Ronde 6 (11 februari 2023)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Zukertort Amstelveen        - De Stukkenjagers              -
Groninger Combinatie        - Amevo Apeldoorn               -
HWP Sas van Gent            - Kennemer Combinatie           -
Zuid Limburg                - Paul Keres                    -
LSG IntelliMagic            - Charlois Europoort            -

Eerste Klasse A
Wageningen                  - Caissa-Eenhoorn               -
En Passant                  - Purmerend                     -
HWP Haarlem                 - Caissa                        -
De Waagtoren                - Philidor 1847                 -
LSG 2                       - MSV 1                         -

Eerste Klasse B
Krimpen aan den IJssel      - Spijkenisse                   -
DD 1                        - Vianen/DVP                    -
DSC Delft                   - Venlo                         -
HMC Den Bosch               - Paul Keres 2                  -
UVS                         - Voorschoten                   -

Tweede Klasse A
DSG Pallas                    vrij
Groninger Combinatie 2      - Amevo Apeldoorn 2             -
Emanuel Lasker              - LOS                           -
Spassky's                   - Assen                         -
SG Max Euwe 2               - Veenendaal                    -

Tweede Klasse B
Zukertort Amstelveen 2      - VAS 2                         -
Fischer Z                   - De Wijker Toren               -
SOPSWEPS '29                - Kennemer Combinatie 2         -
AAS                         - Europarcs Autovakm. MACh      -
SG Max Euwe 1               - Promotie                      -

Tweede Klasse C
Schaakmat Westland          - VAS                           -
Rokado                      - Philidor Leiden               -
CSV                         - Messemaker 1847               -
Dordrecht                   - Sliedrecht                    -
Rijswijk                    - BSG                           -

Tweede Klasse D
Eindhoven                   - RSC 't Pionneke               -
Arnhemse Schaakacademie     - Blerick                       -
HWP Sas van Gent 2          - KiNG                          -
HMC Den Bosch 2             - WLC                           -
De Combinatie               - ASV                           -

Derde Klasse A
Staunton Groningen          - SISSA 2                       -
Groninger Combinatie 3      - Sneek                         -
Hoogeveen                   - Hardenberg                    -
HSP/Veendam                 - Assen 2                       -
Schaakwoude 1               - ASV 2                         -

Derde Klasse B
Zevenaar                    - SISSA 1                       -
O&O Kampen                  - Almere                        -
Almelo                      - Lonneker                      -
WSG Winterswijk 1           - PSV/DoDO                      -
SG Max Euwe 3               - ASV 4                         -

Derde Klasse C
ASV 3                       - PION/Mook combinatie          -
En Passant 2                - Het Kasteel                   -
BSV Bennekom                - Amersfoort                    -
Zuid Limburg 4              - PSV DoDO/Barneveld 2          -
UVS 2                       - HSG                           -

Derde Klasse D
ZSC HWP Combinatie          - Amsterdam Berserkers          -
Santpoort                   - De Wijker Toren 2             -
HWP Haarlem 2               - Caissa 2                      -
De Waagtoren 2              - Paul Keres 3                  -
Het Spaarne                 - Aartswoud                     -

Derde Klasse E
Oud Zuylen Utrecht          - VAS 3                         -
Amsterdam West              - Philidor Leiden 2             -
Oegstgeest '80              - ASC                           -
Schaakhuis                  - Leiderdorp                    -
LSG 3                       - Voorschoten 2                 -

Derde Klasse F
Krimpen aan den IJssel 2    - Spijkenisse 2                 -
Botwinnik                   - Overschie                     -
DSC Delft 2                 - Laurierboom Gambiet           -
Woerden                     - Erasmus                       -
RSR Ivoren Toren            - Charlois Europoort 2          -

Derde Klasse G
Krimpen aan den IJssel 3    - De Stukkenjagers 2            -
Bergen op Zoom              - S. Landau                     -
HWP Sas van Gent 3          - De Baronie                    -
Souburg                     - De Giessen en Linge           -
Goes                        - Charlois Europoort 3          -

Derde Klasse H
Eindhoven 2                 - De Drie Torens                -
Kempen Combinatie           - Dubbelschaak '97              -
HSC Helmond                 - Gardé                         -
Zuid Limburg 3              - De Juiste Z                   -
Zuid Limburg 2              - Maastricht                    -