Ronde 6 (3 februari 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
BSG                         - Voerendaal                    -
Pathena Rotterdam           - HMC Calder                    -
Groninger Combinatie        - LSG IntelliMagic              -
En Passant                  - SISSA                         -
MuConsult Apeldoorn         - Kennemer Combinatie           -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - Oud Zuylen Utrecht            -
Charlois Europoort          - Caissa                        -
AAS                         - Messemaker 1847               -
ASV                         - SISSA 2                       -
Purmerend                   - Wageningen                    -

Eerste Klasse B
HWP Haarlem                 - Paul Keres                    -
De Toren Arnhem             - HWP Sas van Gent              -
De Stukkenjagers            - DSC Delft                     -
Venlo                       - UVS                           -
De Pion                     - Zukertort Amstelveen          -

Tweede Klasse A
Amersfoort                  - SOPSWEPS '29                  -
Lonneker                    - Almelo                        -
Groninger Combinatie 2      - Assen                         -
Qonnected Hardenberg        - Laurierboom Gambiet           -
SG Max Euwe                 - MSV                           -

Tweede Klasse B
HSG                         - SSC 1922                      -
Santpoort                   - Caissa 2                      -
Caissa-Eenhoorn             - LSG 2                         -
Philidor Leiden             - ZSC-Saende                    -
MuConsult Apeldoorn 2       - Kennemer Combinatie 2         -

Tweede Klasse C
DD                          - Rokado                        -
VAS                         - HWP Sas van Gent 2            -
De Waagtoren                - LSG 3                         -
Voorschoten                 - De Wijker Toren               -
Schaakmat Westland          - Krimpen a/d IJssel            -

Tweede Klasse D
Dordrecht                   - DJC Stein                     -
Eindhoven                   - HMC Calder 2                  -
De Stukkenjagers 2          - Dubbelschaak '97              -
Vianen/DVP                  - Spijkenisse                   -
PION                        - Zukertort Amstelveen 2        -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Sneek                         -
Zevenaar                    - BSV Bennekom                  -
Groninger Combinatie 3      - Het Kasteel                   -
ASV 2                       - SISSA 3                       -
Hoogeveen                   - Emanuel Lasker                -

Derde Klasse B
Philidor 1847 3             - DSG Pallas                    -
Schaakwoude                 - ZSG                           -
HSP/Veendam                 - Spassky's                     -
Qonnected Hardenberg 2      - Staunton                      -
SG Max Euwe 2               - WSG Winterswijk               -

Derde Klasse C
BSG 2                       - Paul Keres 4                  -
De Toren Arnhem 2           - Caissa 3                      -
SMB                         - PSV/DoDO                      -
ASV 3                       - Amsterdam West                -
SG Max Euwe 3               - Wageningen 2                  -

Derde Klasse D
HWP Haarlem 2               - Paul Keres 2                  -
VAS 2                       - De Amstel                     -
Caissa-Eenhoorn 2           - DSC Delft 3                   -
En Passant 2                - De Wijker Toren 2             -
Boven IJ                    - ASC                           -

Derde Klasse E
DD 2                        - Paul Keres 3                  -
Fischer Z                   - Caissa 4                      -
De Waagtoren 2              - LSG 4                         -
Oegstgeest '80              - Promotie                      -
Leiderdorp                  - Almere                        -

Derde Klasse F
Sliedrecht 1                - Oud Zuylen Utrecht 2          -
Goes                        - SHTV                          -
Rijswijk                    - DSC Delft 2                   -
Schaakhuis                  - RSR Ivoren Toren 2            -
De Baronie                  - De Combinatie                 -

Derde Klasse G
Sliedrecht 2                - CSV                           -
Charlois Europoort 2        - HWP Sas van Gent 3            -
ZSC                         - Messemaker 1847 2             -
Landau Axel                 - RSR Ivoren Toren 2            -
Souburg                     - Bergen op Zoom                -

Derde Klasse H
De Giessen en Linge         - Voerendaal 2                  -
D4                          - WLC                           -
De Stukkenjagers 3          - De Drie Torens                -
Blerick                     - HSC Helmond                   -
De Pion 2                   - RSC 't Pionneke               -