Ronde 4 (24 november 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
BSG                         - Zuid Limburg                  -
De Stukkenjagers            - HWP Sas van Gent              -
HMC Den Bosch               - Charlois Europoort            -
LSG IntelliMagic            - MuConsult Apeldoorn           -
Kennemer Combinatie         - En Passant                    -

Eerste Klasse A
UVS                         - SG Max Euwe                   -
Caissa-Eenhoorn             - Groninger Combinatie          -
ASV                         - Philidor 1847                 -
Paul Keres                  - Purmerend                     -
DSC Delft                   - Wageningen                    -

Eerste Klasse B
Caissa                      - Zukertort Amstelveen          -
Spijkenisse                 - Venlo                         -
Oud Zuylen Utrecht          - Philidor Leiden               -
Vianen/DVP                  - Voorschoten                   -
HWP Haarlem                 - Rotterdam                     -

Tweede Klasse A
Sneek                       - Assen                         -
Emanuel Lasker              - Groninger Combinatie 2        -
SSC 1922                    - WSG Winterswijk               -
Arnhemse Schaakacademie     - MuConsult Apeldoorn 2         -
Qonnected Hardenberg        - MSV                           -

Tweede Klasse B
BSG 2                       - AAS                           -
De Waagtoren                - Caissa 2                      -
Amersfoort                  - SOPSWEPS '29                  -
Paul Keres 2                - VAS                           -
Kennemer Combinatie 2       - Laurierboom Gambiet           -

Tweede Klasse C
Landau Axel 1               - Zukertort Amstelveen 2        -
Santpoort                   - Messemaker 1847               -
Schaakmat Westland          - Oegstgeest '80                -
LSG 2                       - DD                            -
DSC Delft 2                 - JuRo Unirek/De Wijker Toren   -

Tweede Klasse D
Dordrecht                   - Zuid Limburg 2                -
De Stukkenjagers 2          - RSC 't Pionneke               -
Dubbelschaak '97            - Eindhoven                     -
Rokado                      - Krimpen aan den IJssel        -
De Pion                     - CSV                           -

Derde Klasse A
Mid-Fryslan                 - Spassky's                     -
SISSA 1                     - Assen 2                       -
Staunton                    - Philidor 1847 2               -
Hoogeveen                   - Schaakwoude                   -
HSP/Veendam                 - Haren & Oostermoer            -

Derde Klasse B
Almelo                      - SG Max Euwe 2                 -
DSG Pallas                  - Zevenaar                      -
ASV 2                       - WSG Winterswijk 2             -
Arnhemse Schaakacademie 2   - ZSG                           -
Lonneker                    - Voorst                        -

Derde Klasse C
Caissa 3                    - Dierenkl. Zuiderkaag MACh     -
Caissa-Eenhoorn 2           - Amsterdam West                -
Leiderdorp                  - HSG                           -
Fischer Z                   - VAS 2                         -
Kennemer Combinatie 3       - En Passant 2                  -

Derde Klasse D
Caissa 4                    - Rijswijk                      -
ASC                         - Promotie                      -
ZSC-Saende                  - Philidor Leiden 2             -
LSG 4                       - Almere 2                      -
DSC Delft 3                 - HWP Haarlem 2                 -

Derde Klasse E
SHTV                        - Schaakhuis                    -
DD 2                        - Messemaker 1847 2             -
Oud Zuylen Utrecht 2        - Charlois Europoort 2          -
LSG 3                       - Almere 1                      -
DSC Delft 4                 - RSR Ivoren Toren              -

Derde Klasse F
Goes                        - HWP Sas van Gent 3            -
Souburg                     - HWP Sas van Gent 2            -
D4                          - Charlois Europoort 3          -
Bergen op Zoom              - Overschie                     -
Middelburg 1                - Sliedrecht                    -

Derde Klasse G
Koningswaal                 - BSV Bennekom                  -
De Stukkenjagers 3          - PSV/DoDO                      -
HMC Den Bosch 2             - SMB                           -
ASV 3                       - Moira-Domtoren                -
Paul Keres 3                - Wageningen 2                  -

Derde Klasse H
Blerick                     - Zuid Limburg 3                -
De Stukkenjagers 4          - Zuid Limburg 4                -
Veldhoven                   - De Combinatie                 -
Het Kasteel                 - WLC                           -
PION/Mook combinatie        - HSC Helmond                   -