Ronde 4 (25 november 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Calder                  - Voerendaal                    -
BSG                         - LSG IntelliMagic              -
Pathena Rotterdam           - SISSA                         -
Groninger Combinatie        - Kennemer Combinatie           -
En Passant                  - MuConsult Apeldoorn           -

Eerste Klasse A
Caissa                      - Oud Zuylen Utrecht            -
Philidor 1847               - Messemaker 1847               -
Charlois Europoort          - SISSA 2                       -
AAS                         - Wageningen                    -
ASV                         - Purmerend                     -

Eerste Klasse B
HWP Sas van Gent            - Paul Keres                    -
HWP Haarlem                 - DSC Delft                     -
De Toren Arnhem             - UVS                           -
De Stukkenjagers            - Zukertort Amstelveen          -
Venlo                       - De Pion                       -

Tweede Klasse A
Almelo                      - SOPSWEPS '29                  -
Amersfoort                  - Assen                         -
Lonneker                    - Laurierboom Gambiet           -
Groninger Combinatie 2      - MSV                           -
Qonnected Hardenberg        - SG Max Euwe                   -

Tweede Klasse B
Caissa 2                    - SSC 1922                      -
HSG                         - LSG 2                         -
Santpoort                   - ZSC-Saende                    -
Caissa-Eenhoorn             - Kennemer Combinatie 2         -
Philidor Leiden             - MuConsult Apeldoorn 2         -

Tweede Klasse C
HWP Sas van Gent 2          - Rokado                        -
DD                          - LSG 3                         -
VAS                         - De Wijker Toren               -
De Waagtoren                - Krimpen a/d IJssel            -
Voorschoten                 - Schaakmat Westland            -

Tweede Klasse D
HMC Calder 2                - DJC Stein                     -
Dordrecht                   - Dubbelschaak '97              -
Eindhoven                   - Spijkenisse                   -
De Stukkenjagers 2          - Zukertort Amstelveen 2        -
Vianen/DVP                  - PION                          -

Derde Klasse A
BSV Bennekom                - Sneek                         -
Philidor 1847 2             - Het Kasteel                   -
Zevenaar                    - SISSA 3                       -
Groninger Combinatie 3      - Emanuel Lasker                -
ASV 2                       - Hoogeveen                     -

Derde Klasse B
ZSG                         - DSG Pallas                    -
Philidor 1847 3             - Spassky's                     -
Schaakwoude                 - Staunton                      -
HSP/Veendam                 - WSG Winterswijk               -
Qonnected Hardenberg 2      - SG Max Euwe 2                 -

Derde Klasse C
Caissa 3                    - Paul Keres 4                  -
BSG 2                       - PSV/DoDO                      -
De Toren Arnhem 2           - Amsterdam West                -
SMB                         - Wageningen 2                  -
ASV 3                       - SG Max Euwe 3                 -

Derde Klasse D
De Amstel                   - Paul Keres 2                  -
HWP Haarlem 2               - DSC Delft 3                   -
VAS 2                       - De Wijker Toren 2             -
Caissa-Eenhoorn 2           - ASC                           -
En Passant 2                - Boven IJ                      -

Derde Klasse E
Caissa 4                    - Paul Keres 3                  -
DD 2                        - LSG 4                         -
Fischer Z                   - Promotie                      -
De Waagtoren 2              - Almere                        -
Oegstgeest '80              - Leiderdorp                    -

Derde Klasse F
SHTV                        - Oud Zuylen Utrecht 2          -
Sliedrecht 1                - DSC Delft 2                   -
Goes                        - RSR Ivoren Toren 2            -
Rijswijk                    - De Combinatie                 -
Schaakhuis                  - De Baronie                    -

Derde Klasse G
HWP Sas van Gent 3          - CSV                           -
Sliedrecht 2                - Messemaker 1847 2             -
Charlois Europoort 2        - RSR Ivoren Toren 2            -
ZSC                         - Bergen op Zoom                -
Landau Axel                 - Souburg                       -

Derde Klasse H
WLC                         - Voerendaal 2                  -
De Giessen en Linge         - De Drie Torens                -
D4                          - HSC Helmond                   -
De Stukkenjagers 3          - RSC 't Pionneke               -
Blerick                     - De Pion 2                     -