Ronde 1 (28 september 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - Caissa                     6  - 4 
Groninger Combinatie        - LSG IntelliMagic           3½ - 6½
Charlois Europoort          - HWP Sas van Gent           6  - 4 
BSG                         - Kennemer Combinatie        6½ - 3½
MuConsult Apeldoorn         - En Passant                 6  - 4 

Eerste Klasse A
Philidor 1847                 vrij
Groninger Combinatie 2      - SG Max Euwe                5  - 5 
HWP Haarlem                 - Paul Keres                 3½ - 6½
Caissa-Eenhoorn             - Kennemer Combinatie 2      6  - 4 
Wageningen                  - Zukertort Amstelveen       4  - 6 

Eerste Klasse B
De Stukkenjagers            - Spijkenisse                6  - 4 
UVS                         - LSG 2                      3½ - 6½
Venlo                       - Krimpen aan den IJssel     5  - 5 
Vianen/DVP                  - DSC Delft                  4½ - 5½
Voorschoten                 - Zuid Limburg               3½ - 6½

Tweede Klasse A
Emanuel Lasker              - SSC 1922                   3  - 5 
ASV                         - MSV                        2½ - 5½
Sneek                       - Arnhemse Schaakacademie    3  - 5 
Almere                      - Assen                      1  - 7 
MuConsult Apeldoorn 2       - SISSA                      6  - 2 

Tweede Klasse B
Oegstgeest '80              - Caissa 2                   3½ - 4½
De Waagtoren                - DSG Pallas                 7  - 1 
Amersfoort                  - Paul Keres 2               2  - 6 
Santpoort                   - Purmerend                  3½ - 4½
VAS 2                       - JuRo Unirek/De Wijker Toren3½ - 4½

Tweede Klasse C
Philidor Leiden             - DD                         4½ - 3½
Messemaker 1847             - SOPSWEPS '29               5½ - 2½
Schaakmat Westland          - HWP Sas van Gent 2         3½ - 4½
AAS                         - Rijswijk                   4½ - 3½
VAS                         - Zukertort Amstelveen 2     5  - 3 

Tweede Klasse D
De Stukkenjagers 2          - De Combinatie              5  - 3 
Blerick                     - De Pion                    6  - 2 
Dordrecht                   - Krimpen aan den IJssel 2   4  - 4 
Eindhoven                   - RSC 't Pionneke            5½ - 2½
Rokado                      - Zuid Limburg 2             4  - 4 

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Schaakwoude 1              5½ - 2½
Groninger Combinatie 3      - Qonnected Hardenberg       2½ - 5½
HSP/Veendam                 - ZSG 1                      3½ - 4½
LOS 1                       - Assen 2                    8  - 0 
Haren & Oostermoer          - Spassky's                  3½ - 4½

Derde Klasse B
Lonneker                    - Rokade                     4½ - 3½
UVS 2                       - SG Max Euwe 2              2  - 6 
Zevenaar                    - Staunton                   4½ - 3½
Almelo                      - BSV Bennekom               5  - 3 
WSG Winterswijk 1           - WSG Winterswijk 2          5  - 3 

Derde Klasse C
ZSC-Saende                  - Oud Zuylen Utrecht         3  - 5 
Veenendaal                  - SG Max Euwe 3              6½ - 1½
HSG                         - Paul Keres 3               4½ - 3½
BSG 2                       - PSV/DoDO                   4  - 4 
Wageningen 2                - En Passant 2               1  - 7 

Derde Klasse D
ZSC-Saende 2                - Caissa 3                   3  - 5 
De Waagtoren 2              - ASC                        2½ - 5½
HWP Haarlem 2               - Fischer Z                  4½ - 3½
Caissa-Eenhoorn 2           - Leiderdorp                 1  - 7 
Laurierboom Gambiet         - Autovakmeester Schaap Mach 2½ - 5½

Derde Klasse E
Philidor Leiden 2           - DD 2                       5½ - 2½
Schaakhuis                  - LSG 3                      2½ - 5½
Promotie                    - Erasmus                    4  - 4 
Botwinnik                   - DSC Delft 2                3  - 5 
Overschie                   - RSR Ivoren Toren           6  - 2 

Derde Klasse F
De Stukkenjagers 3          - CSV                        5  - 3 
ASV 2                       - LSG 4                      4  - 4 
Charlois Europoort 2        - De Drie Torens             5  - 3 
SMB                         - DSC Delft 4                4  - 4 
Sliedrecht                  - Zuid Limburg 4             4½ - 3½

Derde Klasse G
Goes                        - Bergen op Zoom             2½ - 5½
Souburg                     - De Pion 2                  5  - 3 
Charlois Europoort 3        - HWP Sas van Gent 3         3½ - 4½
De Baronie                  - DSC Delft 3                3½ - 4½
Sliedrecht                  - S. Landau                  3  - 5 

Derde Klasse H
HMC Den Bosch 2             - HSC Helmond                2  - 6 
ASV 3                       - PION/Mook combinatie       3  - 5 
Venlo 2                     - Dubbelschaak '97           3½ - 4½
Eindhoven 2                 - Veldhoven                  1½ - 6½
WLC                         - Zuid Limburg 3             6  - 2