Ronde 8 (18 april 2020)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
LSG IntelliMagic            - HMC Den Bosch                 -
Caissa                      - HWP Sas van Gent              -
Groninger Combinatie        - Kennemer Combinatie           -
Charlois Europoort          - En Passant                    -
BSG                         - MuConsult Apeldoorn           -

Eerste Klasse A
SG Max Euwe                 - Philidor 1847                 -
Paul Keres                    vrij
Groninger Combinatie 2      - Kennemer Combinatie 2         -
HWP Haarlem                 - Zukertort Amstelveen          -
Caissa-Eenhoorn             - Wageningen                    -

Eerste Klasse B
LSG 2                       - De Stukkenjagers              -
Spijkenisse                 - Krimpen aan den IJssel        -
UVS                         - DSC Delft                     -
Venlo                       - Zuid Limburg                  -
Vianen/DVP                  - Voorschoten                   -

Tweede Klasse A
MSV                         - Emanuel Lasker                -
SSC 1922                    - Arnhemse Schaakacademie       -
ASV                         - Assen                         -
Sneek                       - SISSA                         -
Almere                      - MuConsult Apeldoorn 2         -

Tweede Klasse B
DSG Pallas                  - Oegstgeest '80                -
Caissa 2                    - Paul Keres 2                  -
De Waagtoren                - Purmerend                     -
Amersfoort                  - JuRo Unirek/De Wijker Toren   -
Santpoort                   - VAS 2                         -

Tweede Klasse C
SOPSWEPS '29                - Philidor Leiden               -
DD                          - HWP Sas van Gent 2            -
Messemaker 1847             - Rijswijk                      -
Schaakmat Westland          - Zukertort Amstelveen 2        -
AAS                         - VAS                           -

Tweede Klasse D
De Pion                     - De Stukkenjagers 2            -
De Combinatie               - Krimpen aan den IJssel 2      -
Blerick                     - RSC 't Pionneke               -
Dordrecht                   - Zuid Limburg 2                -
Eindhoven                   - Rokado                        -

Derde Klasse A
Qonnected Hardenberg        - Philidor 1847 2               -
Schaakwoude 1               - ZSG 1                         -
Groninger Combinatie 3      - Assen 2                       -
HSP/Veendam                 - Spassky's                     -
LOS 1                       - Haren & Oostermoer            -

Derde Klasse B
SG Max Euwe 2               - Lonneker                      -
Rokade                      - Staunton                      -
UVS 2                       - BSV Bennekom                  -
Zevenaar                    - WSG Winterswijk 2             -
Almelo                      - WSG Winterswijk 1             -

Derde Klasse C
SG Max Euwe 3               - ZSC-Saende                    -
Oud Zuylen Utrecht          - Paul Keres 3                  -
Veenendaal                  - PSV/DoDO                      -
HSG                         - En Passant 2                  -
BSG 2                       - Wageningen 2                  -

Derde Klasse D
ASC                         - ZSC-Saende 2                  -
Caissa 3                    - Fischer Z                     -
De Waagtoren 2              - Leiderdorp                    -
HWP Haarlem 2               - Autovakmeester Schaap Mach    -
Caissa-Eenhoorn 2           - Laurierboom Gambiet           -

Derde Klasse E
LSG 3                       - Philidor Leiden 2             -
DD 2                        - Erasmus                       -
Schaakhuis                  - DSC Delft 2                   -
Promotie                    - RSR Ivoren Toren              -
Botwinnik                   - Overschie                     -

Derde Klasse F
LSG 4                       - De Stukkenjagers 3            -
CSV                         - De Drie Torens                -
ASV 2                       - DSC Delft 4                   -
Charlois Europoort 2        - Zuid Limburg 4                -
SMB                         - Sliedrecht                    -

Derde Klasse G
De Pion 2                   - Goes                          -
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 3            -
Souburg                     - DSC Delft 3                   -
Charlois Europoort 3        - S. Landau                     -
De Baronie                  - Sliedrecht                    -

Derde Klasse H
PION/Mook combinatie        - HMC Den Bosch 2               -
HSC Helmond                 - Dubbelschaak '97              -
ASV 3                       - Veldhoven                     -
Venlo 2                     - Zuid Limburg 3                -
Eindhoven 2                 - WLC                           -