Ronde 5 (18 december 2021)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - Kennemer Combinatie           -
Zuid Limburg                - Caissa                        -
HWP Sas van Gent            - Amevo Apeldoorn               -
Groninger Combinatie        - HMC Den Bosch                 -
LSG IntelliMagic            - Charlois Europoort            -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - SG Max Euwe                   -
Zukertort Amstelveen        - Groninger Combinatie 2        -
Voorschoten                 - Caissa-Eenhoorn               -
De Waagtoren                - Paul Keres                    -
HWP Haarlem                 - Wageningen                    -

Eerste Klasse B
Blerick                     - BSG                           -
Krimpen aan den IJssel      - Vianen/DVP                    -
UVS                         - Spijkenisse                   -
DSC Delft                   - Paul Keres 2                  -
LSG 2                       - De Stukkenjagers              -

Tweede Klasse A
LOS                         - Arnhemse Schaakacademie       -
Sneek                       - DSG Pallas                    -
SISSA                       - Amevo Apeldoorn 2             -
ASV                         - MSV                           -
Assen                       - Emanuel Lasker                -

Tweede Klasse B
Autovakmeester Schaap Mach  - Kennemer Combinatie 2         -
Zukertort Amstelveen 2      - Caissa 2                      -
Purmerend                   - Almere                        -
Amersfoort                  - De Wijker Toren               -
AAS                         - VAS 1                         -

Tweede Klasse C
Rijswijk                    - Philidor Leiden               -
Krimpen aan den IJssel 2    - Rokado                        -
Schaakmat Westland          - DD                            -
SSC 1922                    - Dordrecht                     -
Oegstgeest '80              - VAS 2                         -

Tweede Klasse D
Messemaker 1847             - De Combinatie                 -
Zuid Limburg 2              - RSC 't Pionneke               -
HWP Sas van Gent 2          - SOPSWEPS '29                  -
Eindhoven                   - Venlo                         -
WLC                         - De Stukkenjagers 2            -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - SG Max Euwe 3                 -
Schaakwoude 1               - Haren & Oostermoer            -
Spassky's                   - Hardenberg                    -
Groninger Combinatie 3      - Hoogeveen                     -
HSP/Veendam                 - Staunton Groningen            -

Derde Klasse B
Almelo                      - SG Max Euwe 2                 -
ZSG 1                       - PSV/DoDO                      -
WSG Winterswijk 1           - Lonneker                      -
ASV 2                       - Paul Keres 3                  -
Zevenaar                      vrij

Derde Klasse C
En Passant 2                - Veenendaal                    -
HSG                         - ASV 3                         -
UVS 2                       - PION/Mook combinatie          -
BSV Bennekom                - Paul Keres 4                  -
Oud Zuylen Utrecht          - Wageningen 2                  -

Derde Klasse D
Laurierboom Gambiet         - Santpoort                     -
Fischer Z                   - Caissa 3                      -
ZSC-Saende                  - Caissa-Eenhoorn 2             -
De Waagtoren 2              - De Wijker Toren 2             -
HWP Haarlem 2               - ZSC-Saende 2                  -

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - Philidor Leiden 2             -
Promotie                    - Leiderdorp                    -
DD 2                        - ASC                           -
DSC Delft 2                 - De Amstel                     -
LSG 3                       - Botwinnik                     -

Derde Klasse F
Sliedrecht                  - Erasmus                       -
Souburg                     - Overschie                     -
Voorschoten 2               - RSR Ivoren Toren              -
DSC Delft 3                 - CSV                           -
LSG 4                       - Charlois Europoort 2          -

Derde Klasse G
Sliedrecht 2                - De Pion                       -
Bergen op Zoom              - EGS                           -
HWP Sas van Gent 3          - S. Landau                     -
De Baronie                  - Goes                          -
KiNG                        - Charlois Europoort 3          -

Derde Klasse H
Blerick 2                   - Zuid Limburg 4                -
Zuid Limburg 3              - Dubbelschaak '97              -
De Drie Torens              - Kempen Combinatie             -
Eindhoven 2                 - HMC Den Bosch 2               -
HSC Helmond                 - De Stukkenjagers 3            -