Ronde 5 (16 december 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Voerendaal                  - MuConsult Apeldoorn           -
Kennemer Combinatie         - En Passant                    -
SISSA                       - Groninger Combinatie          -
LSG IntelliMagic            - Pathena Rotterdam             -
HMC Calder                  - BSG                           -

Eerste Klasse A
Oud Zuylen Utrecht          - Purmerend                     -
Wageningen                  - ASV                           -
SISSA 2                     - AAS                           -
Messemaker 1847             - Charlois Europoort            -
Caissa                      - Philidor 1847                 -

Eerste Klasse B
Paul Keres                  - De Pion                       -
Zukertort Amstelveen        - Venlo                         -
UVS                         - De Stukkenjagers              -
DSC Delft                   - De Toren Arnhem               -
HWP Sas van Gent            - HWP Haarlem                   -

Tweede Klasse A
SOPSWEPS '29                - SG Max Euwe                   -
MSV                         - Qonnected Hardenberg          -
Laurierboom Gambiet         - Groninger Combinatie 2        -
Assen                       - Lonneker                      -
Almelo                      - Amersfoort                    -

Tweede Klasse B
SSC 1922                    - MuConsult Apeldoorn 2         -
Kennemer Combinatie 2       - Philidor Leiden               -
ZSC-Saende                  - Caissa-Eenhoorn               -
LSG 2                       - Santpoort                     -
Caissa 2                    - HSG                           -

Tweede Klasse C
Rokado                      - Schaakmat Westland            -
Krimpen a/d IJssel          - Voorschoten                   -
De Wijker Toren             - De Waagtoren                  -
LSG 3                       - VAS                           -
HWP Sas van Gent 2          - DD                            -

Tweede Klasse D
DJC Stein                   - PION                          -
Zukertort Amstelveen 2      - Vianen/DVP                    -
Spijkenisse                 - De Stukkenjagers 2            -
Dubbelschaak '97            - Eindhoven                     -
HMC Calder 2                - Dordrecht                     -

Derde Klasse A
Sneek                       - Hoogeveen                     -
Emanuel Lasker              - ASV 2                         -
SISSA 3                     - Groninger Combinatie 3        -
Het Kasteel                 - Zevenaar                      -
BSV Bennekom                - Philidor 1847 2               -

Derde Klasse B
DSG Pallas                  - SG Max Euwe 2                 -
WSG Winterswijk             - Qonnected Hardenberg 2        -
Staunton                    - HSP/Veendam                   -
Spassky's                   - Schaakwoude                   -
ZSG                         - Philidor 1847 3               -

Derde Klasse C
Paul Keres 4                - SG Max Euwe 3                 -
Wageningen 2                - ASV 3                         -
Amsterdam West              - SMB                           -
PSV/DoDO                    - De Toren Arnhem 2             -
Caissa 3                    - BSG 2                         -

Derde Klasse D
Paul Keres 2                - Boven IJ                      -
ASC                         - En Passant 2                  -
De Wijker Toren 2           - Caissa-Eenhoorn 2             -
DSC Delft 3                 - VAS 2                         -
De Amstel                   - HWP Haarlem 2                 -

Derde Klasse E
Paul Keres 3                - Leiderdorp                    -
Almere                      - Oegstgeest '80                -
Promotie                    - De Waagtoren 2                -
LSG 4                       - Fischer Z                     -
Caissa 4                    - DD 2                          -

Derde Klasse F
Oud Zuylen Utrecht 2        - De Baronie                    -
De Combinatie               - Schaakhuis                    -
RSR Ivoren Toren 2          - Rijswijk                      -
DSC Delft 2                 - Goes                          -
SHTV                        - Sliedrecht 1                  -

Derde Klasse G
CSV                         - Souburg                       -
Bergen op Zoom              - Landau Axel                   -
RSR Ivoren Toren 2          - ZSC                           -
Messemaker 1847 2           - Charlois Europoort 2          -
HWP Sas van Gent 3          - Sliedrecht 2                  -

Derde Klasse H
Voerendaal 2                - De Pion 2                     -
RSC 't Pionneke             - Blerick                       -
HSC Helmond                 - De Stukkenjagers 3            -
De Drie Torens              - D4                            -
WLC                         - De Giessen en Linge           -