Ronde 5 (1 februari 2020)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - Charlois Europoort            -
BSG                         - Groninger Combinatie          -
MuConsult Apeldoorn         - Caissa                        -
En Passant                  - LSG IntelliMagic              -
Kennemer Combinatie         - HWP Sas van Gent              -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - HWP Haarlem                   -
Caissa-Eenhoorn             - Groninger Combinatie 2        -
Wageningen                    vrij
Zukertort Amstelveen        - SG Max Euwe                   -
Kennemer Combinatie 2       - Paul Keres                    -

Eerste Klasse B
De Stukkenjagers            - Venlo                         -
Vianen/DVP                  - UVS                           -
Voorschoten                 - Spijkenisse                   -
Zuid Limburg                - LSG 2                         -
DSC Delft                   - Krimpen aan den IJssel        -

Tweede Klasse A
Emanuel Lasker              - Sneek                         -
Almere                      - ASV                           -
MuConsult Apeldoorn 2       - SSC 1922                      -
SISSA                       - MSV                           -
Assen                       - Arnhemse Schaakacademie       -

Tweede Klasse B
Oegstgeest '80              - Amersfoort                    -
Santpoort                   - De Waagtoren                  -
VAS 2                       - Caissa 2                      -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - DSG Pallas                    -
Purmerend                   - Paul Keres 2                  -

Tweede Klasse C
Philidor Leiden             - Schaakmat Westland            -
AAS                         - Messemaker 1847               -
VAS                         - DD                            -
Zukertort Amstelveen 2      - SOPSWEPS '29                  -
Rijswijk                    - HWP Sas van Gent 2            -

Tweede Klasse D
De Stukkenjagers 2          - Dordrecht                     -
Eindhoven                   - Blerick                       -
Rokado                      - De Combinatie                 -
Zuid Limburg 2              - De Pion                       -
RSC 't Pionneke             - Krimpen aan den IJssel 2      -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - HSP/Veendam                   -
LOS 1                       - Groninger Combinatie 3        -
Haren & Oostermoer          - Schaakwoude 1                 -
Spassky's                   - Qonnected Hardenberg          -
Assen 2                     - ZSG 1                         -

Derde Klasse B
Lonneker                    - Zevenaar                      -
Almelo                      - UVS 2                         -
WSG Winterswijk 1           - Rokade                        -
WSG Winterswijk 2           - SG Max Euwe 2                 -
BSV Bennekom                - Staunton                      -

Derde Klasse C
ZSC-Saende                  - HSG                           -
BSG 2                       - Veenendaal                    -
Wageningen 2                - Oud Zuylen Utrecht            -
En Passant 2                - SG Max Euwe 3                 -
PSV/DoDO                    - Paul Keres 3                  -

Derde Klasse D
ZSC-Saende 2                - HWP Haarlem 2                 -
Caissa-Eenhoorn 2           - De Waagtoren 2                -
Laurierboom Gambiet         - Caissa 3                      -
Autovakmeester Schaap Mach  - ASC                           -
Leiderdorp                  - Fischer Z                     -

Derde Klasse E
Philidor Leiden 2           - Promotie                      -
Botwinnik                   - Schaakhuis                    -
Overschie                   - DD 2                          -
RSR Ivoren Toren            - LSG 3                         -
DSC Delft 2                 - Erasmus                       -

Derde Klasse F
De Stukkenjagers 3          - Charlois Europoort 2          -
SMB                         - ASV 2                         -
Sliedrecht                  - CSV                           -
Zuid Limburg 4              - LSG 4                         -
DSC Delft 4                 - De Drie Torens                -

Derde Klasse G
Goes                        - Charlois Europoort 3          -
De Baronie                  - Souburg                       -
Sliedrecht                  - Bergen op Zoom                -
S. Landau                   - De Pion 2                     -
DSC Delft 3                 - HWP Sas van Gent 3            -

Derde Klasse H
HMC Den Bosch 2             - Venlo 2                       -
Eindhoven 2                 - ASV 3                         -
WLC                         - HSC Helmond                   -
Zuid Limburg 3              - PION/Mook combinatie          -
Veldhoven                   - Dubbelschaak '97              -