Ronde 6 (5 februari 2022)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Charlois Europoort          - En Passant                    -
HMC Den Bosch               - LSG IntelliMagic              -
Amevo Apeldoorn             - Groninger Combinatie          -
Caissa                      - HWP Sas van Gent              -
Kennemer Combinatie         - Zuid Limburg                  -

Eerste Klasse A
Wageningen                  - Philidor 1847                 -
Paul Keres                  - HWP Haarlem                   -
Caissa-Eenhoorn             - De Waagtoren                  -
Groninger Combinatie 2      - Voorschoten                   -
SG Max Euwe                 - Zukertort Amstelveen          -

Eerste Klasse B
De Stukkenjagers            - Blerick                       -
Paul Keres 2                - LSG 2                         -
Spijkenisse                 - DSC Delft                     -
Vianen/DVP                  - UVS                           -
BSG                         - Krimpen aan den IJssel        -

Tweede Klasse A
Emanuel Lasker              - LOS                           -
MSV                         - Assen                         -
Amevo Apeldoorn 2           - ASV                           -
DSG Pallas                  - SISSA                         -
Arnhemse Schaakacademie     - Sneek                         -

Tweede Klasse B
VAS 1                       - Autovakmeester Schaap Mach    -
De Wijker Toren             - AAS                           -
Almere                      - Amersfoort                    -
Caissa 2                    - Purmerend                     -
Kennemer Combinatie 2       - Zukertort Amstelveen 2        -

Tweede Klasse C
VAS 2                       - Rijswijk                      -
Dordrecht                   - Oegstgeest '80                -
DD                          - SSC 1922                      -
Rokado                      - Schaakmat Westland            -
Philidor Leiden             - Krimpen aan den IJssel 2      -

Tweede Klasse D
De Stukkenjagers 2          - Messemaker 1847               -
Venlo                       - WLC                           -
SOPSWEPS '29                - Eindhoven                     -
RSC 't Pionneke             - HWP Sas van Gent 2            -
De Combinatie               - Zuid Limburg 2                -

Derde Klasse A
Staunton Groningen          - Philidor 1847 2               -
Hoogeveen                   - HSP/Veendam                   -
Hardenberg                  - Groninger Combinatie 3        -
Haren & Oostermoer          - Spassky's                     -
SG Max Euwe 3               - Schaakwoude 1                 -

Derde Klasse B
Almelo                        vrij
Paul Keres 3                - Zevenaar                      -
Lonneker                    - ASV 2                         -
PSV/DoDO                    - WSG Winterswijk 1             -
SG Max Euwe 2               - ZSG 1                         -

Derde Klasse C
Wageningen 2                - En Passant 2                  -
Paul Keres 4                - Oud Zuylen Utrecht            -
PION/Mook combinatie        - BSV Bennekom                  -
ASV 3                       - UVS 2                         -
Veenendaal                  - HSG                           -

Derde Klasse D
ZSC-Saende 2                - Laurierboom Gambiet           -
De Wijker Toren 2           - HWP Haarlem 2                 -
Caissa-Eenhoorn 2           - De Waagtoren 2                -
Caissa 3                    - ZSC-Saende                    -
Santpoort                   - Fischer Z                     -

Derde Klasse E
Botwinnik                   - Schaakhuis                    -
De Amstel                   - LSG 3                         -
ASC                         - DSC Delft 2                   -
Leiderdorp                  - DD 2                          -
Philidor Leiden 2           - Promotie                      -

Derde Klasse F
Charlois Europoort 2        - Sliedrecht                    -
CSV                         - LSG 4                         -
RSR Ivoren Toren            - DSC Delft 3                   -
Overschie                   - Voorschoten 2                 -
Erasmus                     - Souburg                       -

Derde Klasse G
Charlois Europoort 3        - Sliedrecht 2                  -
Goes                        - KiNG                          -
S. Landau                   - De Baronie                    -
EGS                         - HWP Sas van Gent 3            -
De Pion                     - Bergen op Zoom                -

Derde Klasse H
De Stukkenjagers 3          - Blerick 2                     -
HMC Den Bosch 2             - HSC Helmond                   -
Kempen Combinatie           - Eindhoven 2                   -
Dubbelschaak '97            - De Drie Torens                -
Zuid Limburg 4              - Zuid Limburg 3                -