Ronde 5 (15 december 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Zuid Limburg                - En Passant                    -
MuConsult Apeldoorn         - Kennemer Combinatie           -
Charlois Europoort          - LSG IntelliMagic              -
HWP Sas van Gent            - HMC Den Bosch                 -
BSG                         - De Stukkenjagers              -

Eerste Klasse A
SG Max Euwe                 - Wageningen                    -
Purmerend                   - DSC Delft                     -
Philidor 1847               - Paul Keres                    -
Groninger Combinatie        - ASV                           -
UVS                         - Caissa-Eenhoorn               -

Eerste Klasse B
Zukertort Amstelveen        - Rotterdam                     -
Voorschoten                 - HWP Haarlem                   -
Philidor Leiden             - Vianen/DVP                    -
Venlo                       - Oud Zuylen Utrecht            -
Caissa                      - Spijkenisse                   -

Tweede Klasse A
Assen                       - MSV                           -
MuConsult Apeldoorn 2       - Qonnected Hardenberg          -
WSG Winterswijk             - Arnhemse Schaakacademie       -
Groninger Combinatie 2      - SSC 1922                      -
Sneek                       - Emanuel Lasker                -

Tweede Klasse B
AAS                         - Laurierboom Gambiet           -
VAS                         - Kennemer Combinatie 2         -
SOPSWEPS '29                - Paul Keres 2                  -
Caissa 2                    - Amersfoort                    -
BSG 2                       - De Waagtoren                  -

Tweede Klasse C
Zukertort Amstelveen 2      - JuRo Unirek/De Wijker Toren   -
DD                          - DSC Delft 2                   -
Oegstgeest '80              - LSG 2                         -
Messemaker 1847             - Schaakmat Westland            -
Landau Axel 1               - Santpoort                     -

Tweede Klasse D
Zuid Limburg 2              - CSV                           -
Krimpen aan den IJssel      - De Pion                       -
Eindhoven                   - Rokado                        -
RSC 't Pionneke             - Dubbelschaak '97              -
Dordrecht                   - De Stukkenjagers 2            -

Derde Klasse A
Spassky's                   - Haren & Oostermoer            -
Schaakwoude                 - HSP/Veendam                   -
Philidor 1847 2             - Hoogeveen                     -
Assen 2                     - Staunton                      -
Mid-Fryslan                 - SISSA 1                       -

Derde Klasse B
SG Max Euwe 2               - Voorst                        -
ZSG                         - Lonneker                      -
WSG Winterswijk 2           - Arnhemse Schaakacademie 2     -
Zevenaar                    - ASV 2                         -
Almelo                      - DSG Pallas                    -

Derde Klasse C
Dierenkl. Zuiderkaag MACh   - En Passant 2                  -
VAS 2                       - Kennemer Combinatie 3         -
HSG                         - Fischer Z                     -
Amsterdam West              - Leiderdorp                    -
Caissa 3                    - Caissa-Eenhoorn 2             -

Derde Klasse D
Rijswijk                    - HWP Haarlem 2                 -
Almere 2                    - DSC Delft 3                   -
Philidor Leiden 2           - LSG 4                         -
Promotie                    - ZSC-Saende                    -
Caissa 4                    - ASC                           -

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - RSR Ivoren Toren              -
Almere 1                    - DSC Delft 4                   -
Charlois Europoort 2        - LSG 3                         -
Messemaker 1847 2           - Oud Zuylen Utrecht 2          -
SHTV                        - DD 2                          -

Derde Klasse F
HWP Sas van Gent 3          - Sliedrecht                    -
Overschie                   - Middelburg 1                  -
Charlois Europoort 3        - Bergen op Zoom                -
HWP Sas van Gent 2          - D4                            -
Goes                        - Souburg                       -

Derde Klasse G
BSV Bennekom                - Wageningen 2                  -
Moira-Domtoren              - Paul Keres 3                  -
SMB                         - ASV 3                         -
PSV/DoDO                    - HMC Den Bosch 2               -
Koningswaal                 - De Stukkenjagers 3            -

Derde Klasse H
Zuid Limburg 3              - HSC Helmond                   -
WLC                         - PION/Mook combinatie          -
De Combinatie               - Het Kasteel                   -
Zuid Limburg 4              - Veldhoven                     -
Blerick                     - De Stukkenjagers 4            -