Ronde 7 (28 maart 2020)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - BSG                           -
MuConsult Apeldoorn         - Charlois Europoort            -
En Passant                  - Groninger Combinatie          -
Kennemer Combinatie         - Caissa                        -
HWP Sas van Gent            - LSG IntelliMagic              -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Caissa-Eenhoorn               -
Wageningen                  - HWP Haarlem                   -
Zukertort Amstelveen        - Groninger Combinatie 2        -
Kennemer Combinatie 2         vrij
Paul Keres                  - SG Max Euwe                   -

Eerste Klasse B
De Stukkenjagers            - Vianen/DVP                    -
Voorschoten                 - Venlo                         -
Zuid Limburg                - UVS                           -
DSC Delft                   - Spijkenisse                   -
Krimpen aan den IJssel      - LSG 2                         -

Tweede Klasse A
Emanuel Lasker              - Almere                        -
MuConsult Apeldoorn 2       - Sneek                         -
SISSA                       - ASV                           -
Assen                       - SSC 1922                      -
Arnhemse Schaakacademie     - MSV                           -

Tweede Klasse B
Oegstgeest '80              - Santpoort                     -
VAS 2                       - Amersfoort                    -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - De Waagtoren                  -
Purmerend                   - Caissa 2                      -
Paul Keres 2                - DSG Pallas                    -

Tweede Klasse C
Philidor Leiden             - AAS                           -
VAS                         - Schaakmat Westland            -
Zukertort Amstelveen 2      - Messemaker 1847               -
Rijswijk                    - DD                            -
HWP Sas van Gent 2          - SOPSWEPS '29                  -

Tweede Klasse D
De Stukkenjagers 2          - Eindhoven                     -
Rokado                      - Dordrecht                     -
Zuid Limburg 2              - Blerick                       -
RSC 't Pionneke             - De Combinatie                 -
Krimpen aan den IJssel 2    - De Pion                       -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - LOS 1                         -
Haren & Oostermoer          - HSP/Veendam                   -
Spassky's                   - Groninger Combinatie 3        -
Assen 2                     - Schaakwoude 1                 -
ZSG 1                       - Qonnected Hardenberg          -

Derde Klasse B
Lonneker                    - Almelo                        -
WSG Winterswijk 1           - Zevenaar                      -
WSG Winterswijk 2           - UVS 2                         -
BSV Bennekom                - Rokade                        -
Staunton                    - SG Max Euwe 2                 -

Derde Klasse C
ZSC-Saende                  - BSG 2                         -
Wageningen 2                - HSG                           -
En Passant 2                - Veenendaal                    -
PSV/DoDO                    - Oud Zuylen Utrecht            -
Paul Keres 3                - SG Max Euwe 3                 -

Derde Klasse D
ZSC-Saende 2                - Caissa-Eenhoorn 2             -
Laurierboom Gambiet         - HWP Haarlem 2                 -
Autovakmeester Schaap Mach  - De Waagtoren 2                -
Leiderdorp                  - Caissa 3                      -
Fischer Z                   - ASC                           -

Derde Klasse E
Philidor Leiden 2           - Botwinnik                     -
Overschie                   - Promotie                      -
RSR Ivoren Toren            - Schaakhuis                    -
DSC Delft 2                 - DD 2                          -
Erasmus                     - LSG 3                         -

Derde Klasse F
De Stukkenjagers 3          - SMB                           -
Sliedrecht                  - Charlois Europoort 2          -
Zuid Limburg 4              - ASV 2                         -
DSC Delft 4                 - CSV                           -
De Drie Torens              - LSG 4                         -

Derde Klasse G
Goes                        - De Baronie                    -
Sliedrecht                  - Charlois Europoort 3          -
S. Landau                   - Souburg                       -
DSC Delft 3                 - Bergen op Zoom                -
HWP Sas van Gent 3          - De Pion 2                     -

Derde Klasse H
HMC Den Bosch 2             - Eindhoven 2                   -
WLC                         - Venlo 2                       -
Zuid Limburg 3              - ASV 3                         -
Veldhoven                   - HSC Helmond                   -
Dubbelschaak '97            - PION/Mook combinatie          -