Ronde 9 (23 april 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HWP Sas van Gent            - En Passant                    -
Groninger Combinatie        - Zuid Limburg                  -
LSG IntelliMagic            - Kennemer Combinatie           -
Charlois Europoort          - Caissa                        -
HMC Den Bosch               - Amevo Apeldoorn               -

Eerste Klasse A
Voorschoten                 - Philidor 1847                 -
De Waagtoren                - Zukertort Amstelveen          -
HWP Haarlem                 - SG Max Euwe                   -
Wageningen                  - Groninger Combinatie 2        -
Paul Keres                  - Caissa-Eenhoorn               -

Eerste Klasse B
UVS                         - Blerick                       -
DSC Delft                   - Krimpen aan den IJssel        -
LSG 2                       - BSG                           -
De Stukkenjagers            - Vianen/DVP                    -
Paul Keres 2                - Spijkenisse                   -

Tweede Klasse A
SISSA                       - LOS                           -
ASV                         - Sneek                         -
Assen                       - Arnhemse Schaakacademie       -
Emanuel Lasker              - DSG Pallas                    -
MSV                         - Amevo Apeldoorn 2             -

Tweede Klasse B
Purmerend                   - Autovakmeester Schaap Mach    -
Amersfoort                  - Zukertort Amstelveen 2        -
AAS                         - Kennemer Combinatie 2         -
VAS 1                       - Caissa 2                      -
De Wijker Toren             - Almere                        -

Tweede Klasse C
Schaakmat Westland          - Rijswijk                      -
SSC 1922                    - Krimpen aan den IJssel 2      -
Oegstgeest '80              - Philidor Leiden               -
VAS 2                       - Rokado                        -
Dordrecht                   - DD                            -

Tweede Klasse D
HWP Sas van Gent 2          - Messemaker 1847               -
Eindhoven                   - Zuid Limburg 2                -
WLC                         - De Combinatie                 -
De Stukkenjagers 2          - RSC 't Pionneke               -
Venlo                       - SOPSWEPS '29                  -

Derde Klasse A
Spassky's                   - Philidor 1847 2               -
Groninger Combinatie 3      - Schaakwoude 1                 -
HSP/Veendam                 - SG Max Euwe 3                 -
Staunton Groningen            vrij
Hoogeveen                   - Hardenberg                    -

Derde Klasse B
WSG Winterswijk 1           - Almelo                        -
ASV 2                       - ZSG 1                         -
Zevenaar                    - SG Max Euwe 2                 -
PSV/DoDO                      vrij
Paul Keres 3                - Lonneker                      -

Derde Klasse C
UVS 2                       - En Passant 2                  -
BSV Bennekom                - HSG                           -
Oud Zuylen Utrecht          - Veenendaal                    -
Wageningen 2                - ASV 3                         -
Paul Keres 4                - PION/Mook combinatie          -

Derde Klasse D
ZSC-Saende                  - Laurierboom Gambiet           -
De Waagtoren 2              - Fischer Z                     -
HWP Haarlem 2               - Santpoort                     -
ZSC-Saende 2                - Caissa 3                      -
De Wijker Toren 2           - Caissa-Eenhoorn 2             -

Derde Klasse E
DD 2                        - Schaakhuis                    -
DSC Delft 2                 - Promotie                      -
LSG 3                       - Philidor Leiden 2             -
Botwinnik                   - Leiderdorp                    -
De Amstel                   - ASC                           -

Derde Klasse F
Voorschoten 2               - Sliedrecht                    -
DSC Delft 3                 - Souburg                       -
LSG 4                       - Erasmus                       -
Charlois Europoort 2        - Overschie                     -
CSV                         - RSR Ivoren Toren              -

Derde Klasse G
HWP Sas van Gent 3          - Sliedrecht 2                  -
De Baronie                  - Bergen op Zoom                -
KiNG                        - De Pion                       -
Charlois Europoort 3        - EGS                           -
Goes                        - S. Landau                     -

Derde Klasse H
De Drie Torens              - Blerick 2                     -
Eindhoven 2                 - Zuid Limburg 3                -
HSC Helmond                 - Zuid Limburg 4                -
De Stukkenjagers 3          - Dubbelschaak '97              -
HMC Den Bosch 2             - Kempen Combinatie             -