Ronde 9 (6 mei 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
Charlois Europoort          - LSG IntelliMagic              -
Groninger Combinatie        - Kennemer Combinatie           -
MuConsult Apeldoorn         - HMC Calder                    -
HWP Sas van Gent            - SISSA                         -
En Passant                  - Pathena Rotterdam             -

Eerste Klasse A
Paul Keres                  - De Toren Arnhem               -
ASV                         - SSC 1922                      -
Messemaker 1847             - Caissa                        -
BSG                         - Zukertort Amstelveen          -
SG Max Euwe                 - Philidor 1847                 -

Eerste Klasse B
Oud Zuylen Utrecht          - DSC Delft                     -
Voerendaal                  - De Wijker Toren               -
Venlo                       - UVS                           -
Wageningen                  - Zukertort Amstelveen 2        -
De Stukkenjagers            - EGGERT Purmerend              -

Tweede Klasse A
Hardenberg                  - VAS                           -
Groninger Combinatie 2      - Caissa-Eenhoorn               -
Assen                       - Lonneker                      -
HSG                         - SISSA 2                       -
SG Max Euwe 3               - Philidor 1847 2               -

Tweede Klasse B
ZSC-Saende                  - SOPSWEPS '29                  -
Voorschoten                 - Kennemer Combinatie 2         -
De Waagtoren                - Caissa 2                      -
AAS                         - Spijkenisse                   -
SG Max Euwe 2               - Oegstgeest '80                -

Tweede Klasse C
Paul Keres 2                - Rokado                        -
Dordrecht                   - RSR Ivoren Toren              -
HWP Haarlem                 - Westlandse Schaakcombinatie   -
Santpoort                   - Amersfoort                    -
Philidor Leiden             - Laurierboom Gambiet           -

Tweede Klasse D
DJC Stein                   - DSC Delft 2                   -
Voerendaal 2                - DD                            -
Vianen DVP                  - HMC Calder 2                  -
HWP Sas van Gent 2          - PION                          -
De Pion Roosendaal          - Dubbelschaak '97              -

Derde Klasse A
Sneek                       - Almelo                        -
Groninger Combinatie 3      - ZSG                           -
Denk en Zet/O&O Kampen      - Emanuel Lasker                -
Schaakwoude                 - SISSA 3                       -
WES                         - Staunton                      -

Derde Klasse B
Zevenaar                    - De Toren Arnhem 2             -
HSP/Veendam                 - MSV                           -
DSG Pallas                  - Caissa 3                      -
WSG Winterswijk             - Spassky's                     -
SG Max Euwe 4               - Almere 2                      -

Derde Klasse C
Paul Keres 3                - VAS 2                         -
ASV 3                       - Caissa-Eenhoorn 2             -
MuConsult Apeldoorn 2       - Caissa 4                      -
Wageningen 2                - Zukertort Amstelveen 3        -
Philidor Leiden 2           - Amsterdam West                -

Derde Klasse D
Oud Zuylen Utrecht 2        - LSG 2                         -
Leiderdorp                  - PSV/DoDO                      -
HWP Haarlem 2               - UVS 2                         -
BSG 2                       - Hoogland                      -
Fischer Z                   - Almere 1                      -

Derde Klasse E
Charlois Europoort 2        - LSG 3                         -
ASV 2                       - De Wijker Toren 2             -
Boven IJ                    - Caissa 5                      -
Santpoort 2                 - Promotie                      -
ASC                         - BSV Bennekom                  -

Derde Klasse F
Messemaker 1847 2           - Souburg                       -
Voorschoten 2               - Rijswijk                      -
Krimpen a/d IJssel          - Schaakhuis                    -
HWP Sas van Gent 4          - S. Landau Axel                -
De Pion Roosendaal 2        - Sliedrecht                    -

Derde Klasse G
CSV                         - DSC Delft 3                   -
Overschie                   - DD 2                          -
De Baronie                  - Goes                          -
HWP Sas van Gent 3          - Botwinnik                     -
De Stukkenjagers 2          - Bergen op Zoom                -

Derde Klasse H
Eindhoven                   - WLC                           -
Voerendaal 3                - Veldhoven                     -
RSC 't Pionneke             - De Drie Torens                -
De Combinatie               - HSC Helmond                   -
De Stukkenjagers 3          - De Giessen en Linge           -