Ronde 2 (6 oktober 2018)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
HWP Sas van Gent            - Zuid Limburg               5½ - 4½
BSG                         - Charlois Europoort         3½ - 6½
De Stukkenjagers            - MuConsult Apeldoorn        2½ - 7½
HMC Den Bosch               - En Passant                 2½ - 7½
LSG IntelliMagic            - Kennemer Combinatie        2  - 8 

Eerste Klasse A
Groninger Combinatie        - SG Max Euwe                6½ - 3½
UVS                         - Philidor 1847              6½ - 3½
Caissa-Eenhoorn             - Purmerend                  8  - 2 
ASV                         - Wageningen                 5½ - 4½
Paul Keres                  - DSC Delft                  6½ - 3½

Eerste Klasse B
Venlo                       - Zukertort Amstelveen       4½ - 5½
Caissa                      - Philidor Leiden            4½ - 5½
Spijkenisse                 - Voorschoten                5  - 5 
Oud Zuylen Utrecht          - Rotterdam                  8½ - 1½
Vianen/DVP                  - HWP Haarlem                3  - 7 

Tweede Klasse A
Groninger Combinatie 2      - Assen                      5  - 3 
Sneek                       - WSG Winterswijk            4½ - 3½
Emanuel Lasker              - MuConsult Apeldoorn 2      5½ - 2½
SSC 1922                    - MSV                        5½ - 2½
Arnhemse Schaakacademie     - Qonnected Hardenberg       5  - 3 

Tweede Klasse B
Caissa 2                    - AAS                        2½ - 5½
BSG 2                       - SOPSWEPS '29               3½ - 4½
De Waagtoren                - VAS                        4  - 4 
Amersfoort                  - Laurierboom Gambiet        5½ - 2½
Paul Keres 2                - Kennemer Combinatie 2      2½ - 5½

Tweede Klasse C
Messemaker 1847             - Zukertort Amstelveen 2     5  - 3 
Landau Axel 1               - Oegstgeest '80             4  - 4 
Santpoort                   - DD                         4½ - 3½
Schaakmat Westland          - JuRo Unirek/De Wijker Toren4½ - 3½
LSG 2                       - DSC Delft 2                7½ -  ½

Tweede Klasse D
RSC 't Pionneke             - Zuid Limburg 2             4½ - 3½
Dordrecht                   - Eindhoven                  6½ - 1½
De Stukkenjagers 2          - Krimpen aan den IJssel     2½ - 5½
Dubbelschaak '97            - CSV                        5  - 3 
Rokado                      - De Pion                    3½ - 4½

Derde Klasse A
Assen 2                     - Spassky's                  2  - 6 
Mid-Fryslan                 - Philidor 1847 2            1  - 7 
SISSA 1                     - Schaakwoude                5  - 3 
Staunton                    - Haren & Oostermoer         4  - 4 
Hoogeveen                   - HSP/Veendam                5½ - 2½

Derde Klasse B
Zevenaar                    - SG Max Euwe 2              3  - 5 
Almelo                      - WSG Winterswijk 2          6½ - 1½
DSG Pallas                  - ZSG                        6  - 2 
ASV 2                       - Voorst                     5½ - 2½
Arnhemse Schaakacademie 2   - Lonneker                   1½ - 6½

Derde Klasse C
Amsterdam West              - Dierenkl. Zuiderkaag MACh  3  - 5 
Caissa 3                    - HSG                        3  - 5 
Caissa-Eenhoorn 2           - VAS 2                      3½ - 4½
Leiderdorp                  - En Passant 2               4  - 4 
Fischer Z                   - Kennemer Combinatie 3      4  - 4 

Derde Klasse D
Promotie                    - Rijswijk                   3½ - 4½
Caissa 4                    - Philidor Leiden 2          4  - 4 
ASC                         - Almere 2                   6  - 2 
ZSC-Saende                  - HWP Haarlem 2              5½ - 2½
LSG 4                       - DSC Delft 3                1½ - 6½

Derde Klasse E
Messemaker 1847 2           - Schaakhuis                 3  - 5 
SHTV                        - Charlois Europoort 2       4  - 4 
DD 2                        - Almere 1                   3  - 5 
Oud Zuylen Utrecht 2        - RSR Ivoren Toren           5½ - 2½
LSG 3                       - DSC Delft 4                4  - 4 

Derde Klasse F
HWP Sas van Gent 2          - HWP Sas van Gent 3         5½ - 2½
Goes                        - Charlois Europoort 3       7  - 1 
Souburg                     - Overschie                  4½ - 3½
D4                          - Sliedrecht                 4  - 4 
Bergen op Zoom              - Middelburg 1               6½ - 1½

Derde Klasse G
PSV/DoDO                    - BSV Bennekom               4½ - 3½
Koningswaal                 - SMB                        2½ - 5½
De Stukkenjagers 3          - Moira-Domtoren             5  - 3 
HMC Den Bosch 2             - Wageningen 2               5  - 3 
ASV 3                       - Paul Keres 3               3  - 5 

Derde Klasse H
Zuid Limburg 4              - Zuid Limburg 3             1½ - 6½
Blerick                     - De Combinatie              2½ - 5½
De Stukkenjagers 4          - WLC                        2½ - 5½
Veldhoven                   - HSC Helmond                3  - 5 
Het Kasteel                 - PION/Mook combinatie       2½ - 5½