Ronde 9 (11 mei 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Charlois Europoort          - Zuid Limburg                  -
HWP Sas van Gent            - MuConsult Apeldoorn           -
BSG                         - En Passant                    -
De Stukkenjagers            - Kennemer Combinatie           -
HMC Den Bosch               - LSG IntelliMagic              -

Eerste Klasse A
Philidor 1847               - SG Max Euwe                   -
Groninger Combinatie        - Purmerend                     -
UVS                         - Wageningen                    -
Caissa-Eenhoorn             - DSC Delft                     -
ASV                         - Paul Keres                    -

Eerste Klasse B
Philidor Leiden             - Zukertort Amstelveen          -
Venlo                       - Voorschoten                   -
Caissa                      - Rotterdam                     -
Spijkenisse                 - HWP Haarlem                   -
Oud Zuylen Utrecht          - Vianen/DVP                    -

Tweede Klasse A
WSG Winterswijk             - Assen                         -
Groninger Combinatie 2      - MuConsult Apeldoorn 2         -
Sneek                       - MSV                           -
Emanuel Lasker              - Qonnected Hardenberg          -
SSC 1922                    - Arnhemse Schaakacademie       -

Tweede Klasse B
SOPSWEPS '29                - AAS                           -
Caissa 2                    - VAS                           -
BSG 2                       - Laurierboom Gambiet           -
De Waagtoren                - Kennemer Combinatie 2         -
Amersfoort                  - Paul Keres 2                  -

Tweede Klasse C
Oegstgeest '80              - Zukertort Amstelveen 2        -
Messemaker 1847             - DD                            -
Landau Axel 1               - JuRo Unirek/De Wijker Toren   -
Santpoort                   - DSC Delft 2                   -
Schaakmat Westland          - LSG 2                         -

Tweede Klasse D
Eindhoven                   - Zuid Limburg 2                -
RSC 't Pionneke             - Krimpen aan den IJssel        -
Dordrecht                   - CSV                           -
De Stukkenjagers 2          - De Pion                       -
Dubbelschaak '97            - Rokado                        -

Derde Klasse A
Philidor 1847 2             - Spassky's                     -
Assen 2                     - Schaakwoude                   -
Mid-Fryslan                 - Haren & Oostermoer            -
SISSA 1                     - HSP/Veendam                   -
Staunton                    - Hoogeveen                     -

Derde Klasse B
WSG Winterswijk 2           - SG Max Euwe 2                 -
Zevenaar                    - ZSG                           -
Almelo                      - Voorst                        -
DSG Pallas                  - Lonneker                      -
ASV 2                       - Arnhemse Schaakacademie 2     -

Derde Klasse C
HSG                         - Dierenkl. Zuiderkaag MACh     -
Amsterdam West              - VAS 2                         -
Caissa 3                    - En Passant 2                  -
Caissa-Eenhoorn 2           - Kennemer Combinatie 3         -
Leiderdorp                  - Fischer Z                     -

Derde Klasse D
Philidor Leiden 2           - Rijswijk                      -
Promotie                    - Almere 2                      -
Caissa 4                    - HWP Haarlem 2                 -
ASC                         - DSC Delft 3                   -
ZSC-Saende                  - LSG 4                         -

Derde Klasse E
Charlois Europoort 2        - Schaakhuis                    -
Messemaker 1847 2           - Almere 1                      -
SHTV                        - RSR Ivoren Toren              -
DD 2                        - DSC Delft 4                   -
Oud Zuylen Utrecht 2        - LSG 3                         -

Derde Klasse F
Charlois Europoort 3        - HWP Sas van Gent 3            -
HWP Sas van Gent 2          - Overschie                     -
Goes                        - Sliedrecht                    -
Souburg                     - Middelburg 1                  -
D4                          - Bergen op Zoom                -

Derde Klasse G
SMB                         - BSV Bennekom                  -
PSV/DoDO                    - Moira-Domtoren                -
Koningswaal                 - Wageningen 2                  -
De Stukkenjagers 3          - Paul Keres 3                  -
HMC Den Bosch 2             - ASV 3                         -

Derde Klasse H
De Combinatie               - Zuid Limburg 3                -
Zuid Limburg 4              - WLC                           -
Blerick                     - HSC Helmond                   -
De Stukkenjagers 4          - PION/Mook combinatie          -
Veldhoven                   - Het Kasteel                   -