Ronde 3 (3 november 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Zuid Limburg                - Kennemer Combinatie           -
En Passant                  - LSG IntelliMagic              -
MuConsult Apeldoorn         - HMC Den Bosch                 -
Charlois Europoort          - De Stukkenjagers              -
HWP Sas van Gent            - BSG                           -

Eerste Klasse A
SG Max Euwe                 - DSC Delft                     -
Wageningen                  - Paul Keres                    -
Purmerend                   - ASV                           -
Philidor 1847               - Caissa-Eenhoorn               -
Groninger Combinatie        - UVS                           -

Eerste Klasse B
Zukertort Amstelveen        - HWP Haarlem                   -
Rotterdam                   - Vianen/DVP                    -
Voorschoten                 - Oud Zuylen Utrecht            -
Philidor Leiden             - Spijkenisse                   -
Venlo                       - Caissa                        -

Tweede Klasse A
Assen                       - Qonnected Hardenberg          -
MSV                         - Arnhemse Schaakacademie       -
MuConsult Apeldoorn 2       - SSC 1922                      -
WSG Winterswijk             - Emanuel Lasker                -
Groninger Combinatie 2      - Sneek                         -

Tweede Klasse B
AAS                         - Kennemer Combinatie 2         -
Laurierboom Gambiet         - Paul Keres 2                  -
VAS                         - Amersfoort                    -
SOPSWEPS '29                - De Waagtoren                  -
Caissa 2                    - BSG 2                         -

Tweede Klasse C
Zukertort Amstelveen 2      - DSC Delft 2                   -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - LSG 2                         -
DD                          - Schaakmat Westland            -
Oegstgeest '80              - Santpoort                     -
Messemaker 1847             - Landau Axel 1                 -

Tweede Klasse D
Zuid Limburg 2              - De Pion                       -
CSV                         - Rokado                        -
Krimpen aan den IJssel      - Dubbelschaak '97              -
Eindhoven                   - De Stukkenjagers 2            -
RSC 't Pionneke             - Dordrecht                     -

Derde Klasse A
Spassky's                   - HSP/Veendam                   -
Haren & Oostermoer          - Hoogeveen                     -
Schaakwoude                 - Staunton                      -
Philidor 1847 2             - SISSA 1                       -
Assen 2                     - Mid-Fryslan                   -

Derde Klasse B
SG Max Euwe 2               - Lonneker                      -
Voorst                      - Arnhemse Schaakacademie 2     -
ZSG                         - ASV 2                         -
WSG Winterswijk 2           - DSG Pallas                    -
Zevenaar                    - Almelo                        -

Derde Klasse C
Dierenkl. Zuiderkaag MACh   - Kennemer Combinatie 3         -
En Passant 2                - Fischer Z                     -
VAS 2                       - Leiderdorp                    -
HSG                         - Caissa-Eenhoorn 2             -
Amsterdam West              - Caissa 3                      -

Derde Klasse D
Rijswijk                    - DSC Delft 3                   -
HWP Haarlem 2               - LSG 4                         -
Almere 2                    - ZSC-Saende                    -
Philidor Leiden 2           - ASC                           -
Promotie                    - Caissa 4                      -

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - DSC Delft 4                   -
RSR Ivoren Toren            - LSG 3                         -
Almere 1                    - Oud Zuylen Utrecht 2          -
Charlois Europoort 2        - DD 2                          -
Messemaker 1847 2           - SHTV                          -

Derde Klasse F
HWP Sas van Gent 3          - Middelburg 1                  -
Sliedrecht                  - Bergen op Zoom                -
Overschie                   - D4                            -
Charlois Europoort 3        - Souburg                       -
HWP Sas van Gent 2          - Goes                          -

Derde Klasse G
BSV Bennekom                - Paul Keres 3                  -
Wageningen 2                - ASV 3                         -
Moira-Domtoren              - HMC Den Bosch 2               -
SMB                         - De Stukkenjagers 3            -
PSV/DoDO                    - Koningswaal                   -

Derde Klasse H
Zuid Limburg 3              - PION/Mook combinatie          -
HSC Helmond                 - Het Kasteel                   -
WLC                         - Veldhoven                     -
De Combinatie               - De Stukkenjagers 4            -
Zuid Limburg 4              - Blerick                       -