Ronde 7 (11 maart 2023)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
De Stukkenjagers            - Charlois Europoort            -
Paul Keres                  - LSG IntelliMagic              -
Kennemer Combinatie         - Zuid Limburg                  -
Amevo Apeldoorn             - HWP Sas van Gent              -
Zukertort Amstelveen        - Groninger Combinatie          -

Eerste Klasse A
Caissa-Eenhoorn             - MSV 1                         -
Philidor 1847               - LSG 2                         -
Caissa                      - De Waagtoren                  -
Purmerend                   - HWP Haarlem                   -
Wageningen                  - En Passant                    -

Eerste Klasse B
Spijkenisse                 - Voorschoten                   -
Paul Keres 2                - UVS                           -
Venlo                       - HMC Den Bosch                 -
Vianen/DVP                  - DSC Delft                     -
Krimpen aan den IJssel      - DD 1                          -

Tweede Klasse A
DSG Pallas                  - Veenendaal                    -
Assen                       - SG Max Euwe 2                 -
LOS                         - Spassky's                     -
Amevo Apeldoorn 2           - Emanuel Lasker                -
Groninger Combinatie 2        vrij

Tweede Klasse B
VAS 2                       - Promotie                      -
Europarcs Autovakm. MACh    - SG Max Euwe 1                 -
Kennemer Combinatie 2       - AAS                           -
De Wijker Toren             - SOPSWEPS '29                  -
Zukertort Amstelveen 2      - Fischer Z                     -

Tweede Klasse C
VAS                         - BSG                           -
Sliedrecht                  - Rijswijk                      -
Messemaker 1847             - Dordrecht                     -
Philidor Leiden             - CSV                           -
Schaakmat Westland          - Rokado                        -

Tweede Klasse D
RSC 't Pionneke             - ASV                           -
WLC                         - De Combinatie                 -
KiNG                        - HMC Den Bosch 2               -
Blerick                     - HWP Sas van Gent 2            -
Eindhoven                   - Arnhemse Schaakacademie       -

Derde Klasse A
SISSA 2                     - ASV 2                         -
Assen 2                     - Schaakwoude 1                 -
Hardenberg                  - HSP/Veendam                   -
Sneek                       - Hoogeveen                     -
Staunton Groningen          - Groninger Combinatie 3        -

Derde Klasse B
SISSA 1                     - ASV 4                         -
PSV/DoDO                    - SG Max Euwe 3                 -
Lonneker                    - WSG Winterswijk 1             -
Almere                      - Almelo                        -
Zevenaar                    - O&O Kampen                    -

Derde Klasse C
PION/Mook combinatie        - HSG                           -
PSV DoDO/Barneveld 2        - UVS 2                         -
Amersfoort                  - Zuid Limburg 4                -
Het Kasteel                 - BSV Bennekom                  -
ASV 3                       - En Passant 2                  -

Derde Klasse D
Amsterdam Berserkers        - Aartswoud                     -
Paul Keres 3                - Het Spaarne                   -
Caissa 2                    - De Waagtoren 2                -
De Wijker Toren 2           - HWP Haarlem 2                 -
ZSC HWP Combinatie          - Santpoort                     -

Derde Klasse E
VAS 3                       - Voorschoten 2                 -
Leiderdorp                  - LSG 3                         -
ASC                         - Schaakhuis                    -
Philidor Leiden 2           - Oegstgeest '80                -
Oud Zuylen Utrecht          - Amsterdam West                -

Derde Klasse F
Spijkenisse 2               - Charlois Europoort 2          -
Erasmus                     - RSR Ivoren Toren              -
Laurierboom Gambiet         - Woerden                       -
Overschie                   - DSC Delft 2                   -
Krimpen aan den IJssel 2    - Botwinnik                     -

Derde Klasse G
De Stukkenjagers 2          - Charlois Europoort 3          -
De Giessen en Linge         - Goes                          -
De Baronie                  - Souburg                       -
S. Landau                   - HWP Sas van Gent 3            -
Krimpen aan den IJssel 3    - Bergen op Zoom                -

Derde Klasse H
De Drie Torens              - Maastricht                    -
De Juiste Z                 - Zuid Limburg 2                -
Gardé                       - Zuid Limburg 3                -
Dubbelschaak '97            - HSC Helmond                   -
Eindhoven 2                 - Kempen Combinatie             -