Ronde 7 (2 april 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - En Passant                 3½ - 6½
Amevo Apeldoorn             - Charlois Europoort         7  - 3 
Caissa                      - LSG IntelliMagic           3  - 7 
Kennemer Combinatie         - Groninger Combinatie       6½ - 3½
Zuid Limburg                - HWP Sas van Gent           5  - 5 

Eerste Klasse A
Paul Keres                  - Philidor 1847              6½ - 3½
Caissa-Eenhoorn             - Wageningen                 6  - 4 
Groninger Combinatie 2      - HWP Haarlem                3  - 7 
SG Max Euwe                 - De Waagtoren               5  - 5 
Zukertort Amstelveen        - Voorschoten                6  - 4 

Eerste Klasse B
Paul Keres 2                - Blerick                    5  - 5 
Spijkenisse                 - De Stukkenjagers           3½ - 6½
Vianen/DVP                  - LSG 2                      5½ - 4½
BSG                         - DSC Delft                  6  - 4 
Krimpen aan den IJssel      - UVS                        6  - 4 

Tweede Klasse A
MSV                         - LOS                        4  - 4 
Amevo Apeldoorn 2           - Emanuel Lasker             4  - 4 
DSG Pallas                  - Assen                      2  - 6 
Arnhemse Schaakacademie     - ASV                        4½ - 3½
Sneek                       - SISSA                      4½ - 3½

Tweede Klasse B
De Wijker Toren             - Autovakmeester Schaap Mach 4  - 4 
Almere                      - VAS 1                      3½ - 4½
Caissa 2                    - AAS                        2½ - 5½
Kennemer Combinatie 2       - Amersfoort                 3½ - 4½
Zukertort Amstelveen 2      - Purmerend                  1½ - 6½

Tweede Klasse C
Dordrecht                   - Rijswijk                   3½ - 4½
DD                          - VAS 2                      5½ - 2½
Rokado                      - Oegstgeest '80             5½ - 2½
Philidor Leiden             - SSC 1922                   5  - 3 
Krimpen aan den IJssel 2    - Schaakmat Westland          ½ - 7½

Tweede Klasse D
Venlo                       - Messemaker 1847            4½ - 3½
SOPSWEPS '29                - De Stukkenjagers 2         6  - 2 
RSC 't Pionneke             - WLC                        2½ - 5½
De Combinatie               - Eindhoven                  2  - 6 
Zuid Limburg 2              - HWP Sas van Gent 2         3½ - 4½

Derde Klasse A
Hoogeveen                   - Philidor 1847 2               -
Hardenberg                  - Staunton Groningen         4  - 4 
HSP/Veendam                   vrij
SG Max Euwe 3               - Groninger Combinatie 3        -
Schaakwoude 1               - Spassky's                  2  - 6 

Derde Klasse B
Paul Keres 3                - Almelo                     5  - 3 
Lonneker                      vrij
PSV/DoDO                    - Zevenaar                   4  - 4 
SG Max Euwe 2               - ASV 2                      3  - 5 
ZSG 1                       - WSG Winterswijk 1          2½ - 5½

Derde Klasse C
Paul Keres 4                - En Passant 2               3  - 5 
PION/Mook combinatie        - Wageningen 2               3½ - 4½
ASV 3                       - Oud Zuylen Utrecht         3½ - 4½
Veenendaal                  - BSV Bennekom               5½ - 2½
HSG                         - UVS 2                      5  - 3 

Derde Klasse D
De Wijker Toren 2           - Laurierboom Gambiet        5½ - 2½
Caissa-Eenhoorn 2           - ZSC-Saende 2               6  - 2 
Caissa 3                    - HWP Haarlem 2              2  - 6 
Santpoort                   - De Waagtoren 2             6  - 2 
Fischer Z                   - ZSC-Saende                 3½ - 4½

Derde Klasse E
De Amstel                   - Schaakhuis                 5  - 3 
ASC                         - Botwinnik                  3½ - 4½
Leiderdorp                  - LSG 3                      3½ - 4½
Philidor Leiden 2           - DSC Delft 2                5½ - 2½
Promotie                    - DD 2                       5  - 3 

Derde Klasse F
CSV                         - Sliedrecht                 6  - 2 
RSR Ivoren Toren            - Charlois Europoort 2       5  - 3 
Overschie                   - LSG 4                      3  - 5 
Erasmus                     - DSC Delft 3                5½ - 2½
Souburg                     - Voorschoten 2              3  - 5 

Derde Klasse G
Goes                        - Sliedrecht 2               6  - 2 
S. Landau                   - Charlois Europoort 3       6  - 2 
EGS                         - KiNG                       2½ - 5½
De Pion                     - De Baronie                 3½ - 4½
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 3         3  - 5 

Derde Klasse H
HMC Den Bosch 2             - Blerick 2                  5½ - 2½
Kempen Combinatie           - De Stukkenjagers 3         6  - 2 
Dubbelschaak '97            - HSC Helmond                3½ - 4½
Zuid Limburg 4              - Eindhoven 2                3  - 5 
Zuid Limburg 3              - De Drie Torens             2  - 6