Ronde 6 (7 maart 2020)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HWP Sas van Gent            - HMC Den Bosch                 -
LSG IntelliMagic            - Kennemer Combinatie           -
Caissa                      - En Passant                    -
Groninger Combinatie        - MuConsult Apeldoorn           -
Charlois Europoort          - BSG                           -

Eerste Klasse A
Paul Keres                  - Philidor 1847                 -
SG Max Euwe                 - Kennemer Combinatie 2         -
Zukertort Amstelveen          vrij
Groninger Combinatie 2      - Wageningen                    -
HWP Haarlem                 - Caissa-Eenhoorn               -

Eerste Klasse B
Krimpen aan den IJssel      - De Stukkenjagers              -
LSG 2                       - DSC Delft                     -
Spijkenisse                 - Zuid Limburg                  -
UVS                         - Voorschoten                   -
Venlo                       - Vianen/DVP                    -

Tweede Klasse A
Arnhemse Schaakacademie     - Emanuel Lasker                -
MSV                         - Assen                         -
SSC 1922                    - SISSA                         -
ASV                         - MuConsult Apeldoorn 2         -
Sneek                       - Almere                        -

Tweede Klasse B
Paul Keres 2                - Oegstgeest '80                -
DSG Pallas                  - Purmerend                     -
Caissa 2                    - JuRo Unirek/De Wijker Toren   -
De Waagtoren                - VAS 2                         -
Amersfoort                  - Santpoort                     -

Tweede Klasse C
HWP Sas van Gent 2          - Philidor Leiden               -
SOPSWEPS '29                - Rijswijk                      -
DD                          - Zukertort Amstelveen 2        -
Messemaker 1847             - VAS                           -
Schaakmat Westland          - AAS                           -

Tweede Klasse D
Krimpen aan den IJssel 2    - De Stukkenjagers 2            -
De Pion                     - RSC 't Pionneke               -
De Combinatie               - Zuid Limburg 2                -
Blerick                     - Rokado                        -
Dordrecht                   - Eindhoven                     -

Derde Klasse A
ZSG 1                       - Philidor 1847 2               -
Qonnected Hardenberg        - Assen 2                       -
Schaakwoude 1               - Spassky's                     -
Groninger Combinatie 3      - Haren & Oostermoer            -
HSP/Veendam                 - LOS 1                         -

Derde Klasse B
Staunton                    - Lonneker                      -
SG Max Euwe 2               - BSV Bennekom                  -
Rokade                      - WSG Winterswijk 2             -
UVS 2                       - WSG Winterswijk 1             -
Zevenaar                    - Almelo                        -

Derde Klasse C
Paul Keres 3                - ZSC-Saende                    -
SG Max Euwe 3               - PSV/DoDO                      -
Oud Zuylen Utrecht          - En Passant 2                  -
Veenendaal                  - Wageningen 2                  -
HSG                         - BSG 2                         -

Derde Klasse D
Fischer Z                   - ZSC-Saende 2                  -
ASC                         - Leiderdorp                    -
Caissa 3                    - Autovakmeester Schaap Mach    -
De Waagtoren 2              - Laurierboom Gambiet           -
HWP Haarlem 2               - Caissa-Eenhoorn 2             -

Derde Klasse E
Erasmus                     - Philidor Leiden 2             -
LSG 3                       - DSC Delft 2                   -
DD 2                        - RSR Ivoren Toren              -
Schaakhuis                  - Overschie                     -
Promotie                    - Botwinnik                     -

Derde Klasse F
De Drie Torens              - De Stukkenjagers 3            -
LSG 4                       - DSC Delft 4                   -
CSV                         - Zuid Limburg 4                -
ASV 2                       - Sliedrecht                    -
Charlois Europoort 2        - SMB                           -

Derde Klasse G
HWP Sas van Gent 3          - Goes                          -
De Pion 2                   - DSC Delft 3                   -
Bergen op Zoom              - S. Landau                     -
Souburg                     - Sliedrecht                    -
Charlois Europoort 3        - De Baronie                    -

Derde Klasse H
Dubbelschaak '97            - HMC Den Bosch 2               -
PION/Mook combinatie        - Veldhoven                     -
HSC Helmond                 - Zuid Limburg 3                -
ASV 3                       - WLC                           -
Venlo 2                     - Eindhoven 2                   -