Ronde 3 (5 november 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
De Stukkenjagers            - Zuid Limburg               4½ - 5½
LSG IntelliMagic            - HWP Sas van Gent           6½ - 3½
Charlois Europoort          - Groninger Combinatie       5½ - 4½
Paul Keres                  - Zukertort Amstelveen       5  - 5 
Kennemer Combinatie         - Amevo Apeldoorn            4½ - 5½

Eerste Klasse A
Caissa-Eenhoorn             - De Waagtoren               4  - 6 
LSG 2                       - HWP Haarlem                6½ - 3½
MSV 1                       - En Passant                 3½ - 6½
Philidor 1847               - Wageningen                 7  - 3 
Caissa                      - Purmerend                  3  - 7 

Eerste Klasse B
Spijkenisse                 - HMC Den Bosch              2  - 8 
UVS                         - DSC Delft                  4½ - 5½
Voorschoten                 - DD 1                       4½ - 5½
Paul Keres 2                - Krimpen aan den IJssel     5  - 5 
Venlo                       - Vianen/DVP                 4  - 6 

Tweede Klasse A
DSG Pallas                  - Spassky's                  3½ - 4½
SG Max Euwe 2               - Emanuel Lasker             3  - 5 
Veenendaal                  - Groninger Combinatie 2     5  - 3 
Assen                         vrij
LOS                         - Amevo Apeldoorn 2          3½ - 4½

Tweede Klasse B
VAS 2                       - AAS                        3  - 5 
SG Max Euwe 1               - SOPSWEPS '29               3½ - 4½
Promotie                    - Fischer Z                  6  - 2 
Europarcs Autovakm. MACh    - Zukertort Amstelveen 2     6  - 2 
Kennemer Combinatie 2       - De Wijker Toren            6  - 2 

Tweede Klasse C
VAS                         - Dordrecht                  5½ - 2½
Rijswijk                    - CSV                        2  - 6 
BSG                         - Rokado                     4  - 4 
Sliedrecht                  - Schaakmat Westland         4  - 4 
Messemaker 1847             - Philidor Leiden            4  - 4 

Tweede Klasse D
RSC 't Pionneke             - HMC Den Bosch 2            6  - 2 
De Combinatie               - HWP Sas van Gent 2         2  - 6 
ASV                         - Arnhemse Schaakacademie    3½ - 4½
WLC                         - Eindhoven                  5½ - 2½
KiNG                        - Blerick                    1½ - 6½

Derde Klasse A
SISSA 2                     - HSP/Veendam                2  - 6 
Schaakwoude 1               - Hoogeveen                  5  - 3 
ASV 2                       - Groninger Combinatie 3     6  - 2 
Assen 2                     - Staunton Groningen         3½ - 4½
Hardenberg                  - Sneek                      3½ - 4½

Derde Klasse B
SISSA 1                     - WSG Winterswijk 1          4½ - 3½
SG Max Euwe 3               - Almelo                     3  - 5 
ASV 4                       - O&O Kampen                 5½ - 2½
PSV/DoDO                    - Zevenaar                   3½ - 4½
Lonneker                    - Almere                     3  - 5 

Derde Klasse C
PION/Mook combinatie        - Zuid Limburg 4             4  - 4 
UVS 2                       - BSV Bennekom               3½ - 4½
HSG                         - En Passant 2               4½ - 3½
PSV DoDO/Barneveld 2        - ASV 3                      4  - 4 
Amersfoort                  - Het Kasteel                5½ - 2½

Derde Klasse D
Amsterdam Berserkers        - De Waagtoren 2             5  - 3 
Het Spaarne                 - HWP Haarlem 2              1½ - 6½
Aartswoud                   - Santpoort                  4½ - 3½
Paul Keres 3                - ZSC HWP Combinatie         4½ - 3½
Caissa 2                    - De Wijker Toren 2          2  - 6 

Derde Klasse E
VAS 3                       - Schaakhuis                 4  - 4 
LSG 3                       - Oegstgeest '80             5  - 3 
Voorschoten 2               - Amsterdam West             4½ - 3½
Leiderdorp                  - Oud Zuylen Utrecht         5½ - 2½
ASC                         - Philidor Leiden 2          4½ - 3½

Derde Klasse F
Spijkenisse 2               - Woerden                    1  - 7 
RSR Ivoren Toren            - DSC Delft 2                5  - 3 
Charlois Europoort 2        - Botwinnik                  5  - 3 
Erasmus                     - Krimpen aan den IJssel 2   6½ - 1½
Laurierboom Gambiet         - Overschie                  5  - 3 

Derde Klasse G
De Stukkenjagers 2          - Souburg                    5½ - 2½
Goes                        - HWP Sas van Gent 3         4½ - 3½
Charlois Europoort 3        - Bergen op Zoom             6½ - 1½
De Giessen en Linge         - Krimpen aan den IJssel 3   4½ - 3½
De Baronie                  - S. Landau                  3½ - 4½

Derde Klasse H
De Drie Torens              - Zuid Limburg 3             4  - 4 
Zuid Limburg 2              - HSC Helmond                6½ - 1½
Maastricht                  - Kempen Combinatie          3½ - 4½
De Juiste Z                 - Eindhoven 2                3  - 5 
Gardé                       - Dubbelschaak '97           4  - 4