Ronde 3 (23 november 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - Groninger Combinatie          -
Charlois Europoort          - Caissa                        -
BSG                         - LSG IntelliMagic              -
MuConsult Apeldoorn         - HWP Sas van Gent              -
En Passant                  - Kennemer Combinatie           -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Groninger Combinatie 2        -
HWP Haarlem                   vrij
Caissa-Eenhoorn             - SG Max Euwe                   -
Wageningen                  - Paul Keres                    -
Zukertort Amstelveen        - Kennemer Combinatie 2         -

Eerste Klasse B
De Stukkenjagers            - UVS                           -
Venlo                       - Spijkenisse                   -
Vianen/DVP                  - LSG 2                         -
Voorschoten                 - Krimpen aan den IJssel        -
Zuid Limburg                - DSC Delft                     -

Tweede Klasse A
Emanuel Lasker              - ASV                           -
Sneek                       - SSC 1922                      -
Almere                      - MSV                           -
MuConsult Apeldoorn 2       - Arnhemse Schaakacademie       -
SISSA                       - Assen                         -

Tweede Klasse B
Oegstgeest '80              - De Waagtoren                  -
Amersfoort                  - Caissa 2                      -
Santpoort                   - DSG Pallas                    -
VAS 2                       - Paul Keres 2                  -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - Purmerend                     -

Tweede Klasse C
Philidor Leiden             - Messemaker 1847               -
Schaakmat Westland          - DD                            -
AAS                         - SOPSWEPS '29                  -
VAS                         - HWP Sas van Gent 2            -
Zukertort Amstelveen 2      - Rijswijk                      -

Tweede Klasse D
De Stukkenjagers 2          - Blerick                       -
Dordrecht                   - De Combinatie                 -
Eindhoven                   - De Pion                       -
Rokado                      - Krimpen aan den IJssel 2      -
Zuid Limburg 2              - RSC 't Pionneke               -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Groninger Combinatie 3        -
HSP/Veendam                 - Schaakwoude 1                 -
LOS 1                       - Qonnected Hardenberg          -
Haren & Oostermoer          - ZSG 1                         -
Spassky's                   - Assen 2                       -

Derde Klasse B
Lonneker                    - UVS 2                         -
Zevenaar                    - Rokade                        -
Almelo                      - SG Max Euwe 2                 -
WSG Winterswijk 1           - Staunton                      -
WSG Winterswijk 2           - BSV Bennekom                  -

Derde Klasse C
ZSC-Saende                  - Veenendaal                    -
HSG                         - Oud Zuylen Utrecht            -
BSG 2                       - SG Max Euwe 3                 -
Wageningen 2                - Paul Keres 3                  -
En Passant 2                - PSV/DoDO                      -

Derde Klasse D
ZSC-Saende 2                - De Waagtoren 2                -
HWP Haarlem 2               - Caissa 3                      -
Caissa-Eenhoorn 2           - ASC                           -
Laurierboom Gambiet         - Fischer Z                     -
Autovakmeester Schaap Mach  - Leiderdorp                    -

Derde Klasse E
Philidor Leiden 2           - Schaakhuis                    -
Promotie                    - DD 2                          -
Botwinnik                   - LSG 3                         -
Overschie                   - Erasmus                       -
RSR Ivoren Toren            - DSC Delft 2                   -

Derde Klasse F
De Stukkenjagers 3          - ASV 2                         -
Charlois Europoort 2        - CSV                           -
SMB                         - LSG 4                         -
Sliedrecht                  - De Drie Torens                -
Zuid Limburg 4              - DSC Delft 4                   -

Derde Klasse G
Goes                        - Souburg                       -
Charlois Europoort 3        - Bergen op Zoom                -
De Baronie                  - De Pion 2                     -
Sliedrecht                  - HWP Sas van Gent 3            -
S. Landau                   - DSC Delft 3                   -

Derde Klasse H
HMC Den Bosch 2             - ASV 3                         -
Venlo 2                     - HSC Helmond                   -
Eindhoven 2                 - PION/Mook combinatie          -
WLC                         - Dubbelschaak '97              -
Zuid Limburg 3              - Veldhoven                     -