Ronde 2 (9 oktober 2021)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Groninger Combinatie        - En Passant                    -
LSG IntelliMagic            - HWP Sas van Gent              -
Charlois Europoort          - Zuid Limburg                  -
HMC Den Bosch               - Kennemer Combinatie           -
Amevo Apeldoorn             - Caissa                        -

Eerste Klasse A
De Waagtoren                - Philidor 1847                 -
HWP Haarlem                 - Voorschoten                   -
Wageningen                  - Zukertort Amstelveen          -
Paul Keres                  - SG Max Euwe                   -
Caissa-Eenhoorn             - Groninger Combinatie 2        -

Eerste Klasse B
DSC Delft                   - Blerick                       -
LSG 2                       - UVS                           -
De Stukkenjagers            - Krimpen aan den IJssel        -
Paul Keres 2                - BSG                           -
Spijkenisse                 - Vianen/DVP                    -

Tweede Klasse A
ASV                         - LOS                           -
Assen                       - SISSA                         -
Emanuel Lasker              - Sneek                         -
MSV                         - Arnhemse Schaakacademie       -
Amevo Apeldoorn 2           - DSG Pallas                    -

Tweede Klasse B
Amersfoort                  - Autovakmeester Schaap Mach    -
AAS                         - Purmerend                     -
VAS 1                       - Zukertort Amstelveen 2        -
De Wijker Toren             - Kennemer Combinatie 2         -
Almere                      - Caissa 2                      -

Tweede Klasse C
SSC 1922                    - Rijswijk                      -
Oegstgeest '80              - Schaakmat Westland            -
VAS 2                       - Krimpen aan den IJssel 2      -
Dordrecht                   - Philidor Leiden               -
DD                          - Rokado                        -

Tweede Klasse D
Eindhoven                   - Messemaker 1847               -
WLC                         - HWP Sas van Gent 2            -
De Stukkenjagers 2          - Zuid Limburg 2                -
Venlo                       - De Combinatie                 -
SOPSWEPS '29                - RSC 't Pionneke               -

Derde Klasse A
Groninger Combinatie 3      - Philidor 1847 2               -
HSP/Veendam                 - Spassky's                     -
Staunton Groningen          - Schaakwoude 1                 -
Hoogeveen                   - SG Max Euwe 3                 -
Hardenberg                  - Haren & Oostermoer            -

Derde Klasse B
ASV 2                       - Almelo                        -
Zevenaar                    - WSG Winterswijk 1             -
ZSG 1                         vrij
Paul Keres 3                - SG Max Euwe 2                 -
Lonneker                    - PSV/DoDO                      -

Derde Klasse C
BSV Bennekom                - En Passant 2                  -
Oud Zuylen Utrecht          - UVS 2                         -
Wageningen 2                - HSG                           -
Paul Keres 4                - Veenendaal                    -
PION/Mook combinatie        - ASV 3                         -

Derde Klasse D
De Waagtoren 2              - Laurierboom Gambiet           -
HWP Haarlem 2               - ZSC-Saende                    -
ZSC-Saende 2                - Fischer Z                     -
De Wijker Toren 2           - Santpoort                     -
Caissa-Eenhoorn 2           - Caissa 3                      -

Derde Klasse E
DSC Delft 2                 - Schaakhuis                    -
LSG 3                       - DD 2                          -
Botwinnik                   - Promotie                      -
De Amstel                   - Philidor Leiden 2             -
ASC                         - Leiderdorp                    -

Derde Klasse F
DSC Delft 3                 - Sliedrecht                    -
LSG 4                       - Voorschoten 2                 -
Charlois Europoort 2        - Souburg                       -
CSV                         - Erasmus                       -
RSR Ivoren Toren            - Overschie                     -

Derde Klasse G
De Baronie                  - Sliedrecht 2                  -
KiNG                        - HWP Sas van Gent 3            -
Charlois Europoort 3        - Bergen op Zoom                -
Goes                        - De Pion                       -
S. Landau                   - EGS                           -

Derde Klasse H
Eindhoven 2                 - Blerick 2                     -
HSC Helmond                 - De Drie Torens                -
De Stukkenjagers 3          - Zuid Limburg 3                -
HMC Den Bosch 2             - Zuid Limburg 4                -
Kempen Combinatie           - Dubbelschaak '97              -