Ronde 3 (4 november 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Voerendaal                  - En Passant                    -
MuConsult Apeldoorn         - Groninger Combinatie          -
Kennemer Combinatie         - Pathena Rotterdam             -
SISSA                       - BSG                           -
LSG IntelliMagic            - HMC Calder                    -

Eerste Klasse A
Oud Zuylen Utrecht          - ASV                           -
Purmerend                   - AAS                           -
Wageningen                  - Charlois Europoort            -
SISSA 2                     - Philidor 1847                 -
Messemaker 1847             - Caissa                        -

Eerste Klasse B
Paul Keres                  - Venlo                         -
De Pion                     - De Stukkenjagers              -
Zukertort Amstelveen        - De Toren Arnhem               -
UVS                         - HWP Haarlem                   -
DSC Delft                   - HWP Sas van Gent              -

Tweede Klasse A
SOPSWEPS '29                - Qonnected Hardenberg          -
SG Max Euwe                 - Groninger Combinatie 2        -
MSV                         - Lonneker                      -
Laurierboom Gambiet         - Amersfoort                    -
Assen                       - Almelo                        -

Tweede Klasse B
SSC 1922                    - Philidor Leiden               -
MuConsult Apeldoorn 2       - Caissa-Eenhoorn               -
Kennemer Combinatie 2       - Santpoort                     -
ZSC-Saende                  - HSG                           -
LSG 2                       - Caissa 2                      -

Tweede Klasse C
Rokado                      - Voorschoten                   -
Schaakmat Westland          - De Waagtoren                  -
Krimpen a/d IJssel          - VAS                           -
De Wijker Toren             - DD                            -
LSG 3                       - HWP Sas van Gent 2            -

Tweede Klasse D
DJC Stein                   - Vianen/DVP                    -
PION                        - De Stukkenjagers 2            -
Zukertort Amstelveen 2      - Eindhoven                     -
Spijkenisse                 - Dordrecht                     -
Dubbelschaak '97            - HMC Calder 2                  -

Derde Klasse A
Sneek                       - ASV 2                         -
Hoogeveen                   - Groninger Combinatie 3        -
Emanuel Lasker              - Zevenaar                      -
SISSA 3                     - Philidor 1847 2               -
Het Kasteel                 - BSV Bennekom                  -

Derde Klasse B
DSG Pallas                  - Qonnected Hardenberg 2        -
SG Max Euwe 2               - HSP/Veendam                   -
WSG Winterswijk             - Schaakwoude                   -
Staunton                    - Philidor 1847 3               -
Spassky's                   - ZSG                           -

Derde Klasse C
Paul Keres 4                - ASV 3                         -
SG Max Euwe 3               - SMB                           -
Wageningen 2                - De Toren Arnhem 2             -
Amsterdam West              - BSG 2                         -
PSV/DoDO                    - Caissa 3                      -

Derde Klasse D
Paul Keres 2                - En Passant 2                  -
Boven IJ                    - Caissa-Eenhoorn 2             -
ASC                         - VAS 2                         -
De Wijker Toren 2           - HWP Haarlem 2                 -
DSC Delft 3                 - De Amstel                     -

Derde Klasse E
Paul Keres 3                - Oegstgeest '80                -
Leiderdorp                  - De Waagtoren 2                -
Almere                      - Fischer Z                     -
Promotie                    - DD 2                          -
LSG 4                       - Caissa 4                      -

Derde Klasse F
Oud Zuylen Utrecht 2        - Schaakhuis                    -
De Baronie                  - Rijswijk                      -
De Combinatie               - Goes                          -
RSR Ivoren Toren 2          - Sliedrecht 1                  -
DSC Delft 2                 - SHTV                          -

Derde Klasse G
CSV                         - Landau Axel                   -
Souburg                     - ZSC                           -
Bergen op Zoom              - Charlois Europoort 2          -
RSR Ivoren Toren 2          - Sliedrecht 2                  -
Messemaker 1847 2           - HWP Sas van Gent 3            -

Derde Klasse H
Voerendaal 2                - Blerick                       -
De Pion 2                   - De Stukkenjagers 3            -
RSC 't Pionneke             - D4                            -
HSC Helmond                 - De Giessen en Linge           -
De Drie Torens              - WLC                           -