Ronde 1 (16 september 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Voerendaal                  - Groninger Combinatie       6  - 4 
En Passant                  - Pathena Rotterdam          5½ - 4½
MuConsult Apeldoorn         - BSG                        4½ - 5½
Kennemer Combinatie         - HMC Calder                 4½ - 5½
SISSA                       - LSG IntelliMagic           3½ - 6½

Eerste Klasse A
Oud Zuylen Utrecht          - AAS                        5½ - 4½
ASV                         - Charlois Europoort         1  - 9 
Purmerend                   - Philidor 1847              7  - 3 
Wageningen                  - Caissa                     4  - 6 
SISSA 2                     - Messemaker 1847            5  - 5 

Eerste Klasse B
Paul Keres                  - De Stukkenjagers           4½ - 5½
Venlo                       - De Toren Arnhem            4  - 6 
De Pion                     - HWP Haarlem                5  - 5 
Zukertort Amstelveen        - HWP Sas van Gent           4  - 6 
UVS                         - DSC Delft                  3  - 7 

Tweede Klasse A
SOPSWEPS '29                - Groninger Combinatie 2     5½ - 2½
Qonnected Hardenberg        - Lonneker                   6  - 2 
SG Max Euwe                 - Amersfoort                 4½ - 3½
MSV                         - Almelo                     5  - 3 
Laurierboom Gambiet         - Assen                      5½ - 2½

Tweede Klasse B
SSC 1922                    - Caissa-Eenhoorn            4  - 4 
Philidor Leiden             - Santpoort                  5  - 3 
MuConsult Apeldoorn 2       - HSG                        5½ - 2½
Kennemer Combinatie 2       - Caissa 2                   6½ - 1½
ZSC-Saende                  - LSG 2                      2  - 6 

Tweede Klasse C
Rokado                      - De Waagtoren               3  - 5 
Voorschoten                 - VAS                        5  - 3 
Schaakmat Westland          - DD                         3  - 5 
Krimpen a/d IJssel          - HWP Sas van Gent 2         6½ - 1½
De Wijker Toren             - LSG 3                      5½ - 2½

Tweede Klasse D
DJC Stein                   - De Stukkenjagers 2         4½ - 3½
Vianen/DVP                  - Eindhoven                  5  - 3 
PION                        - Dordrecht                  1½ - 6½
Zukertort Amstelveen 2      - HMC Calder 2               4½ - 3½
Spijkenisse                 - Dubbelschaak '97           5½ - 2½

Derde Klasse A
Sneek                       - Groninger Combinatie 3     5  - 3 
ASV 2                       - Zevenaar                   4½ - 3½
Hoogeveen                   - Philidor 1847 2            4½ - 3½
Emanuel Lasker              - BSV Bennekom               5  - 3 
SISSA 3                     - Het Kasteel                4  - 4 

Derde Klasse B
DSG Pallas                  - HSP/Veendam                5  - 3 
Qonnected Hardenberg 2      - Schaakwoude                2  - 6 
SG Max Euwe 2               - Philidor 1847 3            5½ - 2½
WSG Winterswijk             - ZSG                        5  - 3 
Staunton                    - Spassky's                  4½ - 3½

Derde Klasse C
Paul Keres 4                - SMB                        6½ - 1½
ASV 3                       - De Toren Arnhem 2          2½ - 5½
SG Max Euwe 3               - BSG 2                      3  - 5 
Wageningen 2                - Caissa 3                   2½ - 5½
Amsterdam West              - PSV/DoDO                   6  - 2 

Derde Klasse D
Paul Keres 2                - Caissa-Eenhoorn 2          4½ - 3½
En Passant 2                - VAS 2                      2½ - 5½
Boven IJ                    - HWP Haarlem 2              4½ - 3½
ASC                         - De Amstel                  5½ - 2½
De Wijker Toren 2           - DSC Delft 3                3  - 5 

Derde Klasse E
Paul Keres 3                - De Waagtoren 2             4  - 4 
Oegstgeest '80              - Fischer Z                  5  - 3 
Leiderdorp                  - DD 2                       3½ - 4½
Almere                      - Caissa 4                   4½ - 3½
Promotie                    - LSG 4                      4  - 4 

Derde Klasse F
Oud Zuylen Utrecht 2        - Rijswijk                   2½ - 5½
Schaakhuis                  - Goes                       2½ - 5½
De Baronie                  - Sliedrecht 1               3½ - 4½
De Combinatie               - SHTV                       5  - 3 
RSR Ivoren Toren 2          - DSC Delft 2                1  - 7 

Derde Klasse G
CSV                         - ZSC                        7  - 1 
Landau Axel                 - Charlois Europoort 2       2  - 6 
Souburg                     - Sliedrecht 2               6  - 2 
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 3         1½ - 6½
RSR Ivoren Toren 2          - Messemaker 1847 2          6  - 2 

Derde Klasse H
Voerendaal 2                - De Stukkenjagers 3         5  - 3 
Blerick                     - D4                         4  - 4 
De Pion 2                   - De Giessen en Linge        3½ - 4½
RSC 't Pionneke             - WLC                        3  - 5 
HSC Helmond                 - De Drie Torens             6  - 2