Ronde 9 (21 april 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
SISSA                       - Voerendaal                    -
LSG IntelliMagic            - Kennemer Combinatie           -
HMC Calder                  - MuConsult Apeldoorn           -
BSG                         - En Passant                    -
Pathena Rotterdam           - Groninger Combinatie          -

Eerste Klasse A
SISSA 2                     - Oud Zuylen Utrecht            -
Messemaker 1847             - Wageningen                    -
Caissa                      - Purmerend                     -
Philidor 1847               - ASV                           -
Charlois Europoort          - AAS                           -

Eerste Klasse B
UVS                         - Paul Keres                    -
DSC Delft                   - Zukertort Amstelveen          -
HWP Sas van Gent            - De Pion                       -
HWP Haarlem                 - Venlo                         -
De Toren Arnhem             - De Stukkenjagers              -

Tweede Klasse A
Laurierboom Gambiet         - SOPSWEPS '29                  -
Assen                       - MSV                           -
Almelo                      - SG Max Euwe                   -
Amersfoort                  - Qonnected Hardenberg          -
Lonneker                    - Groninger Combinatie 2        -

Tweede Klasse B
ZSC-Saende                  - SSC 1922                      -
LSG 2                       - Kennemer Combinatie 2         -
Caissa 2                    - MuConsult Apeldoorn 2         -
HSG                         - Philidor Leiden               -
Santpoort                   - Caissa-Eenhoorn               -

Tweede Klasse C
De Wijker Toren             - Rokado                        -
LSG 3                       - Krimpen a/d IJssel            -
HWP Sas van Gent 2          - Schaakmat Westland            -
DD                          - Voorschoten                   -
VAS                         - De Waagtoren                  -

Tweede Klasse D
Spijkenisse                 - DJC Stein                     -
Dubbelschaak '97            - Zukertort Amstelveen 2        -
HMC Calder 2                - PION                          -
Dordrecht                   - Vianen/DVP                    -
Eindhoven                   - De Stukkenjagers 2            -

Derde Klasse A
SISSA 3                     - Sneek                         -
Het Kasteel                 - Emanuel Lasker                -
BSV Bennekom                - Hoogeveen                     -
Philidor 1847 2             - ASV 2                         -
Zevenaar                    - Groninger Combinatie 3        -

Derde Klasse B
Staunton                    - DSG Pallas                    -
Spassky's                   - WSG Winterswijk               -
ZSG                         - SG Max Euwe 2                 -
Philidor 1847 3             - Qonnected Hardenberg 2        -
Schaakwoude                 - HSP/Veendam                   -

Derde Klasse C
Amsterdam West              - Paul Keres 4                  -
PSV/DoDO                    - Wageningen 2                  -
Caissa 3                    - SG Max Euwe 3                 -
BSG 2                       - ASV 3                         -
De Toren Arnhem 2           - SMB                           -

Derde Klasse D
De Wijker Toren 2           - Paul Keres 2                  -
DSC Delft 3                 - ASC                           -
De Amstel                   - Boven IJ                      -
HWP Haarlem 2               - En Passant 2                  -
VAS 2                       - Caissa-Eenhoorn 2             -

Derde Klasse E
Promotie                    - Paul Keres 3                  -
LSG 4                       - Almere                        -
Caissa 4                    - Leiderdorp                    -
DD 2                        - Oegstgeest '80                -
Fischer Z                   - De Waagtoren 2                -

Derde Klasse F
RSR Ivoren Toren 2          - Oud Zuylen Utrecht 2          -
DSC Delft 2                 - De Combinatie                 -
SHTV                        - De Baronie                    -
Sliedrecht 1                - Schaakhuis                    -
Goes                        - Rijswijk                      -

Derde Klasse G
RSR Ivoren Toren 2          - CSV                           -
Messemaker 1847 2           - Bergen op Zoom                -
HWP Sas van Gent 3          - Souburg                       -
Sliedrecht 2                - Landau Axel                   -
Charlois Europoort 2        - ZSC                           -

Derde Klasse H
HSC Helmond                 - Voerendaal 2                  -
De Drie Torens              - RSC 't Pionneke               -
WLC                         - De Pion 2                     -
De Giessen en Linge         - Blerick                       -
D4                          - De Stukkenjagers 3            -