Ronde 2 (7 oktober 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
LSG IntelliMagic            - Voerendaal                    -
HMC Calder                  - SISSA                         -
BSG                         - Kennemer Combinatie           -
Pathena Rotterdam           - MuConsult Apeldoorn           -
Groninger Combinatie        - En Passant                    -

Eerste Klasse A
Messemaker 1847             - Oud Zuylen Utrecht            -
Caissa                      - SISSA 2                       -
Philidor 1847               - Wageningen                    -
Charlois Europoort          - Purmerend                     -
AAS                         - ASV                           -

Eerste Klasse B
DSC Delft                   - Paul Keres                    -
HWP Sas van Gent            - UVS                           -
HWP Haarlem                 - Zukertort Amstelveen          -
De Toren Arnhem             - De Pion                       -
De Stukkenjagers            - Venlo                         -

Tweede Klasse A
Assen                       - SOPSWEPS '29                  -
Almelo                      - Laurierboom Gambiet           -
Amersfoort                  - MSV                           -
Lonneker                    - SG Max Euwe                   -
Groninger Combinatie 2      - Qonnected Hardenberg          -

Tweede Klasse B
LSG 2                       - SSC 1922                      -
Caissa 2                    - ZSC-Saende                    -
HSG                         - Kennemer Combinatie 2         -
Santpoort                   - MuConsult Apeldoorn 2         -
Caissa-Eenhoorn             - Philidor Leiden               -

Tweede Klasse C
LSG 3                       - Rokado                        -
HWP Sas van Gent 2          - De Wijker Toren               -
DD                          - Krimpen a/d IJssel            -
VAS                         - Schaakmat Westland            -
De Waagtoren                - Voorschoten                   -

Tweede Klasse D
Dubbelschaak '97            - DJC Stein                     -
HMC Calder 2                - Spijkenisse                   -
Dordrecht                   - Zukertort Amstelveen 2        -
Eindhoven                   - PION                          -
De Stukkenjagers 2          - Vianen/DVP                    -

Derde Klasse A
Het Kasteel                 - Sneek                         -
BSV Bennekom                - SISSA 3                       -
Philidor 1847 2             - Emanuel Lasker                -
Zevenaar                    - Hoogeveen                     -
Groninger Combinatie 3      - ASV 2                         -

Derde Klasse B
Spassky's                   - DSG Pallas                    -
ZSG                         - Staunton                      -
Philidor 1847 3             - WSG Winterswijk               -
Schaakwoude                 - SG Max Euwe 2                 -
HSP/Veendam                 - Qonnected Hardenberg 2        -

Derde Klasse C
PSV/DoDO                    - Paul Keres 4                  -
Caissa 3                    - Amsterdam West                -
BSG 2                       - Wageningen 2                  -
De Toren Arnhem 2           - SG Max Euwe 3                 -
SMB                         - ASV 3                         -

Derde Klasse D
DSC Delft 3                 - Paul Keres 2                  -
De Amstel                   - De Wijker Toren 2             -
HWP Haarlem 2               - ASC                           -
VAS 2                       - Boven IJ                      -
Caissa-Eenhoorn 2           - En Passant 2                  -

Derde Klasse E
LSG 4                       - Paul Keres 3                  -
Caissa 4                    - Promotie                      -
DD 2                        - Almere                        -
Fischer Z                   - Leiderdorp                    -
De Waagtoren 2              - Oegstgeest '80                -

Derde Klasse F
DSC Delft 2                 - Oud Zuylen Utrecht 2          -
SHTV                        - RSR Ivoren Toren 2            -
Sliedrecht 1                - De Combinatie                 -
Goes                        - De Baronie                    -
Rijswijk                    - Schaakhuis                    -

Derde Klasse G
Messemaker 1847 2           - CSV                           -
HWP Sas van Gent 3          - RSR Ivoren Toren 2            -
Sliedrecht 2                - Bergen op Zoom                -
Charlois Europoort 2        - Souburg                       -
ZSC                         - Landau Axel                   -

Derde Klasse H
De Drie Torens              - Voerendaal 2                  -
WLC                         - HSC Helmond                   -
De Giessen en Linge         - RSC 't Pionneke               -
D4                          - De Pion 2                     -
De Stukkenjagers 3          - Blerick                       -