Ronde 9 (16 mei 2020)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
MuConsult Apeldoorn         - HMC Den Bosch                 -
En Passant                  - BSG                           -
Kennemer Combinatie         - Charlois Europoort            -
HWP Sas van Gent            - Groninger Combinatie          -
LSG IntelliMagic            - Caissa                        -

Eerste Klasse A
Wageningen                  - Philidor 1847                 -
Zukertort Amstelveen        - Caissa-Eenhoorn               -
Kennemer Combinatie 2       - HWP Haarlem                   -
Paul Keres                  - Groninger Combinatie 2        -
SG Max Euwe                   vrij

Eerste Klasse B
Voorschoten                 - De Stukkenjagers              -
Zuid Limburg                - Vianen/DVP                    -
DSC Delft                   - Venlo                         -
Krimpen aan den IJssel      - UVS                           -
LSG 2                       - Spijkenisse                   -

Tweede Klasse A
MuConsult Apeldoorn 2       - Emanuel Lasker                -
SISSA                       - Almere                        -
Assen                       - Sneek                         -
Arnhemse Schaakacademie     - ASV                           -
MSV                         - SSC 1922                      -

Tweede Klasse B
VAS 2                       - Oegstgeest '80                -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - Santpoort                     -
Purmerend                   - Amersfoort                    -
Paul Keres 2                - De Waagtoren                  -
DSG Pallas                  - Caissa 2                      -

Tweede Klasse C
VAS                         - Philidor Leiden               -
Zukertort Amstelveen 2      - AAS                           -
Rijswijk                    - Schaakmat Westland            -
HWP Sas van Gent 2          - Messemaker 1847               -
SOPSWEPS '29                - DD                            -

Tweede Klasse D
Rokado                      - De Stukkenjagers 2            -
Zuid Limburg 2              - Eindhoven                     -
RSC 't Pionneke             - Dordrecht                     -
Krimpen aan den IJssel 2    - Blerick                       -
De Pion                     - De Combinatie                 -

Derde Klasse A
Haren & Oostermoer          - Philidor 1847 2               -
Spassky's                   - LOS 1                         -
Assen 2                     - HSP/Veendam                   -
ZSG 1                       - Groninger Combinatie 3        -
Qonnected Hardenberg        - Schaakwoude 1                 -

Derde Klasse B
WSG Winterswijk 1           - Lonneker                      -
WSG Winterswijk 2           - Almelo                        -
BSV Bennekom                - Zevenaar                      -
Staunton                    - UVS 2                         -
SG Max Euwe 2               - Rokade                        -

Derde Klasse C
Wageningen 2                - ZSC-Saende                    -
En Passant 2                - BSG 2                         -
PSV/DoDO                    - HSG                           -
Paul Keres 3                - Veenendaal                    -
SG Max Euwe 3               - Oud Zuylen Utrecht            -

Derde Klasse D
Laurierboom Gambiet         - ZSC-Saende 2                  -
Autovakmeester Schaap Mach  - Caissa-Eenhoorn 2             -
Leiderdorp                  - HWP Haarlem 2                 -
Fischer Z                   - De Waagtoren 2                -
ASC                         - Caissa 3                      -

Derde Klasse E
Overschie                   - Philidor Leiden 2             -
RSR Ivoren Toren            - Botwinnik                     -
DSC Delft 2                 - Promotie                      -
Erasmus                     - Schaakhuis                    -
LSG 3                       - DD 2                          -

Derde Klasse F
Sliedrecht                  - De Stukkenjagers 3            -
Zuid Limburg 4              - SMB                           -
DSC Delft 4                 - Charlois Europoort 2          -
De Drie Torens              - ASV 2                         -
LSG 4                       - CSV                           -

Derde Klasse G
Sliedrecht                  - Goes                          -
S. Landau                   - De Baronie                    -
DSC Delft 3                 - Charlois Europoort 3          -
HWP Sas van Gent 3          - Souburg                       -
De Pion 2                   - Bergen op Zoom                -

Derde Klasse H
WLC                         - HMC Den Bosch 2               -
Zuid Limburg 3              - Eindhoven 2                   -
Veldhoven                   - Venlo 2                       -
Dubbelschaak '97            - ASV 3                         -
PION/Mook combinatie        - HSC Helmond                   -