Ronde 2 (2 november 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - HMC Den Bosch              6  - 4 
Kennemer Combinatie         - MuConsult Apeldoorn        5½ - 4½
HWP Sas van Gent            - BSG                        2  - 8 
LSG IntelliMagic            - Charlois Europoort         3  - 7 
Caissa                      - Groninger Combinatie       4  - 6 

Eerste Klasse A
Zukertort Amstelveen        - Philidor 1847              8  - 2 
Kennemer Combinatie 2       - Wageningen                 4½ - 5½
Paul Keres                  - Caissa-Eenhoorn            7½ - 2½
SG Max Euwe                 - HWP Haarlem                2  - 8 
Groninger Combinatie 2        vrij

Eerste Klasse B
Zuid Limburg                - De Stukkenjagers           5½ - 4½
DSC Delft                   - Voorschoten                3½ - 6½
Krimpen aan den IJssel      - Vianen/DVP                 1½ - 8½
LSG 2                       - Venlo                      8½ - 1½
Spijkenisse                 - UVS                        2  - 8 

Tweede Klasse A
SISSA                       - Emanuel Lasker             3  - 5 
Assen                       - MuConsult Apeldoorn 2      6  - 2 
Arnhemse Schaakacademie     - Almere                     5  - 3 
MSV                         - Sneek                      5  - 3 
SSC 1922                    - ASV                        2  - 6 

Tweede Klasse B
JuRo Unirek/De Wijker Toren - Oegstgeest '80             5½ - 2½
Purmerend                   - VAS 2                      4  - 4 
Paul Keres 2                - Santpoort                  4  - 4 
DSG Pallas                  - Amersfoort                 3½ - 4½
Caissa 2                    - De Waagtoren               2½ - 5½

Tweede Klasse C
Zukertort Amstelveen 2      - Philidor Leiden            2½ - 5½
Rijswijk                    - VAS                        3  - 5 
HWP Sas van Gent 2          - AAS                        2½ - 5½
SOPSWEPS '29                - Schaakmat Westland         4½ - 3½
DD                          - Messemaker 1847            4  - 4 

Tweede Klasse D
Zuid Limburg 2              - De Stukkenjagers 2         6  - 2 
RSC 't Pionneke             - Rokado                     4  - 4 
Krimpen aan den IJssel 2    - Eindhoven                  2½ - 5½
De Pion                     - Dordrecht                  2½ - 5½
De Combinatie               - Blerick                    2  - 6 

Derde Klasse A
Spassky's                   - Philidor 1847 2            3½ - 4½
Assen 2                     - Haren & Oostermoer         3½ - 4½
ZSG 1                       - LOS 1                      1½ - 6½
Qonnected Hardenberg        - HSP/Veendam                4½ - 3½
Schaakwoude 1               - Groninger Combinatie 3     3  - 5 

Derde Klasse B
WSG Winterswijk 2           - Lonneker                   3½ - 4½
BSV Bennekom                - WSG Winterswijk 1          4  - 4 
Staunton                    - Almelo                     4  - 4 
SG Max Euwe 2               - Zevenaar                   4½ - 3½
Rokade                      - UVS 2                      2  - 6 

Derde Klasse C
En Passant 2                - ZSC-Saende                 4  - 4 
PSV/DoDO                    - Wageningen 2               3½ - 4½
Paul Keres 3                - BSG 2                      4  - 4 
SG Max Euwe 3               - HSG                        3  - 5 
Oud Zuylen Utrecht          - Veenendaal                 6½ - 1½

Derde Klasse D
Autovakmeester Schaap Mach  - ZSC-Saende 2               6  - 2 
Leiderdorp                  - Laurierboom Gambiet        6  - 2 
Fischer Z                   - Caissa-Eenhoorn 2          3  - 5 
ASC                         - HWP Haarlem 2              5  - 3 
Caissa 3                    - De Waagtoren 2             3  - 5 

Derde Klasse E
RSR Ivoren Toren            - Philidor Leiden 2          4½ - 3½
DSC Delft 2                 - Overschie                  5  - 3 
Erasmus                     - Botwinnik                  3  - 5 
LSG 3                       - Promotie                   4½ - 3½
DD 2                        - Schaakhuis                 3  - 5 

Derde Klasse F
Zuid Limburg 4              - De Stukkenjagers 3         5  - 3 
DSC Delft 4                 - Sliedrecht                 4  - 4 
De Drie Torens              - SMB                        6  - 2 
LSG 4                       - Charlois Europoort 2       4  - 4 
CSV                         - ASV 2                      2½ - 5½

Derde Klasse G
S. Landau                   - Goes                       4½ - 3½
DSC Delft 3                 - Sliedrecht                 4½ - 3½
HWP Sas van Gent 3          - De Baronie                 3½ - 4½
De Pion 2                   - Charlois Europoort 3       3½ - 4½
Bergen op Zoom              - Souburg                    2½ - 5½

Derde Klasse H
Zuid Limburg 3              - HMC Den Bosch 2            3½ - 4½
Veldhoven                   - WLC                        3  - 5 
Dubbelschaak '97            - Eindhoven 2                5  - 3 
PION/Mook combinatie        - Venlo 2                    3  - 5 
HSC Helmond                 - ASV 3                      3½ - 4½