Ronde 2 (2 november 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - HMC Den Bosch                 -
Kennemer Combinatie         - MuConsult Apeldoorn           -
HWP Sas van Gent            - BSG                           -
LSG IntelliMagic            - Charlois Europoort            -
Caissa                      - Groninger Combinatie          -

Eerste Klasse A
Zukertort Amstelveen        - Philidor 1847                 -
Kennemer Combinatie 2       - Wageningen                    -
Paul Keres                  - Caissa-Eenhoorn               -
SG Max Euwe                 - HWP Haarlem                   -
Groninger Combinatie 2        vrij

Eerste Klasse B
Zuid Limburg                - De Stukkenjagers              -
DSC Delft                   - Voorschoten                   -
Krimpen aan den IJssel      - Vianen/DVP                    -
LSG 2                       - Venlo                         -
Spijkenisse                 - UVS                           -

Tweede Klasse A
SISSA                       - Emanuel Lasker                -
Assen                       - MuConsult Apeldoorn 2         -
Arnhemse Schaakacademie     - Almere                        -
MSV                         - Sneek                         -
SSC 1922                    - ASV                           -

Tweede Klasse B
JuRo Unirek/De Wijker Toren - Oegstgeest '80                -
Purmerend                   - VAS 2                         -
Paul Keres 2                - Santpoort                     -
DSG Pallas                  - Amersfoort                    -
Caissa 2                    - De Waagtoren                  -

Tweede Klasse C
Zukertort Amstelveen 2      - Philidor Leiden               -
Rijswijk                    - VAS                           -
HWP Sas van Gent 2          - AAS                           -
SOPSWEPS '29                - Schaakmat Westland            -
DD                          - Messemaker 1847               -

Tweede Klasse D
Zuid Limburg 2              - De Stukkenjagers 2            -
RSC 't Pionneke             - Rokado                        -
Krimpen aan den IJssel 2    - Eindhoven                     -
De Pion                     - Dordrecht                     -
De Combinatie               - Blerick                       -

Derde Klasse A
Spassky's                   - Philidor 1847 2               -
Assen 2                     - Haren & Oostermoer            -
ZSG 1                       - LOS 1                         -
Qonnected Hardenberg        - HSP/Veendam                   -
Schaakwoude 1               - Groninger Combinatie 3        -

Derde Klasse B
WSG Winterswijk 2           - Lonneker                      -
BSV Bennekom                - WSG Winterswijk 1             -
Staunton                    - Almelo                        -
SG Max Euwe 2               - Zevenaar                      -
Rokade                      - UVS 2                         -

Derde Klasse C
En Passant 2                - ZSC-Saende                    -
PSV/DoDO                    - Wageningen 2                  -
Paul Keres 3                - BSG 2                         -
SG Max Euwe 3               - HSG                           -
Oud Zuylen Utrecht          - Veenendaal                    -

Derde Klasse D
Autovakmeester Schaap Mach  - ZSC-Saende 2                  -
Leiderdorp                  - Laurierboom Gambiet           -
Fischer Z                   - Caissa-Eenhoorn 2             -
ASC                         - HWP Haarlem 2                 -
Caissa 3                    - De Waagtoren 2                -

Derde Klasse E
RSR Ivoren Toren            - Philidor Leiden 2             -
DSC Delft 2                 - Overschie                     -
Erasmus                     - Botwinnik                     -
LSG 3                       - Promotie                      -
DD 2                        - Schaakhuis                    -

Derde Klasse F
Zuid Limburg 4              - De Stukkenjagers 3            -
DSC Delft 4                 - Sliedrecht                    -
De Drie Torens              - SMB                           -
LSG 4                       - Charlois Europoort 2          -
CSV                         - ASV 2                         -

Derde Klasse G
S. Landau                   - Goes                          -
DSC Delft 3                 - Sliedrecht                    -
HWP Sas van Gent 3          - De Baronie                    -
De Pion 2                   - Charlois Europoort 3          -
Bergen op Zoom              - Souburg                       -

Derde Klasse H
Zuid Limburg 3              - HMC Den Bosch 2               -
Veldhoven                   - WLC                           -
Dubbelschaak '97            - Eindhoven 2                   -
PION/Mook combinatie        - Venlo 2                       -
HSC Helmond                 - ASV 3                         -