Ronde 8 (2 april 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - En Passant                    -
Amevo Apeldoorn             - Charlois Europoort            -
Caissa                      - LSG IntelliMagic              -
Kennemer Combinatie         - Groninger Combinatie          -
Zuid Limburg                - HWP Sas van Gent              -

Eerste Klasse A
Paul Keres                  - Philidor 1847                 -
Caissa-Eenhoorn             - Wageningen                    -
Groninger Combinatie 2      - HWP Haarlem                   -
SG Max Euwe                 - De Waagtoren                  -
Zukertort Amstelveen        - Voorschoten                   -

Eerste Klasse B
Paul Keres 2                - Blerick                       -
Spijkenisse                 - De Stukkenjagers              -
Vianen/DVP                  - LSG 2                         -
BSG                         - DSC Delft                     -
Krimpen aan den IJssel      - UVS                           -

Tweede Klasse A
MSV                         - LOS                           -
Amevo Apeldoorn 2           - Emanuel Lasker                -
DSG Pallas                  - Assen                         -
Arnhemse Schaakacademie     - ASV                           -
Sneek                       - SISSA                         -

Tweede Klasse B
De Wijker Toren             - Autovakmeester Schaap Mach    -
Almere                      - VAS 1                         -
Caissa 2                    - AAS                           -
Kennemer Combinatie 2       - Amersfoort                    -
Zukertort Amstelveen 2      - Purmerend                     -

Tweede Klasse C
Dordrecht                   - Rijswijk                      -
DD                          - VAS 2                         -
Rokado                      - Oegstgeest '80                -
Philidor Leiden             - SSC 1922                      -
Krimpen aan den IJssel 2    - Schaakmat Westland            -

Tweede Klasse D
Venlo                       - Messemaker 1847               -
SOPSWEPS '29                - De Stukkenjagers 2            -
RSC 't Pionneke             - WLC                           -
De Combinatie               - Eindhoven                     -
Zuid Limburg 2              - HWP Sas van Gent 2            -

Derde Klasse A
Hoogeveen                   - Philidor 1847 2               -
Hardenberg                  - Staunton Groningen            -
Haren & Oostermoer          - HSP/Veendam                   -
SG Max Euwe 3               - Groninger Combinatie 3        -
Schaakwoude 1               - Spassky's                     -

Derde Klasse B
Paul Keres 3                - Almelo                        -
Lonneker                      vrij
PSV/DoDO                    - Zevenaar                      -
SG Max Euwe 2               - ASV 2                         -
ZSG 1                       - WSG Winterswijk 1             -

Derde Klasse C
Paul Keres 4                - En Passant 2                  -
PION/Mook combinatie        - Wageningen 2                  -
ASV 3                       - Oud Zuylen Utrecht            -
Veenendaal                  - BSV Bennekom                  -
HSG                         - UVS 2                         -

Derde Klasse D
De Wijker Toren 2           - Laurierboom Gambiet           -
Caissa-Eenhoorn 2           - ZSC-Saende 2                  -
Caissa 3                    - HWP Haarlem 2                 -
Santpoort                   - De Waagtoren 2                -
Fischer Z                   - ZSC-Saende                    -

Derde Klasse E
De Amstel                   - Schaakhuis                    -
ASC                         - Botwinnik                     -
Leiderdorp                  - LSG 3                         -
Philidor Leiden 2           - DSC Delft 2                   -
Promotie                    - DD 2                          -

Derde Klasse F
CSV                         - Sliedrecht                    -
RSR Ivoren Toren            - Charlois Europoort 2          -
Overschie                   - LSG 4                         -
Erasmus                     - DSC Delft 3                   -
Souburg                     - Voorschoten 2                 -

Derde Klasse G
Goes                        - Sliedrecht 2                  -
S. Landau                   - Charlois Europoort 3          -
EGS                         - KiNG                          -
De Pion                     - De Baronie                    -
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 3            -

Derde Klasse H
HMC Den Bosch 2             - Blerick 2                     -
Kempen Combinatie           - De Stukkenjagers 3            -
Dubbelschaak '97            - HSC Helmond                   -
Zuid Limburg 4              - Eindhoven 2                   -
Zuid Limburg 3              - De Drie Torens                -