Ronde 6 (9 februari 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
De Stukkenjagers            - Zuid Limburg                  -
HMC Den Bosch               - BSG                           -
LSG IntelliMagic            - HWP Sas van Gent              -
Kennemer Combinatie         - Charlois Europoort            -
En Passant                  - MuConsult Apeldoorn           -

Eerste Klasse A
Caissa-Eenhoorn             - SG Max Euwe                   -
ASV                         - UVS                           -
Paul Keres                  - Groninger Combinatie          -
DSC Delft                   - Philidor 1847                 -
Wageningen                  - Purmerend                     -

Eerste Klasse B
Spijkenisse                 - Zukertort Amstelveen          -
Oud Zuylen Utrecht          - Caissa                        -
Vianen/DVP                  - Venlo                         -
HWP Haarlem                 - Philidor Leiden               -
Rotterdam                   - Voorschoten                   -

Tweede Klasse A
Emanuel Lasker              - Assen                         -
SSC 1922                    - Sneek                         -
Arnhemse Schaakacademie     - Groninger Combinatie 2        -
Qonnected Hardenberg        - WSG Winterswijk               -
MSV                         - MuConsult Apeldoorn 2         -

Tweede Klasse B
De Waagtoren                - AAS                           -
Amersfoort                  - BSG 2                         -
Paul Keres 2                - Caissa 2                      -
Kennemer Combinatie 2       - SOPSWEPS '29                  -
Laurierboom Gambiet         - VAS                           -

Tweede Klasse C
Santpoort                   - Zukertort Amstelveen 2        -
Schaakmat Westland          - Landau Axel 1                 -
LSG 2                       - Messemaker 1847               -
DSC Delft 2                 - Oegstgeest '80                -
JuRo Unirek/De Wijker Toren - DD                            -

Tweede Klasse D
De Stukkenjagers 2          - Zuid Limburg 2                -
Dubbelschaak '97            - Dordrecht                     -
Rokado                      - RSC 't Pionneke               -
De Pion                     - Eindhoven                     -
CSV                         - Krimpen aan den IJssel        -

Derde Klasse A
SISSA 1                     - Spassky's                     -
Staunton                    - Mid-Fryslan                   -
Hoogeveen                   - Assen 2                       -
HSP/Veendam                 - Philidor 1847 2               -
Haren & Oostermoer          - Schaakwoude                   -

Derde Klasse B
DSG Pallas                  - SG Max Euwe 2                 -
ASV 2                       - Almelo                        -
Arnhemse Schaakacademie 2   - Zevenaar                      -
Lonneker                    - WSG Winterswijk 2             -
Voorst                      - ZSG                           -

Derde Klasse C
Caissa-Eenhoorn 2           - Dierenkl. Zuiderkaag MACh     -
Leiderdorp                  - Caissa 3                      -
Fischer Z                   - Amsterdam West                -
Kennemer Combinatie 3       - HSG                           -
En Passant 2                - VAS 2                         -

Derde Klasse D
ASC                         - Rijswijk                      -
ZSC-Saende                  - Caissa 4                      -
LSG 4                       - Promotie                      -
DSC Delft 3                 - Philidor Leiden 2             -
HWP Haarlem 2               - Almere 2                      -

Derde Klasse E
DD 2                        - Schaakhuis                    -
Oud Zuylen Utrecht 2        - SHTV                          -
LSG 3                       - Messemaker 1847 2             -
DSC Delft 4                 - Charlois Europoort 2          -
RSR Ivoren Toren            - Almere 1                      -

Derde Klasse F
Souburg                     - HWP Sas van Gent 3            -
D4                          - Goes                          -
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 2            -
Middelburg 1                - Charlois Europoort 3          -
Sliedrecht                  - Overschie                     -

Derde Klasse G
De Stukkenjagers 3          - BSV Bennekom                  -
HMC Den Bosch 2             - Koningswaal                   -
ASV 3                       - PSV/DoDO                      -
Paul Keres 3                - SMB                           -
Wageningen 2                - Moira-Domtoren                -

Derde Klasse H
De Stukkenjagers 4          - Zuid Limburg 3                -
Veldhoven                   - Blerick                       -
Het Kasteel                 - Zuid Limburg 4                -
PION/Mook combinatie        - De Combinatie                 -
HSC Helmond                 - WLC                           -