Ronde 3 (6 november 2021)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - Caissa                        -
Kennemer Combinatie         - Amevo Apeldoorn               -
Zuid Limburg                - HMC Den Bosch                 -
HWP Sas van Gent            - Charlois Europoort            -
Groninger Combinatie        - LSG IntelliMagic              -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Groninger Combinatie 2        -
SG Max Euwe                 - Caissa-Eenhoorn               -
Zukertort Amstelveen        - Paul Keres                    -
Voorschoten                 - Wageningen                    -
De Waagtoren                - HWP Haarlem                   -

Eerste Klasse B
Blerick                     - Vianen/DVP                    -
BSG                         - Spijkenisse                   -
Krimpen aan den IJssel      - Paul Keres 2                  -
UVS                         - De Stukkenjagers              -
DSC Delft                   - LSG 2                         -

Tweede Klasse A
LOS                         - DSG Pallas                    -
Arnhemse Schaakacademie     - Amevo Apeldoorn 2             -
Sneek                       - MSV                           -
SISSA                       - Emanuel Lasker                -
ASV                         - Assen                         -

Tweede Klasse B
Autovakmeester Schaap Mach  - Caissa 2                      -
Kennemer Combinatie 2       - Almere                        -
Zukertort Amstelveen 2      - De Wijker Toren               -
Purmerend                   - VAS 1                         -
Amersfoort                  - AAS                           -

Tweede Klasse C
Rijswijk                    - Rokado                        -
Philidor Leiden             - DD                            -
Krimpen aan den IJssel 2    - Dordrecht                     -
Schaakmat Westland          - VAS 2                         -
SSC 1922                    - Oegstgeest '80                -

Tweede Klasse D
Messemaker 1847             - RSC 't Pionneke               -
De Combinatie               - SOPSWEPS '29                  -
Zuid Limburg 2              - Venlo                         -
HWP Sas van Gent 2          - De Stukkenjagers 2            -
Eindhoven                   - WLC                           -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Haren & Oostermoer            -
SG Max Euwe 3               - Hardenberg                    -
Schaakwoude 1               - Hoogeveen                     -
Spassky's                   - Staunton Groningen            -
Groninger Combinatie 3      - HSP/Veendam                   -

Derde Klasse B
Almelo                      - PSV/DoDO                      -
SG Max Euwe 2               - Lonneker                      -
ZSG 1                       - Paul Keres 3                  -
WSG Winterswijk 1             vrij
ASV 2                       - Zevenaar                      -

Derde Klasse C
En Passant 2                - ASV 3                         -
Veenendaal                  - PION/Mook combinatie          -
HSG                         - Paul Keres 4                  -
UVS 2                       - Wageningen 2                  -
BSV Bennekom                - Oud Zuylen Utrecht            -

Derde Klasse D
Laurierboom Gambiet         - Caissa 3                      -
Santpoort                   - Caissa-Eenhoorn 2             -
Fischer Z                   - De Wijker Toren 2             -
ZSC-Saende                  - ZSC-Saende 2                  -
De Waagtoren 2              - HWP Haarlem 2                 -

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - Leiderdorp                    -
Philidor Leiden 2           - ASC                           -
Promotie                    - De Amstel                     -
DD 2                        - Botwinnik                     -
DSC Delft 2                 - LSG 3                         -

Derde Klasse F
Sliedrecht                  - Overschie                     -
Erasmus                     - RSR Ivoren Toren              -
Souburg                     - CSV                           -
Voorschoten 2               - Charlois Europoort 2          -
DSC Delft 3                 - LSG 4                         -

Derde Klasse G
Sliedrecht 2                - EGS                           -
De Pion                     - S. Landau                     -
Bergen op Zoom              - Goes                          -
HWP Sas van Gent 3          - Charlois Europoort 3          -
De Baronie                  - KiNG                          -

Derde Klasse H
Blerick 2                   - Dubbelschaak '97              -
Zuid Limburg 4              - Kempen Combinatie             -
Zuid Limburg 3              - HMC Den Bosch 2               -
De Drie Torens              - De Stukkenjagers 3            -
Eindhoven 2                 - HSC Helmond                   -