Ronde 8 (1 april 2017)


Index R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Alle Standen

Meesterklasse
En Passant                  - LSG IntelliMagic              -
Pathena Rotterdam           - HWP Sas van Gent              -
SISSA                       - MuConsult Apeldoorn           -
HMC Calder                  - Groninger Combinatie          -
Kennemer Combinatie         - Charlois Europoort            -

Eerste Klasse A
SG Max Euwe                 - De Toren Arnhem               -
Philidor 1847               - BSG                           -
Zukertort Amstelveen        - Messemaker 1847               -
Caissa                      - ASV                           -
SSC 1922                    - Paul Keres                    -

Eerste Klasse B
De Stukkenjagers            - DSC Delft                     -
EGGERT Purmerend            - Wageningen                    -
Zukertort Amstelveen 2      - Venlo                         -
UVS                         - Voerendaal                    -
De Wijker Toren             - Oud Zuylen Utrecht            -

Tweede Klasse A
SG Max Euwe 3               - VAS                           -
Philidor 1847 2             - HSG                           -
SISSA 2                     - Assen                         -
Lonneker                    - Groninger Combinatie 2        -
Caissa-Eenhoorn             - Hardenberg                    -

Tweede Klasse B
SG Max Euwe 2               - SOPSWEPS '29                  -
Oegstgeest '80              - AAS                           -
Spijkenisse                 - De Waagtoren                  -
Caissa 2                    - Voorschoten                   -
Kennemer Combinatie 2       - ZSC-Saende                    -

Tweede Klasse C
Philidor Leiden             - Rokado                        -
Laurierboom Gambiet         - Santpoort                     -
Amersfoort                  - HWP Haarlem                   -
Westlandse Schaakcombinatie - Dordrecht                     -
RSR Ivoren Toren            - Paul Keres 2                  -

Tweede Klasse D
De Pion Roosendaal          - DSC Delft 2                   -
Dubbelschaak '97            - HWP Sas van Gent 2            -
PION                        - Vianen DVP                    -
HMC Calder 2                - Voerendaal 2                  -
DD                          - DJC Stein                     -

Derde Klasse A
WES                         - Almelo                        -
Staunton                    - Schaakwoude                   -
SISSA 3                     - Denk en Zet/O&O Kampen        -
Emanuel Lasker              - Groninger Combinatie 3        -
ZSG                         - Sneek                         -

Derde Klasse B
SG Max Euwe 4               - De Toren Arnhem 2             -
Almere 2                    - WSG Winterswijk               -
Spassky's                   - DSG Pallas                    -
Caissa 3                    - HSP/Veendam                   -
MSV                         - Zevenaar                      -

Derde Klasse C
Philidor Leiden 2           - VAS 2                         -
Amsterdam West              - Wageningen 2                  -
Zukertort Amstelveen 3      - MuConsult Apeldoorn 2         -
Caissa 4                    - ASV 3                         -
Caissa-Eenhoorn 2           - Paul Keres 3                  -

Derde Klasse D
Fischer Z                   - LSG 2                         -
Almere 1                    - BSG 2                         -
Hoogland                    - HWP Haarlem 2                 -
UVS 2                       - Leiderdorp                    -
PSV/DoDO                    - Oud Zuylen Utrecht 2          -

Derde Klasse E
ASC                         - LSG 3                         -
BSV Bennekom                - Santpoort 2                   -
Promotie                    - Boven IJ                      -
Caissa 5                    - ASV 2                         -
De Wijker Toren 2           - Charlois Europoort 2          -

Derde Klasse F
De Pion Roosendaal 2        - Souburg                       -
Sliedrecht                  - HWP Sas van Gent 4            -
S. Landau Axel              - Krimpen a/d IJssel            -
Schaakhuis                  - Voorschoten 2                 -
Rijswijk                    - Messemaker 1847 2             -

Derde Klasse G
De Stukkenjagers 2          - DSC Delft 3                   -
Bergen op Zoom              - HWP Sas van Gent 3            -
Botwinnik                   - De Baronie                    -
Goes                        - Overschie                     -
DD 2                        - CSV                           -

Derde Klasse H
De Stukkenjagers 3          - WLC                           -
De Giessen en Linge         - De Combinatie                 -
HSC Helmond                 - RSC 't Pionneke               -
De Drie Torens              - Voerendaal 3                  -
Veldhoven                   - Eindhoven                     -