Ronde 6 (12 maart 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - Zuid Limburg               5½ - 4½
HWP Sas van Gent            - Kennemer Combinatie        6½ - 3½
Groninger Combinatie        - Caissa                     6½ - 3½
LSG IntelliMagic            - Amevo Apeldoorn            4½ - 5½
Charlois Europoort          - HMC Den Bosch              5½ - 4½

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Zukertort Amstelveen       4½ - 5½
Voorschoten                 - SG Max Euwe                7  - 3 
De Waagtoren                - Groninger Combinatie 2     5½ - 4½
HWP Haarlem                 - Caissa-Eenhoorn            4½ - 5½
Wageningen                  - Paul Keres                 2½ - 7½

Eerste Klasse B
Blerick                     - Krimpen aan den IJssel     4½ - 5½
UVS                         - BSG                        5½ - 4½
DSC Delft                   - Vianen/DVP                 7  - 3 
LSG 2                       - Spijkenisse                5  - 5 
De Stukkenjagers            - Paul Keres 2               5  - 5 

Tweede Klasse A
LOS                         - Sneek                      6½ - 1½
SISSA                       - Arnhemse Schaakacademie    3½ - 4½
ASV                         - DSG Pallas                 7  - 1 
Assen                       - Amevo Apeldoorn 2          2½ - 5½
Emanuel Lasker              - MSV                        3  - 5 

Tweede Klasse B
Autovakmeester Schaap Mach  - Zukertort Amstelveen 2     4½ - 3½
Purmerend                   - Kennemer Combinatie 2      4  - 4 
Amersfoort                  - Caissa 2                   3½ - 4½
AAS                         - Almere                     3½ - 4½
VAS 1                       - De Wijker Toren            3  - 5 

Tweede Klasse C
Rijswijk                    - Krimpen aan den IJssel 2      -
Schaakmat Westland          - Philidor Leiden            4  - 4 
SSC 1922                    - Rokado                     3  - 5 
Oegstgeest '80              - DD                         2½ - 5½
VAS 2                       - Dordrecht                  3½ - 4½

Tweede Klasse D
Messemaker 1847             - Zuid Limburg 2             4  - 4 
HWP Sas van Gent 2          - De Combinatie              4  - 4 
Eindhoven                   - RSC 't Pionneke            3  - 5 
WLC                         - SOPSWEPS '29               4  - 4 
De Stukkenjagers 2          - Venlo                      2½ - 5½

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Schaakwoude 1                 -
Spassky's                   - SG Max Euwe 3              6  - 2 
Groninger Combinatie 3        vrij
HSP/Veendam                 - Hardenberg                 3  - 5 
Staunton Groningen          - Hoogeveen                  6  - 2 

Derde Klasse B
Almelo                      - ZSG 1                      4  - 4 
WSG Winterswijk 1           - SG Max Euwe 2              3  - 5 
ASV 2                       - PSV/DoDO                   5  - 3 
Zevenaar                    - Lonneker                   5½ - 2½
Paul Keres 3                  vrij

Derde Klasse C
En Passant 2                - HSG                        3½ - 4½
UVS 2                       - Veenendaal                 3  - 5 
BSV Bennekom                - ASV 3                      5  - 3 
Oud Zuylen Utrecht          - PION/Mook combinatie       5  - 3 
Wageningen 2                - Paul Keres 4               3½ - 4½

Derde Klasse D
Laurierboom Gambiet         - Fischer Z                  3½ - 4½
ZSC-Saende                  - Santpoort                  2  - 6 
De Waagtoren 2              - Caissa 3                   5  - 3 
HWP Haarlem 2               - Caissa-Eenhoorn 2          5  - 3 
ZSC-Saende 2                - De Wijker Toren 2          3½ - 4½

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - Promotie                   5  - 3 
DD 2                        - Philidor Leiden 2          2  - 6 
DSC Delft 2                 - Leiderdorp                 3½ - 4½
LSG 3                       - ASC                        3  - 5 
Botwinnik                   - De Amstel                  4½ - 3½

Derde Klasse F
Sliedrecht                  - Souburg                    4½ - 3½
Voorschoten 2               - Erasmus                    1½ - 6½
DSC Delft 3                 - Overschie                  1½ - 6½
LSG 4                       - RSR Ivoren Toren           4½ - 3½
Charlois Europoort 2        - CSV                        4  - 4 

Derde Klasse G
Sliedrecht 2                - Bergen op Zoom             3½ - 4½
HWP Sas van Gent 3          - De Pion                    1½ - 6½
De Baronie                  - EGS                        4  - 4 
KiNG                        - S. Landau                  4  - 4 
Charlois Europoort 3        - Goes                       2½ - 5½

Derde Klasse H
Blerick 2                   - Zuid Limburg 3             2½ - 5½
De Drie Torens              - Zuid Limburg 4             3½ - 4½
Eindhoven 2                 - Dubbelschaak '97           4  - 4 
HSC Helmond                 - Kempen Combinatie          5  - 3 
De Stukkenjagers 3          - HMC Den Bosch 2            2½ - 5½