Ronde 1 (18 september 2021)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - Amevo Apeldoorn            5  - 5 
Caissa                      - HMC Den Bosch              1  - 9 
Kennemer Combinatie         - Charlois Europoort         3  - 7 
Zuid Limburg                - LSG IntelliMagic           3½ - 6½
HWP Sas van Gent            - Groninger Combinatie       5  - 5 

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Caissa-Eenhoorn            4  - 6 
Groninger Combinatie 2      - Paul Keres                 3  - 7 
SG Max Euwe                 - Wageningen                 4½ - 5½
Zukertort Amstelveen        - HWP Haarlem                5½ - 4½
Voorschoten                 - De Waagtoren               1½ - 8½

Eerste Klasse B
Blerick                     - Spijkenisse                3½ - 6½
Vianen/DVP                  - Paul Keres 2               4½ - 5½
BSG                         - De Stukkenjagers           6  - 4 
Krimpen aan den IJssel      - LSG 2                      4  - 6 
UVS                         - DSC Delft                  3  - 7 

Tweede Klasse A
LOS                         - Amevo Apeldoorn 2          4½ - 3½
DSG Pallas                  - MSV                        2  - 6 
Arnhemse Schaakacademie     - Emanuel Lasker             6  - 2 
Sneek                       - Assen                      1½ - 6½
SISSA                       - ASV                        2½ - 5½

Tweede Klasse B
Autovakmeester Schaap Mach  - Almere                     5½ - 2½
Caissa 2                    - De Wijker Toren            3½ - 4½
Kennemer Combinatie 2       - VAS 1                      3½ - 4½
Zukertort Amstelveen 2      - AAS                        2  - 6 
Purmerend                   - Amersfoort                 3½ - 4½

Tweede Klasse C
Rijswijk                    - DD                          ½ - 7½
Rokado                      - Dordrecht                  4  - 4 
Philidor Leiden             - VAS 2                      6½ - 1½
Krimpen aan den IJssel 2    - Oegstgeest '80             4  - 4 
Schaakmat Westland          - SSC 1922                   3  - 5 

Tweede Klasse D
Messemaker 1847             - SOPSWEPS '29               6  - 2 
RSC 't Pionneke             - Venlo                      3½ - 4½
De Combinatie               - De Stukkenjagers 2         3½ - 4½
Zuid Limburg 2              - WLC                        4½ - 3½
HWP Sas van Gent 2          - Eindhoven                  5  - 3 

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Hardenberg                 4  - 4 
Haren & Oostermoer          - Hoogeveen                  0  - 8 
SG Max Euwe 3               - Staunton Groningen         2  - 6 
Schaakwoude 1               - HSP/Veendam                3  - 5 
Spassky's                   - Groninger Combinatie 3     5  - 3 

Derde Klasse B
Almelo                      - Lonneker                   3½ - 4½
PSV/DoDO                    - Paul Keres 3               3½ - 4½
SG Max Euwe 2                 vrij
ZSG 1                       - Zevenaar                   2  - 6 
WSG Winterswijk 1           - ASV 2                      4  - 4 

Derde Klasse C
En Passant 2                - PION/Mook combinatie       4  - 4 
ASV 3                       - Paul Keres 4               5  - 3 
Veenendaal                  - Wageningen 2               7  - 1 
HSG                         - Oud Zuylen Utrecht         3  - 5 
UVS 2                       - BSV Bennekom               4  - 4 

Derde Klasse D
Laurierboom Gambiet         - Caissa-Eenhoorn 2          3½ - 4½
Caissa 3                    - De Wijker Toren 2          4½ - 3½
Santpoort                   - ZSC-Saende 2               6  - 2 
Fischer Z                   - HWP Haarlem 2              5½ - 2½
ZSC-Saende                  - De Waagtoren 2             3  - 5 

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - ASC                        5  - 3 
Leiderdorp                  - De Amstel                  5  - 3 
Philidor Leiden 2           - Botwinnik                  6  - 2 
Promotie                    - LSG 3                      7  - 1 
DD 2                        - DSC Delft 2                2  - 6 

Derde Klasse F
Sliedrecht                  - RSR Ivoren Toren           4½ - 3½
Overschie                   - CSV                        2  - 6 
Erasmus                     - Charlois Europoort 2       2½ - 5½
Souburg                     - LSG 4                      6  - 2 
Voorschoten 2               - DSC Delft 3                6½ - 1½

Derde Klasse G
Sliedrecht 2                - S. Landau                  2½ - 5½
EGS                         - Goes                       2½ - 5½
De Pion                     - Charlois Europoort 3       2½ - 5½
Bergen op Zoom              - KiNG                       2½ - 5½
HWP Sas van Gent 3          - De Baronie                 5½ - 2½

Derde Klasse H
Blerick 2                   - Kempen Combinatie          2  - 6 
Dubbelschaak '97            - HMC Den Bosch 2            3  - 5 
Zuid Limburg 4              - De Stukkenjagers 3         4½ - 3½
Zuid Limburg 3              - HSC Helmond                5  - 3 
De Drie Torens              - Eindhoven 2                6½ - 1½