Ronde 7 (10 maart 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Voerendaal                  - Kennemer Combinatie           -
SISSA                       - MuConsult Apeldoorn           -
LSG IntelliMagic            - En Passant                    -
HMC Calder                  - Groninger Combinatie          -
BSG                         - Pathena Rotterdam             -

Eerste Klasse A
Oud Zuylen Utrecht          - Wageningen                    -
SISSA 2                     - Purmerend                     -
Messemaker 1847             - ASV                           -
Caissa                      - AAS                           -
Philidor 1847               - Charlois Europoort            -

Eerste Klasse B
Paul Keres                  - Zukertort Amstelveen          -
UVS                         - De Pion                       -
DSC Delft                   - Venlo                         -
HWP Sas van Gent            - De Stukkenjagers              -
HWP Haarlem                 - De Toren Arnhem               -

Tweede Klasse A
SOPSWEPS '29                - MSV                           -
Laurierboom Gambiet         - SG Max Euwe                   -
Assen                       - Qonnected Hardenberg          -
Almelo                      - Groninger Combinatie 2        -
Amersfoort                  - Lonneker                      -

Tweede Klasse B
SSC 1922                    - Kennemer Combinatie 2         -
ZSC-Saende                  - MuConsult Apeldoorn 2         -
LSG 2                       - Philidor Leiden               -
Caissa 2                    - Caissa-Eenhoorn               -
HSG                         - Santpoort                     -

Tweede Klasse C
Rokado                      - Krimpen a/d IJssel            -
De Wijker Toren             - Schaakmat Westland            -
LSG 3                       - Voorschoten                   -
HWP Sas van Gent 2          - De Waagtoren                  -
DD                          - VAS                           -

Tweede Klasse D
DJC Stein                   - Zukertort Amstelveen 2        -
Spijkenisse                 - PION                          -
Dubbelschaak '97            - Vianen/DVP                    -
HMC Calder 2                - De Stukkenjagers 2            -
Dordrecht                   - Eindhoven                     -

Derde Klasse A
Sneek                       - Emanuel Lasker                -
SISSA 3                     - Hoogeveen                     -
Het Kasteel                 - ASV 2                         -
BSV Bennekom                - Groninger Combinatie 3        -
Philidor 1847 2             - Zevenaar                      -

Derde Klasse B
DSG Pallas                  - WSG Winterswijk               -
Staunton                    - SG Max Euwe 2                 -
Spassky's                   - Qonnected Hardenberg 2        -
ZSG                         - HSP/Veendam                   -
Philidor 1847 3             - Schaakwoude                   -

Derde Klasse C
Paul Keres 4                - Wageningen 2                  -
Amsterdam West              - SG Max Euwe 3                 -
PSV/DoDO                    - ASV 3                         -
Caissa 3                    - SMB                           -
BSG 2                       - De Toren Arnhem 2             -

Derde Klasse D
Paul Keres 2                - ASC                           -
De Wijker Toren 2           - Boven IJ                      -
DSC Delft 3                 - En Passant 2                  -
De Amstel                   - Caissa-Eenhoorn 2             -
HWP Haarlem 2               - VAS 2                         -

Derde Klasse E
Paul Keres 3                - Almere                        -
Promotie                    - Leiderdorp                    -
LSG 4                       - Oegstgeest '80                -
Caissa 4                    - De Waagtoren 2                -
DD 2                        - Fischer Z                     -

Derde Klasse F
Oud Zuylen Utrecht 2        - De Combinatie                 -
RSR Ivoren Toren 2          - De Baronie                    -
DSC Delft 2                 - Schaakhuis                    -
SHTV                        - Rijswijk                      -
Sliedrecht 1                - Goes                          -

Derde Klasse G
CSV                         - Bergen op Zoom                -
RSR Ivoren Toren 2          - Souburg                       -
Messemaker 1847 2           - Landau Axel                   -
HWP Sas van Gent 3          - ZSC                           -
Sliedrecht 2                - Charlois Europoort 2          -

Derde Klasse H
Voerendaal 2                - RSC 't Pionneke               -
HSC Helmond                 - De Pion 2                     -
De Drie Torens              - Blerick                       -
WLC                         - De Stukkenjagers 3            -
De Giessen en Linge         - D4                            -