Ronde 4 (27 november 2021)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
LSG IntelliMagic            - En Passant                 4½ - 5½
Charlois Europoort          - Groninger Combinatie       5½ - 4½
HMC Den Bosch               - HWP Sas van Gent           6½ - 3½
Amevo Apeldoorn             - Zuid Limburg               6½ - 3½
Caissa                      - Kennemer Combinatie        2½ - 7½

Eerste Klasse A
HWP Haarlem                 - Philidor 1847                 -
Wageningen                  - De Waagtoren                  -
Paul Keres                  - Voorschoten                8  - 2 
Caissa-Eenhoorn             - Zukertort Amstelveen          -
Groninger Combinatie 2      - SG Max Euwe                   -

Eerste Klasse B
LSG 2                       - Blerick                       -
De Stukkenjagers            - DSC Delft                  6½ - 3½
Paul Keres 2                - UVS                        3  - 7 
Spijkenisse                 - Krimpen aan den IJssel        -
Vianen/DVP                  - BSG                        8  - 2 

Tweede Klasse A
Assen                       - LOS                        3  - 5 
Emanuel Lasker              - ASV                        4  - 4 
MSV                         - SISSA                         -
Amevo Apeldoorn 2           - Sneek                         -
DSG Pallas                  - Arnhemse Schaakacademie    3  - 5 

Tweede Klasse B
AAS                         - Autovakmeester Schaap Mach    -
VAS 1                       - Amersfoort                 4½ - 3½
De Wijker Toren             - Purmerend                  1½ - 6½
Almere                      - Zukertort Amstelveen 2     2½ - 5½
Caissa 2                    - Kennemer Combinatie 2      3  - 5 

Tweede Klasse C
Oegstgeest '80              - Rijswijk                   3  - 5 
VAS 2                       - SSC 1922                      -
Dordrecht                   - Schaakmat Westland            -
DD                          - Krimpen aan den IJssel 2      -
Rokado                      - Philidor Leiden               -

Tweede Klasse D
WLC                         - Messemaker 1847               -
De Stukkenjagers 2          - Eindhoven                  3  - 5 
Venlo                       - HWP Sas van Gent 2         6½ - 1½
SOPSWEPS '29                - Zuid Limburg 2             5  - 3 
RSC 't Pionneke             - De Combinatie                 -

Derde Klasse A
HSP/Veendam                 - Philidor 1847 2               -
Staunton Groningen          - Groninger Combinatie 3     3½ - 4½
Hoogeveen                   - Spassky's                     -
Hardenberg                  - Schaakwoude 1                 -
SG Max Euwe 3                 vrij

Derde Klasse B
Zevenaar                    - Almelo                        -
ASV 2                         vrij
Paul Keres 3                - WSG Winterswijk 1             -
Lonneker                    - ZSG 1                      4½ - 3½
PSV/DoDO                    - SG Max Euwe 2                 -

Derde Klasse C
Oud Zuylen Utrecht          - En Passant 2               4½ - 3½
Wageningen 2                - BSV Bennekom               3  - 5 
Paul Keres 4                - UVS 2                         -
PION/Mook combinatie        - HSG                        3  - 5 
ASV 3                       - Veenendaal                 3  - 5 

Derde Klasse D
HWP Haarlem 2               - Laurierboom Gambiet        4  - 4 
ZSC-Saende 2                - De Waagtoren 2                -
De Wijker Toren 2           - ZSC-Saende                    -
Caissa-Eenhoorn 2           - Fischer Z                  1  - 7 
Caissa 3                    - Santpoort                  5  - 3 

Derde Klasse E
LSG 3                       - Schaakhuis                 3½ - 4½
Botwinnik                   - DSC Delft 2                5½ - 2½
De Amstel                   - DD 2                       6  - 2 
ASC                         - Promotie                   3  - 5 
Leiderdorp                  - Philidor Leiden 2          5  - 3 

Derde Klasse F
LSG 4                       - Sliedrecht                  ½ - 7½
Charlois Europoort 2        - DSC Delft 3                5½ - 2½
CSV                         - Voorschoten 2              6½ - 1½
RSR Ivoren Toren            - Souburg                    4  - 4 
Overschie                   - Erasmus                    4  - 4 

Derde Klasse G
KiNG                        - Sliedrecht 2               7½ -  ½
Charlois Europoort 3        - De Baronie                 3½ - 4½
Goes                        - HWP Sas van Gent 3         4½ - 3½
S. Landau                   - Bergen op Zoom                -
EGS                         - De Pion                    2  - 6 

Derde Klasse H
HSC Helmond                 - Blerick 2                     -
De Stukkenjagers 3          - Eindhoven 2                3½ - 4½
HMC Den Bosch 2             - De Drie Torens             4  - 4 
Kempen Combinatie           - Zuid Limburg 3                -
Dubbelschaak '97            - Zuid Limburg 4                -