Ronde 4 (14 december 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Kennemer Combinatie         - HMC Den Bosch                 -
HWP Sas van Gent            - En Passant                    -
LSG IntelliMagic            - MuConsult Apeldoorn           -
Caissa                      - BSG                           -
Groninger Combinatie        - Charlois Europoort            -

Eerste Klasse A
Kennemer Combinatie 2       - Philidor 1847                 -
Paul Keres                  - Zukertort Amstelveen          -
SG Max Euwe                 - Wageningen                    -
Caissa-Eenhoorn               vrij
Groninger Combinatie 2      - HWP Haarlem                   -

Eerste Klasse B
DSC Delft                   - De Stukkenjagers              -
Krimpen aan den IJssel      - Zuid Limburg                  -
LSG 2                       - Voorschoten                   -
Spijkenisse                 - Vianen/DVP                    -
UVS                         - Venlo                         -

Tweede Klasse A
Assen                       - Emanuel Lasker                -
Arnhemse Schaakacademie     - SISSA                         -
MSV                         - MuConsult Apeldoorn 2         -
SSC 1922                    - Almere                        -
ASV                         - Sneek                         -

Tweede Klasse B
Purmerend                   - Oegstgeest '80                -
Paul Keres 2                - JuRo Unirek/De Wijker Toren   -
DSG Pallas                  - VAS 2                         -
Caissa 2                    - Santpoort                     -
De Waagtoren                - Amersfoort                    -

Tweede Klasse C
Rijswijk                    - Philidor Leiden               -
HWP Sas van Gent 2          - Zukertort Amstelveen 2        -
SOPSWEPS '29                - VAS                           -
DD                          - AAS                           -
Messemaker 1847             - Schaakmat Westland            -

Tweede Klasse D
RSC 't Pionneke             - De Stukkenjagers 2            -
Krimpen aan den IJssel 2    - Zuid Limburg 2                -
De Pion                     - Rokado                        -
De Combinatie               - Eindhoven                     -
Blerick                     - Dordrecht                     -

Derde Klasse A
Assen 2                     - Philidor 1847 2               -
ZSG 1                       - Spassky's                     -
Qonnected Hardenberg        - Haren & Oostermoer            -
Schaakwoude 1               - LOS 1                         -
Groninger Combinatie 3      - HSP/Veendam                   -

Derde Klasse B
BSV Bennekom                - Lonneker                      -
Staunton                    - WSG Winterswijk 2             -
SG Max Euwe 2               - WSG Winterswijk 1             -
Rokade                      - Almelo                        -
UVS 2                       - Zevenaar                      -

Derde Klasse C
PSV/DoDO                    - ZSC-Saende                    -
Paul Keres 3                - En Passant 2                  -
SG Max Euwe 3               - Wageningen 2                  -
Oud Zuylen Utrecht          - BSG 2                         -
Veenendaal                  - HSG                           -

Derde Klasse D
Leiderdorp                  - ZSC-Saende 2                  -
Fischer Z                   - Autovakmeester Schaap Mach    -
ASC                         - Laurierboom Gambiet           -
Caissa 3                    - Caissa-Eenhoorn 2             -
De Waagtoren 2              - HWP Haarlem 2                 -

Derde Klasse E
DSC Delft 2                 - Philidor Leiden 2             -
Erasmus                     - RSR Ivoren Toren              -
LSG 3                       - Overschie                     -
DD 2                        - Botwinnik                     -
Schaakhuis                  - Promotie                      -

Derde Klasse F
DSC Delft 4                 - De Stukkenjagers 3            -
De Drie Torens              - Zuid Limburg 4                -
LSG 4                       - Sliedrecht                    -
CSV                         - SMB                           -
ASV 2                       - Charlois Europoort 2          -

Derde Klasse G
DSC Delft 3                 - Goes                          -
HWP Sas van Gent 3          - S. Landau                     -
De Pion 2                   - Sliedrecht                    -
Bergen op Zoom              - De Baronie                    -
Souburg                     - Charlois Europoort 3          -

Derde Klasse H
Veldhoven                   - HMC Den Bosch 2               -
Dubbelschaak '97            - Zuid Limburg 3                -
PION/Mook combinatie        - WLC                           -
HSC Helmond                 - Eindhoven 2                   -
ASV 3                       - Venlo 2                       -