Ronde 8 (13 april 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HMC Den Bosch               - Zuid Limburg                  -
LSG IntelliMagic            - De Stukkenjagers              -
Kennemer Combinatie         - BSG                           -
En Passant                  - HWP Sas van Gent              -
MuConsult Apeldoorn         - Charlois Europoort            -

Eerste Klasse A
ASV                         - SG Max Euwe                   -
Paul Keres                  - Caissa-Eenhoorn               -
DSC Delft                   - UVS                           -
Wageningen                  - Groninger Combinatie          -
Purmerend                   - Philidor 1847                 -

Eerste Klasse B
Oud Zuylen Utrecht          - Zukertort Amstelveen          -
Vianen/DVP                  - Spijkenisse                   -
HWP Haarlem                 - Caissa                        -
Rotterdam                   - Venlo                         -
Voorschoten                 - Philidor Leiden               -

Tweede Klasse A
SSC 1922                    - Assen                         -
Arnhemse Schaakacademie     - Emanuel Lasker                -
Qonnected Hardenberg        - Sneek                         -
MSV                         - Groninger Combinatie 2        -
MuConsult Apeldoorn 2       - WSG Winterswijk               -

Tweede Klasse B
Amersfoort                  - AAS                           -
Paul Keres 2                - De Waagtoren                  -
Kennemer Combinatie 2       - BSG 2                         -
Laurierboom Gambiet         - Caissa 2                      -
VAS                         - SOPSWEPS '29                  -

Tweede Klasse C
Schaakmat Westland          - Zukertort Amstelveen 2        -
LSG 2                       - Santpoort                     -
DSC Delft 2                 - Landau Axel 1                 -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - Messemaker 1847               -
DD                          - Oegstgeest '80                -

Tweede Klasse D
Dubbelschaak '97            - Zuid Limburg 2                -
Rokado                      - De Stukkenjagers 2            -
De Pion                     - Dordrecht                     -
CSV                         - RSC 't Pionneke               -
Krimpen aan den IJssel      - Eindhoven                     -

Derde Klasse A
Staunton                    - Spassky's                     -
Hoogeveen                   - SISSA 1                       -
HSP/Veendam                 - Mid-Fryslan                   -
Haren & Oostermoer          - Assen 2                       -
Schaakwoude                 - Philidor 1847 2               -

Derde Klasse B
ASV 2                       - SG Max Euwe 2                 -
Arnhemse Schaakacademie 2   - DSG Pallas                    -
Lonneker                    - Almelo                        -
Voorst                      - Zevenaar                      -
ZSG                         - WSG Winterswijk 2             -

Derde Klasse C
Leiderdorp                  - Dierenkl. Zuiderkaag MACh     -
Fischer Z                   - Caissa-Eenhoorn 2             -
Kennemer Combinatie 3       - Caissa 3                      -
En Passant 2                - Amsterdam West                -
VAS 2                       - HSG                           -

Derde Klasse D
ZSC-Saende                  - Rijswijk                      -
LSG 4                       - ASC                           -
DSC Delft 3                 - Caissa 4                      -
HWP Haarlem 2               - Promotie                      -
Almere 2                    - Philidor Leiden 2             -

Derde Klasse E
Oud Zuylen Utrecht 2        - Schaakhuis                    -
LSG 3                       - DD 2                          -
DSC Delft 4                 - SHTV                          -
RSR Ivoren Toren            - Messemaker 1847 2             -
Almere 1                    - Charlois Europoort 2          -

Derde Klasse F
D4                          - HWP Sas van Gent 3            -
Bergen op Zoom              - Souburg                       -
Middelburg 1                - Goes                          -
Sliedrecht                  - HWP Sas van Gent 2            -
Overschie                   - Charlois Europoort 3          -

Derde Klasse G
HMC Den Bosch 2             - BSV Bennekom                  -
ASV 3                       - De Stukkenjagers 3            -
Paul Keres 3                - Koningswaal                   -
Wageningen 2                - PSV/DoDO                      -
Moira-Domtoren              - SMB                           -

Derde Klasse H
Veldhoven                   - Zuid Limburg 3                -
Het Kasteel                 - De Stukkenjagers 4            -
PION/Mook combinatie        - Blerick                       -
HSC Helmond                 - Zuid Limburg 4                -
WLC                         - De Combinatie                 -