinatie 2      3  - 5 
Fischer Z                   - Europarcs Autovakm. MACh   4  - 4 
SOPSWEPS '29                - Promotie                   5½ - 2½
AAS                         - SG Max Euwe 1              2½ - 5½

Tweede Klasse C
Philidor Leiden             - VAS                        3½ - 4½
Schaakmat Westland          - Messemaker 1847            3½ - 4½
Rokado                      - Sliedrecht                 4½ - 3½
CSV                         - BSG                        3½ - 4½
Dordrecht                   - Rijswijk                   4  - 4 

Tweede Klasse D
Blerick                     - RSC 't Pionneke            5  - 3 
Eindhoven                   - KiNG                        ½ - 7½
Arnhemse Schaakacademie     - WLC                        2½ - 5½
HWP Sas van Gent 2          - ASV                        3½ - 4½
HMC Den Bosch 2             - De Combinatie              3½ - 4½

Derde Klasse A
Sneek                       - SISSA 2                    5  - 3 
Staunton Groningen          - Hardenberg                 3  - 5 
Groninger Combinatie 3      - Assen 2                    4½ - 3½
Hoogeveen                   - ASV 2                      1  - 7 
HSP/Veendam                 - Schaakwoude 1              4  - 4 

Derde Klasse B
Almere                      - SISSA 1                    4  - 4 
Zevenaar                    - Lonneker                   6  - 2 
O&O Kampen                  - PSV/DoDO                   5½ - 2½
Almelo                      - ASV 4                      5½ - 2½
WSG Winterswijk 1           - SG Max Euwe 3              6½ - 1½

Derde Klasse C
Het Kasteel                 - PION/Mook combinatie       2½ - 5½
ASV 3                       - Amersfoort                 1  - 7 
En Passant 2                - PSV DoDO/Barneveld 2       5  - 3 
BSV Bennekom                - HSG                        5½ - 2½
Zuid Limburg 4              - UVS 2                      6½ - 1½

Derde Klasse D
De Wijker Toren 2           - Amsterdam Berserkers       2  - 6 
ZSC HWP Combinatie          - Caissa 2                   3  - 5 
Santpoort                   - Paul Keres 3               4½ - 3½
HWP Haarlem 2               - Aartswoud                  3½ - 4½
De Waagtoren 2              - Het Spaarne                5½ - 2½

Derde Klasse E
Philidor Leiden 2           - VAS 3                      4½ - 3½
Oud Zuylen Utrecht          - ASC                        4½ - 3½
Amsterdam West              - Leiderdorp                 4  - 4 
Oegstgeest '80              - Voorschoten 2              2½ - 5½
Schaakhuis                  - LSG 3                      3½ - 4½

Derde Klasse F
Overschie                   - Spijkenisse 2              8  - 0 
Krimpen aan den IJssel 2    - Laurierboom Gambiet        4½ - 3½
Botwinnik                   - Erasmus                    4½ - 3½
DSC Delft 2                 - Charlois Europoort 2       4  - 4 
Woerden                     - RSR Ivoren Toren           2½ - 5½

Derde Klasse G
S. Landau                   - De Stukkenjagers 2         4  - 4 
Krimpen aan den IJssel 3    - De Baronie                 5½ - 2½
Bergen op Zoom              - De Giessen en Linge        5  - 3 
HWP Sas van Gent 3          - Charlois Europoort 3       3½ - 4½
Souburg                     - Goes                       4  - 4 

Derde Klasse H
Dubbelschaak '97            - De Drie Torens             4½ - 3½
Eindhoven 2                 - Gardé                      5  - 3 
Kempen Combinatie           - De Juiste Z                6½ - 1½
HSC Helmond                 - Maastricht                 3  - 5 
Zuid Limburg 3              - Zuid Limburg 2             2  - 6