Ronde 8 (7 april 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Pathena Rotterdam           - Voerendaal                    -
Groninger Combinatie        - BSG                           -
En Passant                  - HMC Calder                    -
MuConsult Apeldoorn         - LSG IntelliMagic              -
Kennemer Combinatie         - SISSA                         -

Eerste Klasse A
Charlois Europoort          - Oud Zuylen Utrecht            -
AAS                         - Philidor 1847                 -
ASV                         - Caissa                        -
Purmerend                   - Messemaker 1847               -
Wageningen                  - SISSA 2                       -

Eerste Klasse B
De Toren Arnhem             - Paul Keres                    -
De Stukkenjagers            - HWP Haarlem                   -
Venlo                       - HWP Sas van Gent              -
De Pion                     - DSC Delft                     -
Zukertort Amstelveen        - UVS                           -

Tweede Klasse A
Lonneker                    - SOPSWEPS '29                  -
Groninger Combinatie 2      - Amersfoort                    -
Qonnected Hardenberg        - Almelo                        -
SG Max Euwe                 - Assen                         -
MSV                         - Laurierboom Gambiet           -

Tweede Klasse B
Santpoort                   - SSC 1922                      -
Caissa-Eenhoorn             - HSG                           -
Philidor Leiden             - Caissa 2                      -
MuConsult Apeldoorn 2       - LSG 2                         -
Kennemer Combinatie 2       - ZSC-Saende                    -

Tweede Klasse C
VAS                         - Rokado                        -
De Waagtoren                - DD                            -
Voorschoten                 - HWP Sas van Gent 2            -
Schaakmat Westland          - LSG 3                         -
Krimpen a/d IJssel          - De Wijker Toren               -

Tweede Klasse D
Eindhoven                   - DJC Stein                     -
De Stukkenjagers 2          - Dordrecht                     -
Vianen/DVP                  - HMC Calder 2                  -
PION                        - Dubbelschaak '97              -
Zukertort Amstelveen 2      - Spijkenisse                   -

Derde Klasse A
Zevenaar                    - Sneek                         -
Groninger Combinatie 3      - Philidor 1847 2               -
ASV 2                       - BSV Bennekom                  -
Hoogeveen                   - Het Kasteel                   -
Emanuel Lasker              - SISSA 3                       -

Derde Klasse B
Schaakwoude                 - DSG Pallas                    -
HSP/Veendam                 - Philidor 1847 3               -
Qonnected Hardenberg 2      - ZSG                           -
SG Max Euwe 2               - Spassky's                     -
WSG Winterswijk             - Staunton                      -

Derde Klasse C
De Toren Arnhem 2           - Paul Keres 4                  -
SMB                         - BSG 2                         -
ASV 3                       - Caissa 3                      -
SG Max Euwe 3               - PSV/DoDO                      -
Wageningen 2                - Amsterdam West                -

Derde Klasse D
VAS 2                       - Paul Keres 2                  -
Caissa-Eenhoorn 2           - HWP Haarlem 2                 -
En Passant 2                - De Amstel                     -
Boven IJ                    - DSC Delft 3                   -
ASC                         - De Wijker Toren 2             -

Derde Klasse E
Fischer Z                   - Paul Keres 3                  -
De Waagtoren 2              - DD 2                          -
Oegstgeest '80              - Caissa 4                      -
Leiderdorp                  - LSG 4                         -
Almere                      - Promotie                      -

Derde Klasse F
Goes                        - Oud Zuylen Utrecht 2          -
Rijswijk                    - Sliedrecht 1                  -
Schaakhuis                  - SHTV                          -
De Baronie                  - DSC Delft 2                   -
De Combinatie               - RSR Ivoren Toren 2            -

Derde Klasse G
Charlois Europoort 2        - CSV                           -
ZSC                         - Sliedrecht 2                  -
Landau Axel                 - HWP Sas van Gent 3            -
Souburg                     - Messemaker 1847 2             -
Bergen op Zoom              - RSR Ivoren Toren 2            -

Derde Klasse H
D4                          - Voerendaal 2                  -
De Stukkenjagers 3          - De Giessen en Linge           -
Blerick                     - WLC                           -
De Pion 2                   - De Drie Torens                -
RSC 't Pionneke             - HSC Helmond                   -