Ronde 7 (16 maart 2019)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Zuid Limburg                - MuConsult Apeldoorn        4½ - 5½
Charlois Europoort          - En Passant                 4½ - 5½
HWP Sas van Gent            - Kennemer Combinatie        1½ - 8½
BSG                         - LSG IntelliMagic           4½ - 5½
De Stukkenjagers            - HMC Den Bosch              4½ - 5½

Eerste Klasse A
SG Max Euwe                 - Purmerend                  5  - 5 
Philidor 1847               - Wageningen                 3½ - 6½
Groninger Combinatie        - DSC Delft                  7½ - 2½
UVS                         - Paul Keres                 5  - 5 
Caissa-Eenhoorn             - ASV                        5½ - 4½

Eerste Klasse B
Zukertort Amstelveen        - Voorschoten                3½ - 6½
Philidor Leiden             - Rotterdam                  5½ - 4½
Venlo                       - HWP Haarlem                4  - 6 
Caissa                      - Vianen/DVP                 5½ - 4½
Spijkenisse                 - Oud Zuylen Utrecht         3½ - 6½

Tweede Klasse A
Assen                       - MuConsult Apeldoorn 2      5½ - 2½
WSG Winterswijk             - MSV                        4  - 4 
Groninger Combinatie 2      - Qonnected Hardenberg       6½ - 1½
Sneek                       - Arnhemse Schaakacademie    2  - 6 
Emanuel Lasker              - SSC 1922                   5  - 3 

Tweede Klasse B
AAS                         - VAS                        2½ - 5½
SOPSWEPS '29                - Laurierboom Gambiet        6½ - 1½
Caissa 2                    - Kennemer Combinatie 2      3½ - 4½
BSG 2                       - Paul Keres 2               4½ - 3½
De Waagtoren                - Amersfoort                 5  - 3 

Tweede Klasse C
Zukertort Amstelveen 2      - DD                          ½ - 7½
Oegstgeest '80              - JuRo Unirek/De Wijker Toren3  - 5 
Messemaker 1847             - DSC Delft 2                4½ - 3½
Landau Axel 1               - LSG 2                      3½ - 4½
Santpoort                   - Schaakmat Westland         5½ - 2½

Tweede Klasse D
Zuid Limburg 2              - Krimpen aan den IJssel     4  - 4 
Eindhoven                   - CSV                        5  - 3 
RSC 't Pionneke             - De Pion                    3  - 5 
Dordrecht                   - Rokado                     2½ - 5½
De Stukkenjagers 2          - Dubbelschaak '97           5  - 3 

Derde Klasse A
Spassky's                   - Schaakwoude                6  - 2 
Philidor 1847 2             - Haren & Oostermoer         5½ - 2½
Assen 2                     - HSP/Veendam                3  - 5 
Mid-Fryslan                 - Hoogeveen                  1½ - 6½
SISSA 1                     - Staunton                   5½ - 2½

Derde Klasse B
SG Max Euwe 2               - ZSG                        5½ - 2½
WSG Winterswijk 2           - Voorst                     4  - 4 
Zevenaar                    - Lonneker                   5½ - 2½
Almelo                      - Arnhemse Schaakacademie 2  5½ - 2½
DSG Pallas                  - ASV 2                      4½ - 3½

Derde Klasse C
Dierenkl. Zuiderkaag MACh   - VAS 2                      3½ - 4½
HSG                         - En Passant 2               4½ - 3½
Amsterdam West              - Kennemer Combinatie 3      3½ - 4½
Caissa 3                    - Fischer Z                  3½ - 4½
Caissa-Eenhoorn 2           - Leiderdorp                 5½ - 2½

Derde Klasse D
Rijswijk                    - Almere 2                   5½ - 2½
Philidor Leiden 2           - HWP Haarlem 2              5  - 3 
Promotie                    - DSC Delft 3                4  - 4 
Caissa 4                    - LSG 4                      4  - 4 
ASC                         - ZSC-Saende                 5½ - 2½

Derde Klasse E
Schaakhuis                  - Almere 1                   3  - 5 
Charlois Europoort 2        - RSR Ivoren Toren           5  - 3 
Messemaker 1847 2           - DSC Delft 4                3½ - 4½
SHTV                        - LSG 3                      3½ - 4½
DD 2                        - Oud Zuylen Utrecht 2       4½ - 3½

Derde Klasse F
HWP Sas van Gent 3          - Overschie                  4  - 4 
Charlois Europoort 3        - Sliedrecht                 3  - 5 
HWP Sas van Gent 2          - Middelburg 1               5½ - 2½
Goes                        - Bergen op Zoom             5  - 3 
Souburg                     - D4                         6½ - 1½

Derde Klasse G
BSV Bennekom                - Moira-Domtoren             4  - 4 
SMB                         - Wageningen 2               3½ - 4½
PSV/DoDO                    - Paul Keres 3               3½ - 4½
Koningswaal                 - ASV 3                      4  - 4 
De Stukkenjagers 3          - HMC Den Bosch 2            4  - 4 

Derde Klasse H
Zuid Limburg 3              - WLC                        3½ - 4½
De Combinatie               - HSC Helmond                5½ - 2½
Zuid Limburg 4              - PION/Mook combinatie       4  - 4 
Blerick                     - Het Kasteel                6  - 2 
De Stukkenjagers 4          - Veldhoven                  2½ - 5½