Ronde 2 (7 oktober 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
LSG IntelliMagic            - Voerendaal                 7  - 3 
HMC Calder                  - SISSA                      5½ - 4½
BSG                         - Kennemer Combinatie        5  - 5 
Pathena Rotterdam           - MuConsult Apeldoorn        6  - 4 
Groninger Combinatie        - En Passant                 3½ - 6½

Eerste Klasse A
Messemaker 1847             - Oud Zuylen Utrecht         3½ - 6½
Caissa                      - SISSA 2                    5  - 5 
Philidor 1847               - Wageningen                 4½ - 5½
Charlois Europoort          - Purmerend                  5  - 5 
AAS                         - ASV                        4  - 6 

Eerste Klasse B
DSC Delft                   - Paul Keres                 5½ - 4½
HWP Sas van Gent            - UVS                        6  - 4 
HWP Haarlem                 - Zukertort Amstelveen       6½ - 3½
De Toren Arnhem             - De Pion                    6  - 4 
De Stukkenjagers            - Venlo                      8½ - 1½

Tweede Klasse A
Assen                       - SOPSWEPS '29               2  - 6 
Almelo                      - Laurierboom Gambiet        1  - 7 
Amersfoort                  - MSV                        4  - 4 
Lonneker                    - SG Max Euwe                3  - 5 
Groninger Combinatie 2      - Qonnected Hardenberg       3½ - 4½

Tweede Klasse B
LSG 2                       - SSC 1922                   4  - 4 
Caissa 2                    - ZSC-Saende                 5  - 3 
HSG                         - Kennemer Combinatie 2      2  - 6 
Santpoort                   - MuConsult Apeldoorn 2      4  - 4 
Caissa-Eenhoorn             - Philidor Leiden            5½ - 2½

Tweede Klasse C
LSG 3                       - Rokado                     3  - 5 
HWP Sas van Gent 2          - De Wijker Toren            4  - 4 
DD                          - Krimpen a/d IJssel         4½ - 3½
VAS                         - Schaakmat Westland         3½ - 4½
De Waagtoren                - Voorschoten                1½ - 6½

Tweede Klasse D
Dubbelschaak '97            - DJC Stein                  4½ - 3½
HMC Calder 2                - Spijkenisse                3½ - 4½
Dordrecht                   - Zukertort Amstelveen 2     4  - 4 
Eindhoven                   - PION                       6  - 2 
De Stukkenjagers 2          - Vianen/DVP                 3½ - 4½

Derde Klasse A
Het Kasteel                 - Sneek                      4  - 4 
BSV Bennekom                - SISSA 3                    6  - 2 
Philidor 1847 2             - Emanuel Lasker             3  - 5 
Zevenaar                    - Hoogeveen                  5  - 3 
Groninger Combinatie 3      - ASV 2                      6  - 2 

Derde Klasse B
Spassky's                   - DSG Pallas                 4½ - 3½
ZSG                         - Staunton                   5½ - 2½
Philidor 1847 3             - WSG Winterswijk            2½ - 5½
Schaakwoude                 - SG Max Euwe 2              6  - 2 
HSP/Veendam                 - Qonnected Hardenberg 2     7  - 1 

Derde Klasse C
PSV/DoDO                    - Paul Keres 4               5½ - 2½
Caissa 3                    - Amsterdam West             3  - 5 
BSG 2                       - Wageningen 2               5  - 3 
De Toren Arnhem 2           - SG Max Euwe 3              4  - 4 
SMB                         - ASV 3                      5½ - 2½

Derde Klasse D
DSC Delft 3                 - Paul Keres 2               4  - 4 
De Amstel                   - De Wijker Toren 2          6½ - 1½
HWP Haarlem 2               - ASC                        2½ - 5½
VAS 2                       - Boven IJ                   4  - 4 
Caissa-Eenhoorn 2           - En Passant 2               4½ - 3½

Derde Klasse E
LSG 4                       - Paul Keres 3               4½ - 3½
Caissa 4                    - Promotie                   4  - 4 
DD 2                        - Almere                     4½ - 3½
Fischer Z                   - Leiderdorp                 3½ - 4½
De Waagtoren 2              - Oegstgeest '80             2½ - 5½

Derde Klasse F
DSC Delft 2                 - Oud Zuylen Utrecht 2       2½ - 5½
SHTV                        - RSR Ivoren Toren 2         2  - 6 
Sliedrecht 1                - De Combinatie              2  - 6 
Goes                        - De Baronie                 5½ - 2½
Rijswijk                    - Schaakhuis                 1½ - 6½

Derde Klasse G
Messemaker 1847 2           - CSV                        3½ - 4½
HWP Sas van Gent 3          - RSR Ivoren Toren 2         4½ - 3½
Sliedrecht 2                - Bergen op Zoom             2½ - 5½
Charlois Europoort 2        - Souburg                    4  - 4 
ZSC                         - Landau Axel                4½ - 3½

Derde Klasse H
De Drie Torens              - Voerendaal 2               3½ - 4½
WLC                         - HSC Helmond                4½ - 3½
De Giessen en Linge         - RSC 't Pionneke            2½ - 5½
D4                          - De Pion 2                  4  - 4 
De Stukkenjagers 3          - Blerick                    4½ - 3½